Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves fiú hogy öltözzön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves fiú hogy öltözzön, hogy a csajok ráhajtsanak?

Figyelt kérdés

Hát én inkább ilyen vékony izmos vagyok,sötét barna haj,valamennyire barna bőr!

Mi illik hozzám?Háromnegyedes farmer lila pólóval?Azért divatos öltözködést mondjatok.


2009. aug. 6. 15:02
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%
Ez érdekes kérdés :D Mi állítsunk neked össze ruhaszettet?? Hát amiben jól érzed magad...ami neked tetszik! Most mi hiába mondunk neked ruhákat, nem ismerünk, nem tudjuk az ízlésed. Ezt neked kell tudni! :D
2009. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen bulizós típus vagyok!158 magas.De lécci mondjatok valami jót!
2009. aug. 6. 15:06
 3/51 anonim ***** válasza:
38%

mindenkinek más tetszik, elmondom, hogy nekem mi jön be:

-azok a térdig érő gatyák, ilyen hawaii stílus...de nem az a gagyi bazáros verzió:D

-valami színes póló

-papucs vagy sportcipő

2009. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan? ->Gyorsan...
2009. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
79%
sehogy
2009. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
72%

13 évesen bulizós típus? az kemény...

és mi az, hogy a csajok rádhajtsanak? te meg majd vigyorogsz, és élvezed?

fiam, a lányok szoktak nagy hangsúlyt fektetni az öltözködésre minden korban, ugyanis többnyire a fiúknak kell ráhajtani egy lányra. de 13 évesen ne várj sokat. a korodbeliek még inkább félénkek, vagy legalábbis cikinek tartják azt, hogy ők hajtsanak egy fiúra. legalábbis amikor én voltam ennyi, akkor még így volt.

2009. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
76%

pluszként annyit modnanék, hogy az az igazi ha van egy saját stílusod és nem azért fogsz vlakinek tetszeni mer éppen márkás drága ruháid vannak meg vastag ezüst bikaláncod vagy bármi figyelemfelkeltő. ezek arra jók ha majd olyan csajt akarsz aki csak 1 éjszakára kell de ha komolyabbat szeretnél akkor az nem ez alapján fog téged kiszúrni.

hameg csak arra akarsz majd nőt akkor fektess be sok pénzt és ne csak a ruháid legyen menőek hanem magadat is ápold maximálisan mint testileg mind lelkileg.

2009. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél fel gólyalábat, kiscsákó...
2009. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
72%

Öltözz rendőrnek, fekvő rendőrnek.

Akkor tuti RÁDHAJTANAK. XD

Bocs, hülye vicc volt.


Max, 15/f

2009. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
69%
Hadjátok már békén szegény kanos cigánygyereket!
2009. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!