Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy aki csúnya fiú az a csúnya lányoknak sem kell?

Figyelt kérdés
Én ritka ronda lehetek, mmert még egy lány sem jelezte, hogy bejönnék neki. :(

2012. szept. 2. 13:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Miért kellene elítélni a gyenge jellemű embereket? Mindenki gyenge valamiben. Miért lenne probléma az, ha valaki épp a társas kapcsolatokban gyenge? Válaszából látszik, hogy talált magának életcélt. Élhet teljes életet attól, csak mert kiábrándult a párkapcsolatokból...
2012. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik,mindenkinek az kéne hogy legyen a célja hogy ne egyedül öregedjen meg.Akkora nagy problémát csinálnak a párkeresési problémából hogy őrület.Egy példa ezt mindneki tartsa szem előtt:

Pár éve haverom minden hétvégén addig ment oda csajokhoz míg egynek be nem jött.Mindig ezt mondta:-Ha kell odamegyek tízhez egynek csak bejövök.Ez nem csak discora érvényes.Aki mer az nyer.Ne csak panaszkodni járjunk már ide,és negatív kérdésre ne negatív válasz legyen már.

2012. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
És aki 1000 csajhoz odamegy, és egynek se kell?
2012. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ámen,van benne igazság..
2012. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Á, nekem nem csak a képemmel van baj, hanem a testemmel is. Se kigyúrt nem vagyok, se magas, se pénzes. Így reménytelen, hogy változtassak. Az itthoni edzéssel sem sokra mentem még eddig. A lányoknál én már nem is tudok próbálkozni, annyira sokan elutasítottak, hogy már nem is van erőm odamenni egyhez sem, már belém van kódolva, hogy úgyis elutasít ez is. :(
2012. szept. 2. 13:58
 16/28 anonim ***** válasza:

1000ből egy se?Na ne,nekem ne.

Ilyen hülyeségeket ne írjatok,egyébként miért kell mindig a legrosszabbra gondolni?Negatív kisugárzás,így neki se kezdj a csajozásnak.Mit meg nem adnék ha újra 18 lehetnék.

Komolyna mondom kéne egy fakultéciós program önbizalomhiányban szenvedőknek,szivesen vezetném,nem vagyok pszichiáter de szerintem tudnék segíteni.

2012. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Írd be a az "Idegen szavak és kifejezések szótára"-ba a szerelem szót

Nem áll mellette sem a pénz,sem a kigyúrt alkat sem a magasság előnyt jelent kifejezés,de hiába írok én akármit,látom nem sok értelme van...

2012. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
a párkapcsolat és a szerelem nem feltétlenül jelenti ugyanazt.. de én is ismerek olyat akivel különösebb baj nincs, még se jön neki össze... sőt szerintem az a baj, hogy túl nagy hévvel próbálkozik.. bulikba látom, hogy volt olyan, hogy kb az 5 perce megismert csajnak majdhogy nem térden állva vallott szerelmet.. nem azt mondom, hogy nem jön össze neki soha, csak elég ritkán..
2012. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
de a szerelemnél tényleg nem a külsőségek számítanak.. ez meg tényleg nagyon hülye hozzá állás, hogy úgy is elutasít.. próbáld meg játéknak felfogni, oda mész a csajokhoz, mintha poénnak fognád fel, ne pedig a negatívság sugározzon belőled, ha elutasít mész a másikhoz tovább mosolyogva, bedobsz néhány vicces dumát (lehetőleg ne agyon rágót dolgot), mit tudom én pl, bocicsoki a legjobb... meg inkább majdhogy nem haverkodos hangnem próbálkozz, mint szétgörcsölt csajozással.
2012. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
W124300TD! Azt el kell ismerned, hogy nem mindenkinek az a rendeltetése, hogy xy mellett öregedjen meg. A népesség egy részének ez sosem adatik meg. Sok fajta ember van, valakinek könnyű a kapcsolatteremtés valakinek nehéz. Akinek nehéz az egy idő után megtörik. Akinek van ereje keres másik célt, vagy próbálkozik tovább. Nagyon szép életcélt lehet találni úgy is, hogy egy másik fél nem szerepel benne.
2012. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!