Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendes, visszahúzódobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, visszahúzódobb fiúk nem jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sajnos azt tapasztalom, hogy a legtöbb lánynak a beképzelt, nagyképű, bunkó, idióta pasik jönnek be, és hogy az ilyeneknek mindig van barátnője, míg az átlag, csendesebb pasik iránt nem annyira érdeklődnek a lányok:( Miért van ez?

2012. szept. 30. 09:47
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki mennyire ronda valamelyest azért relatív dolog nem? Hiszen mindenkinek más jön be.

Na meg mit értetek ezalatt?:) Alkat, fej, ruhák?


Én pl. nem tartom magam különösebben rondának, és az ismerőseim sem, tehát valószínűleg nem ez a fő oka.

Viszont mégsem találok barátnőt, ami részben azért is lehet mert elég nehezen ismerkedek, és lány ismerősöm sosem volt valami túl sok.

2012. szept. 30. 10:11
 12/33 anonim ***** válasza:

Jaj, remélem nem olyan vagy, mint ez a kérdező, mert akkor nem is írok inkább neked se semmit.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Egyébként meg mindenkinek más a szép, ez egyéni, szubjektív nézőpont kérdése. Én sem találom a párom, de azért nem általánosítok senkit, mert szánalmas és csak az illető elhárítja magáról a felelősséget, amiért nem talál magának párt.

2012. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Hitler sem a "kisugárzásával" érte el azt, amit, hanem a vezetői képességeivel és h olyan eszméket hirdetett, amikkel az emberek egyet tudtak érteni (most függetlenül attól, h ma mit kell gondolni róla). Mondjuk ez már eléggé off :)
2012. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Igen, de Hitler külsejét tekintve egy jelentéktelen, szánalmas kis törpe volt sötét barna hajjal (ami érdekes, mert csak a szőke hajú, kék szeműt tekintette európainak). Szóval muszáj volt "eladnia magát", felbőszítenie a népet, hogy vezető szerepbe kerüljön. De ez már tényleg off a javából.
2012. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
De egy politikai vezetőnek nem a külsejét nézik elsősorban, nézd csak meg Viktort, ő se szebb ember :) Párkapcsolatnál viszont a külső a legfontosabb a lányoknak, és visszakanyarodtunk a témához :)
2012. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

#12:

nem állt szándékomban általánosítani, de ettől függetlenül én úgy tapasztalom, hogy a nagyképű/beképzelt pasiknak jóval könnyebb barátnőt találni.

Én nem szeretnék olyan lenni, csak azért hogy legyen egy barátnőm, mert az ilyen embereket sosem találtam szinpatikusnak :|

2012. szept. 30. 10:46
 17/33 anonim ***** válasza:

15-ös! Ennyi erővel mondhatnánk, hogy a pasiknak is csak a tökéletes külsejű nők jönnek be. Tud hány pasitól hallottam már, hogy csak azért nem ismerkednek meg valakivel, mert kövér, csúnya stb. Szóval nem kell itt álszenteskedni fiúként.


Bocs, ha támadó voltam, csak szerintem megint csak általánosítottál a lányokról.

2012. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Pasik közül is van, aki külsőre megy, valóban, viszont ők be is vallják. A lányok ellenben mind csak a külsőt nézik, és kevesen vallják be. Igen, általánosítás, de attól még igaz.
2012. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyen fiúk tetszenek, mellettük érezném jól magam, nem szeretem, mikor a nagyhangú, társasági, állandóan "benemállaszája" emberek elnyomnak, ugyanis én is inkább csendesebb, nyugodtabb típus vagyok. A probléma abban rejlik, hogy mivel sem én sem a hozzám hasonló fiúk nem vagyunk túl feltűnőek, ezért nehezen találunk egymásra, nem beszélve a kezdeményezésről. :)

21L

2012. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Na, végre egy jó válasz is a 19-es válaszadótól. :)
2012. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!