Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendes, visszahúzódobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, visszahúzódobb fiúk nem jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sajnos azt tapasztalom, hogy a legtöbb lánynak a beképzelt, nagyképű, bunkó, idióta pasik jönnek be, és hogy az ilyeneknek mindig van barátnője, míg az átlag, csendesebb pasik iránt nem annyira érdeklődnek a lányok:( Miért van ez?

2012. szept. 30. 09:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Lányként engem soha nem vonzott az olyan ember, aki mindig a társaság középpontjában van, mindenkit lenéz, bunkó. Állandóan olyan pasira voltam bekattanva, aki csendes volt és titokzatos. Mindig az ilyenekhez akartam közelebb kerülni. Még, ha nem is tetszett külsőre annyira az illető.


Ti pasik vagytok eltájolva, vagy csak rossz tapasztalataitok vannak. Ahogy nekünk nőknek is... Ez mind azért van, mert nem értjük a másik nemet, nem tudjuk, hogy mit is akarnak igazából. Ráadásul ott van a média, akik ideálokat állítanak elénk, a Playboy magazinok, ahol tökéletes testű nők szerepelnek... Vagy a "tündérmesék" a szappanoperák, amiben a szőke, izmos, napbarnított testű és hófehér fogú pasi bőg a kedvese előtt.

Ezek mind befolyásolják a párválasztást, de ahogy észrevettem ezek az "előítéletek" férfiak és nők részéről mind felszínességről szól. Eszük ágába sem lenne jobban megismerni a másikat, csak elmondják róluk, hogy ez "kövér", "ronda", "nagy a segge", "nincs felzselézve a haja", "flegma", ez "bunkó", "úgysem tetszek neki" stb. Úgyhogy ez egy kétirányú utca, akárhogyan is vitatkozunk itt.


22/L

2012. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
21.vagyok:amikor csöndes voltam érdekes módon jobban érdeklődtek irántam a lányok.
2012. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a csendesebb de jó humorú amúgy is akik beképzeltek meg ilyenek csak jártatják a szájukat.
2012. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!