Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya (nem feltétlenül kövér) lányok az összes, de komolyan az ÖSSZES pasit visszautasítják aki bepróbálkozik náluk? (Nem mintha olyan sokan lennének ilyenek. )

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
csak nem visszautasítottak egy párszot?
2010. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
minek mész oda csúnya lányhoz?? ha meg mér ráadásul tahó is, pláne le kell szarni.
2010. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
húbazz... Éreztem hogy félre fogjátok érteni. Nem próbálkozok csúnya lányoknál. Így veszem észre. kész!
2010. máj. 28. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
szerintem, csak az olyan bunkó parasztokat, akik azt hiszik, azért, mert nem világszépe meg nem 40 kg-os csontkollekció csak arra vár, hogy lenyomjon egy ilyen idiótával egy numerát
2010. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Én mást vettem észre, azt, hogy minél ízléstelenebbül néz ki. (nem telítettség, hanem gusztustalan (hájas lötyögő) test, lópofa meg hasonlók) féltik a legjobban felfedettségüket, mintha annyira érdekelné az embereket. láttam egy videót, amiben azt kamerázzák le, hogy egy sálban lévő fickó az utcán odamegy egy lányhoz lerántja a gnadrágot és a tangát, és mindig az visított a leghangosabban, akire hátulról is rossz volt ránézni, egyszerűen gyökerek.


És egy lány tehet arról, hogy ne legyen csúnya, de ezt is az ész dönti el. Pl aki 2kiló festéket nyom magára és a szempillától pirszing (mer az olyan szexi) van, az gyökér. Rögtön más az, ha valakinek nem tetszik a saját kinézete, és nem drága ruhákat meg sminkeket vesz, hanem tesz valamit, hogy eredetileg milyen legyen, ne csak takargassa. Pl ha sportolással lead 30 kiót, azzal együtt a feje is átalakul ízlésesebbé, és ha mellé megtanul mosolyogni (ami a csúnyáknak szintén nem megy) akkor nincs is mitől félnie. Ez azt jelentheti, hogy megjött az esze, minden összefügg ám.. Tehát a csúnyák azért utasítanak vissza, mert még antiszociális gyökerek. Azért is csúnya, mert nem érdekli, hogy néz ki, emrt nem érdeklik a fiúk sem.

2010. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
utolsónál a pont
2010. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez nem így van. Mármint attól h valaki csúnya attól lehet ízláse és lehet h azért utasítja vissza mert a pasi is csúny és nem tetszik neki. Am meg ronda csajra csak ronda pasik nyomulnak mert ők is tudják h rondák és azért mennek oda csúnya lányokhoz, mert tudják h a szépeknél nincs esélyük
2010. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!