Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy aki csúnya fiú az a csúnya lányoknak sem kell?

Figyelt kérdés
Én ritka ronda lehetek, mmert még egy lány sem jelezte, hogy bejönnék neki. :(

2012. szept. 2. 13:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

De ez nem rendeltetésszerű,mindnekinek jár legalább egy első szerelem egy szép nyár v vmi.

A legnagyobb bökkenő szerintem az hogy ezeknek az embereknek nincsenek igaz barátai akik mindig mellettük állnak,most hoy így elgondolkoztam rajta.Barátok nélkül nehéz lehet.Hál'istennek én nem tudhatom milyen ez,mindig voltak barátaim 17évesen én is félénk voltam a csajokkal szemben,de a barátaim sokat segítettek ennek legyőzésében,mondhatni nekik köszönhetek mindent..

2012. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Á, ezeknél a lányoknál már nincs erőm próbálkozni, úgyis mindegyiknek a külső számít, én meg ocsmány vagyok, ez van.
2012. szept. 2. 14:55
 23/28 anonim ***** válasza:

Nem csak "ezek" a lányok vannak.

Ha gondolod küldj képet magadról,barátnőm kíváncsi rád,amiket írtál azok alapján Quasimodo-nak kellene lenned,amit erősen kétlünk.Csak önbizalom kell neked semmi más.

2012. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
W124300TD: talán az 1000 lány kicsit túlzás, de nem olyan nagy. Amúgy meg honnan veszed, h a csúnya fiúknak barátaik sincsenek? Nekem pl. vannak, barátkozásnál nem olyan fontos a külső.
2012. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szóval te írtad az 1000-et.

Nem túlzás? Szerinted...

A barátok sokat segíthetnek,támogathatnak én úgy értettem,nem a csúnyáknak nincs barátjuk,hanem akik gyámoltalanok a nőkkel szemben,ha melletted állnak biztatnak,nógatnak,bátorítanak.

2012. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Biztatnak is sajnos, pedig jobb lenne ha inkább visszatartanának, úgyis tudják h csúnya vagyok, és semmi esélyem. Sajnos nem vagyok elég gyámoltalan, akkor már rég feladtam volna a hiábavaló próbálkozást.
2012. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem csak ocsmány vagy, hanem hülye is! Nem a lányoknak kell jelezniük te gyökér hogy bejössz nekik!
2012. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
De ha próbálkozom, és visszautasítanak, az azért elég egyértelmű jel, h nem jövök be :P
2012. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!