Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendes, visszahúzódobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, visszahúzódobb fiúk nem jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sajnos azt tapasztalom, hogy a legtöbb lánynak a beképzelt, nagyképű, bunkó, idióta pasik jönnek be, és hogy az ilyeneknek mindig van barátnője, míg az átlag, csendesebb pasik iránt nem annyira érdeklődnek a lányok:( Miért van ez?

2012. szept. 30. 09:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is relatív,hogy mi a ronda.Nekem tetszett régebben egy lány akire az összes ismerősöm azt mondta,hogy semmi extra nincs benne és volt aki azt is mondta rá,hogy ronda.Nem attól függ,hogy lesz barátnőd vagy sem,hogy milyen a külsőd.Megsúgom neked,hogy aki jól néz ki annak sem könnyebb megtalálni az igazit,barátnőt könnyebben szerez,de nem biztos,hogy szereti is.

Ezt a nagyképű,bunkó,stb. dolgot meg nem tudom,hogy honnan szeditek.Nem hiszem,hogy minden lánynak csak az ilyenek tetszenek,ahogy nekem se tetszenek az olyan lányok akiknek 5 tonna smink van az arcukon és az egyetlen dolog amit feltudnak mutatni,az a külsejük.Nálam próbálkoztak olyan lányok akik szépek voltak 0 személyiséggel és nem is lett belőle semmi.Szóval nem feltétlenül kell általánosítani.

Ízlés függő,hogy kinek ki jön be.

De arra ne várj,hogy a 4 fal közt rád talál az igazi,mert az olyan mintha várnád a sült galambot.

21/F

2012. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Itt egy nagyon nagy probléma van. A legtöbb fiú azt hiszi, hogy mi is ugyanúgy gondolkodunk mint ők. Totálisan nem. Más a mi nézőpontunk és már a ti nézőpontjaitok.


Igen! Mi adunk a külsőségekre, de ezt nem azt jelenti, hogy a férfiaknak is ugyanezt kell tenniük. Lehetsz kigyúrt, szép arcú és sexy, ha modorod pocsék elvagy írva.

Ugyan ez igaz fordítva is. Lehet egy srác nem szép, ha modora, viselkedése, jelenléte megfog. És ehhez NEM feltétlenül kell jól kinézni. Lehet hasad, izomtalan tested.


Én is és szerintem minden nő szeretetre vágyunk és bizalomra. Mi is ugyanúgy szeretjük a szexet, és nem csak szívességet teszünk a partnernek, ha lefekszünk vele.


23/L

2012. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
11:16 Nem ismered magad, ahogy a legtöbb nőtársad sem. Egyszerűen nem igaz, amit leírtál, még ha te így is gondolod. Személyiséggel, viselkedéssel egyetlen lányt se lehet megfogni. Aki ronda, azt levegőnek nézitek, bármilyen is legyen a személyisége, aki jóképű, annak meg mindig szépnek látjátok a belsejét is.
2012. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

#21: Lehet, hogy kicsit félreérthető volt, nem arra céloztam hogy minden egyes lánynak az ilyen pasik jönnének be, hanem hogy az ilyenek sokkal könnyebben találnak barátnőt, legalábbis ahogy én látom!

Egyébként nekem sem jönnek be az olyan lányok akiknek 5 tonna smink van az arcukon, és csak a külsejüket tudják felmutatni, őszintén ilyen barátnőt nem is nagyon szeretnék!


#19: azt hiszem teljesen igazad lehet, én is mindenképpen egy csendesebb, nyugodt lánnyal érezném jól magam, akivel elsősorban inkább kettesben lehetnék, nem pedig nagy társaságban, mindenféle bulikon/szórakozóhelyeken(persze mértékkel bármi beleférhet) viszont nehéz ilyet találni, és még ha van is, egy csendes fiú egy csendes lányhoz sokkal nehezebben fog odamenni, mint a nagydumás beképzelt pasi

2012. szept. 30. 11:24
 25/33 anonim válasza:
Olyan jó, hogy megint a 2 szélsőségben gondolkodik mindenki.
2012. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem is a magabiztosságban van a lényeg. Párkiválasztásnál a szexualitáson van a hangsúly és azért nem jönnek be a csajoknak a visszahúzódó fiúk, mert úgy gondolják, hogy az ágyban is a visszahúzódó formájukat nyújtanák. A magabiztos férfi megkapja amit akar, és mi lányok meg szeretjük a domináns férfierőt:) Ja és külső nem lényeg. Nekem iszonyúan bejött egyszer egy fiú, aki külsőre annyira átlag volt, h észre se venném, de olyan kisugárzással rendelkezett, hogy szó szerint elgyengültem mellette.
2012. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Akkor Hitler, hogyan hódította meg fél európát? "


Tankkal.

2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

23-mas válaszadó, ezt megcáfolnám :)

Nem vagyok egy szívtipró típus, alacsony vagyok, nem vagyok kigyúrva, hosszabb hajam van, szemüveges vagyok, és az arcom sem a legszebb. Ennek ellenére a legelső barátnőm egy olyan lány volt, aki után a haveri kör háromnegyede megnyalta volna mind a tíz ujját, sőt még azt is, amelyiken nincs köröm...

Ezzel nem magamat akartam fényezni, hanem azt bizonyítani, hogy modorral, kedvességgel és egy csöppnyi humorral igenis el lehet érni dolgokat a nőknél. Nem mindig jön be, ez igaz, de nekem már sikerült.

2012. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Igen, a 23-as válaszoló nagyon el van tájolva. A nőknek tényleg nem a külső a fontos. Van egy nem túl szép barátom, de nagyon nagy a dumája. Na neki sikerült csajoznia, az más hogy valahol el is rontotta, avgy rosszat fogott ki, de mindenképpen sikerült neki. Szóval ez biztos nem így van, hogy a külső számít. Vannak kivételek lányoknál is, de ritka.


28/F

2012. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Egyébként ez azért van, mert egy idegen lány számára elsőre egy csendes, visszahúzódó srác az unalmas, érdektelen, "nincs élete" benyomást kelti. A lányoknál az első benyomás viszont férfi aggyal felfoghatatlan mértékkel bír.


Nem tudom, hogy ennek mi az oka, hogy ez most valami evolúciós vagy ösztöni dolog, hogy így csinálják, de az élettapasztalatom alapján akkor sikerült erősen felkeltenem a lány érdeklődését irántam, ha az első benyomás valami baromi tömény, erős, magabiztos, kirobbanó volt rólam. Ilyenek után nem is kellett különösebben foglalkoznom velük, ők maguk kerestek meg utána, hogy szeretnének megismerni.


Amikor csak így lazán ismerkedem velük, nyugisan, csendesen elbeszélgetve, általában nem szokott sikerülni a dolog.


Ahogy már fentebb írtam, rengeteg ember csak a szélsőségekben képes gondolkodni, így azt fogják hinni, hogy én most azt írtam, hogy legyél diszkós páwa pa-pa-partiarc. Messze nem ezt írtam, aki nem érti mire célzok, az vagy még túl fiatal agyilag, vagy csak simán gyökér. Ők meg menthetetlenek.

2012. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!