Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek miért nem kellenek a csendes, értelmes, érzelmes fiúk?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nekik a tajparasztok kellenek, mi meg csak barátnak vagyunk jók meg lelki szemetesládának.
2012. szept. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2012. szept. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert nektek sem kellenek az ilyen lányok. =D
2012. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha létezne ilyen és nem a ribancokra hajt, engem érdekelne.. :D
2012. szept. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hm, miért, miért...

ja igen! mert ők meg a mellkirakós, naponta-telecsesszük-a-fészbukot-pucsítós-idézetes-képekkel, jajj-letörik-a-műkörmöm típusú csajokra néznek úgy, hogy "potenciális barátnő".


elmegyünk egymás mellett, azért. most ha azt mondom, hogy semmi bajom az ilyenekkel, és bárcsak több lenne a környezetemben, hogy csendes-értelmes, akkor mivan? nem változik semmi. :)

2012. szept. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem azzal van baj, hogy értelmes vagy érzelmes vagy. A lányok szeretik a kedves, értelmes fiúkat, ők sem hülyék...

Csak akiket rosszfiúnak hiszel, azokban van egy olyan dolog, ami vonzó minden ember számára: önbizalom. És hidd el, neked is jobban bejönne egy olyan csaj, aki biztos magában, látszik rajta hogy jól érzi magát a bőrében és nem csak lelki beteg és siránkozik mindenen.


Szóval nem azzal van baj, hogy kedves, rendes, okos fiú vagy, hanem a hozzáállásodon próbálj meg változtatni, és kevesebbet aggódni ilyen dolgokon.

2012. szept. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebben bizony tévedsz utolsó,de csak részben.Nem mindegyiknek kellenek a lotyók.Én speciel,nem foglalkozok az olyan lányokkal,mert általában egy nőnek minél több van kint annál kevesebb van bent(persze tisztelet a kivételnek,mert akad olyan és nem szeretném őket megbántani).

Amúgy meg azért nem kellenek a "csendes,értelmes érzelmek fiúk" a lányoknak,mert ha valaki csendes és állandóan hallgat,arról nem lehet megtudni,hogy milyen ember,ergo az se derül ki,hogy értelmes és érzelmes,szóval a legelső jelzőből adódik szerintem a probléma(legalábbis feltételezem).

Egy nem mindig csendes 21/F

2012. szept. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a 6. válaszadó lenne a válaszomban említett utolsó.
2012. szept. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert eléggé megegyezik a : vékony,girnyó,kocka fiúkkal. Azért már nehogy én védjem meg őt is, ha megtámadnak. Mi az, hogy csendes?! nem beszél? úgy mi értelme egy kapcsolatnak?:)

Egyébként kellenek, csak a túl nagy csendességgel nem vagyok megbékélve. :) 17/L

2012. szept. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azok nem kellenek akik ezek mellett a tulajdonságok mellett rondák (én ezt vállalom)

egyébként meg éppen megtetszett egy ilyen tulajdonságokkal bíró pasi és tök helyes, úgyhogy lehet hogy fel is szedem :D

2012. szept. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!