Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csendes, visszahúzódobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes, visszahúzódobb fiúk nem jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sajnos azt tapasztalom, hogy a legtöbb lánynak a beképzelt, nagyképű, bunkó, idióta pasik jönnek be, és hogy az ilyeneknek mindig van barátnője, míg az átlag, csendesebb pasik iránt nem annyira érdeklődnek a lányok:( Miért van ez?

2012. szept. 30. 09:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mert ők csak egy kiadós b.szásra várnak.fiu vagy lány vagy?
2012. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Bocs lemaradt, fiú, 24
2012. szept. 30. 09:48
 3/33 anonim ***** válasza:
az más tészta ilyen korban már a nőknek tényleg csak a szex számít ha látod hogy más lányok is visszahúzódóbbak náluk kell próbálkozni am küldesz magadról egy képet?
2012. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert ők cselekednek. Nem félénkek a bukástól. Dominánsan viselkednek. Képesek dönteni.


Dominancia és a döntési képesség vonzó. Ez minden férfiban benne van még benned is. Valakiben lappang, valaki már előhozta magából. Te is megtudnád csinálni. Irány az utca és ismerkedj. Igaz eleje nehéz, de csinálni kell.


Mikor meglátsz egy szimpatikus csajt, mond neki ezt: "Szia! Szimpatikusnak tűnsz mi a neved?" Most hogy elküld vagy nem, az 1 dolog. Neki az jön le hogy: "Bazki. Idejött 1 srác és a képembe mondta hogy szimpatikus vagyok neki." Ezzel feldobod a napját, mert ez nem megszokott. :) Elfog dicsekedni a barátnőinek.


Persze ha sokáig ismétled megszokod a reakciókat és természetesebb lesz. És már máris DOMINÁNS VAGY.

2012. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
A bunkóság valóban vonzó a lányok számára, de fontosabb a külső. Csak a ronda fiúk azok, akik egy lánynak se jönnek be.
2012. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Én fiatalabb lány vagyok, de egyáltalán nem azt gondolom. Nekem például sokkal jobban bejön az, ha egy fiú nem nagyképű, hanem csendesebb, szerintem akkor izgalmasabb és titokzatosabb.

Viszont attól mert csendes a pasi, még lehet ugyanolyan bunkó. Sõt! Azt tapasztalom, hogy a nagyképû fiúk -bár sokat gondolnak magukról- sokkal rendesebbek, mint a visszahúzódóak.

Különben meg ez az egész baromira nagy sztereotípia.

2012. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

"Csak a ronda fiúk azok, akik egy lánynak se jönnek be."

Nem értek egyet. Mert ronda fiú is lehet határozott, érdekes jellem, ami szintúgy vonzó a nőknek. A lányok 70-80%-ban a kisugárzást, határozottságot nézik. A nők 90%-a csak biztonságra és szeretetre vágynak. És akit szeretnek velük jobb is az ágy hancur. :)

2012. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Totálisan egyetertek a 4.Válaszolóval! :o)

18/l

2012. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

"Mert ronda fiú is lehet határozott, érdekes jellem, ami szintúgy vonzó a nőknek. A lányok 70-80%-ban a kisugárzást, határozottságot nézik."

Ezzel meg én nem értek egyet. Ha ronda vagy, akkor lehetsz bármilyen határozott, akkor se fogsz kelleni a lányoknak, csak beképzeltnek fognak tartani. Kisugárzás pedig nem létezik.

2012. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

"Kisugárzás pedig nem létezik."

LOL :D Akkor Hitler, hogyan hódította meg fél európát? Miért választották vezetőnek? Mert képes volt a kisugárzásával a határozottságával bebolondítani egész német lakosságot.

2012. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!