Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves fiú hogy öltözzön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves fiú hogy öltözzön, hogy a csajok ráhajtsanak?

Figyelt kérdés

Hát én inkább ilyen vékony izmos vagyok,sötét barna haj,valamennyire barna bőr!

Mi illik hozzám?Háromnegyedes farmer lila pólóval?Azért divatos öltözködést mondjatok.


2009. aug. 6. 15:02
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
59%

drágaság. 13 évesen nem korai ez ?:D

Amiben jól érzed magad . Te még fiatalabb vagy elég lesz később is kicsípned magad hogy a lányok felnézzenek rád :) Ha vékony és izmosabb fajta vagy semiképpen sem ajánlom a nagy bő cucokat . Ha barna bőröd van próbálkozz a fehérrel vagy olyan szinekkel amik kihozzák a szined. A barna test a lányoknak bejön ;) Mutasd meg hogy sportosabb alkat vagy :) Remélem elfogadod a tanácsokat egy divatban dolgozó lánytól :)

2009. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
40%
szerintem hupilila gumicsizma alatt foszöld térdzokni, felfutott piros turkált harisnya, kajafoltos rózsaszín farmerszoknya, ez alá olyan kék tornaruha, amit régen a kislányok hordtak tornaórán, felülre fredimerkuris atléta alá rikítósárga tépett ing "anál a bál ma nálam" felirattal, vöröseskék szalmakalap félig leragasztott szemüveg, tankhajó-fülbevalók, bohócorr, szőkére festett haj kétfelé kiállva, és két mexikói bevándorló szórja előtted a rózsaszirmokat!!!!
2009. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
83%
te is lehetsz még herczeg pujáró! csak érjen meg a bodza!
2009. aug. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
53%
A te korodban még nem annyira lényeg a szerkó olyanban legyél amiben érzed hogy na ez passzol az egyéniségedhez. Amúgy meg a lényeg hogy úgy alap szintn ápolt legyél pl. a szakmunkás bajúszt tüntesd el rendszeresen ha már van:D vagy ha ragyás vagy picit menj el kozmetikushoz. egyébként meg a fő hogy jó dumád legyen mert a személyiségeddel hódítasz főként és nem a ruházatoddal:)
2009. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
54%
az a lényeg hogy izléses legyen, a szinek meg passzoljanak, harmonizáljanak, esetleg egymás ellentétei is lehetnek (komplementer, ha az tudod mit jelent)
2009. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
69%
jaj, ilyen nehéz szavakat ne mondjál neki, ált. 3-ikban ezt még nem tudhatja >)
2009. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

hogyha te jól érzed magad a lila pólóban és háromnegyedes gatyában akkor vedd fel(nekem nem jön be)de ha csak azért vennéd,mert divat akkor az elég szánalmas.13 éves vagy és ilyenen töröd a fejed akkor mi lesz később?

Én nem akarlak megsérteni de eléggé szánalmas vagy amellett az ilyenekből szoktak lenni aztán a hülye barmok(nem akarok általánosítani).

S amúgy is ha egy lánynak bejössz az nem azért lesz mert igy v ugy öltözöl.Na jó vannak olyan lányok akit csak ez érdekel,s ha ilyen lányokra hajtasz akkor inkább kérdezd tőlük.így nem várhatod el senkitől hogy jó tanácsot adjon.

Bocs ha leszóltalak

2009. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom mi basztatjátok, 13 évesen még fontos a menő ruha
2009. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen legózzon, vagy a putriban menőzzön.
2009. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Hali! Én is 13 vok, én mikor "buliba" mek akk felkapok Adidas felsőt, Adidas nadrágot, Adidas cipőt, egy ezüst nyakláncot a nyakamba, félliter spray, kölni, és indulhatsz. DE! Ne várd hogy ők hajtsanak rád, te hajts rájuk! ;). Ja és az előttem szólóknak: ma már megszokott, hogy 13 evésnek csaja legyen. :P
2009. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!