Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy aki csúnya fiú az a csúnya lányoknak sem kell?

Figyelt kérdés
Én ritka ronda lehetek, mmert még egy lány sem jelezte, hogy bejönnék neki. :(

2012. szept. 2. 13:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Ó Istenem, de óriási probléma, hogy van-e barátnőd vagy nincs... Én is csalódtam éppen eleget ahhoz, hogy soha ne akarjak barátnőt, de hidegen hagy. Van élet párkapcsolat nélkül is! :) Sportolj, legyél valamiben profi, ÉRD EL!
2012. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

És azt hogy egy csinos lánynak kellhet egy csúnya, v duci fiú is??? Én mindig küldtem a jelet, az úgymond " nem menőbb külsejű" srácoknak, mégis a félénkségetek miatt nem jött össze. Erre tessék, a suli leghelyesebb fiúja próbálkozott egy hónap után pedig kiismerve hogy ő is ugyanolyan aranyos mint ti, összejöttünk.

ENNYIT A MINDENFÉLE ÁLTALÁNOSÍTÁSRÓL!!!

2012. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
20%
Első válaszolónak gratulálok,megnyerted az év legnagyobb nullája díjat:)
2012. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

És azt miért nem értik meg sokan, hogy nem minden a külső?

Nem hallottad még azt a mondást, hogy a férfi a szemével, a nő a fülével lesz szerelmes?!

Nem mondom, hogy nem számít, hogy nézel ki, de sokkal fontosabb, hogy hogyan adod elő magad, a kisugárzás, beszéd, hang....ezek mind fontosak! Sokszor sokkal többet érnek mint egy kigyúrt test.

Persze, mindig lesznek olyan libák, akiknek csak ez számít...de nekik az agyi szintjéhez kell mérni.


Egyébként meg, az igazán csúnya, nagyon ronda..reménytelen lányok, nem nagyon válogathatnak a helyes pasik között, úgyhogy nekik meg kell elégedniük a kevésbé jóképű pasikkal. De az önbizalom, kisugárzás, ugyanúgy náluk is fontos!

2012. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok harmadik! Megnyerted az év s*ggfeje díjat! :) Világi nagy féreg lehetsz, itt osztod minden kérdésnél az észt...de tudod a férgek azért vannak a talpunk alatt, hogy eltapossuk őket..
2012. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Van egy tuti megoldás... legyen elég pénzed. Igaz szerelmet nem garantálok, viszont a nők bizonyos fajtáinak körében megnőnek az esélyeid.
2012. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

1-eske így nem is csodálkozok rajtad :)..

Am tényleg sokat számít az is, hogy te is hogyan állsz a dolgokhoz.. tényleg sokat számít mit mond a férfi, légy egy kicsit lazább és ne görcsölj állandóan a dolgokon.. pláne ne siránkozz állandóan, hogy nem jönnek össze a dolgok..

2012. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én se vagyok jóképű, a menyasszonyom mégis bombázó, szóval ebben nem nagyon van logika.
2012. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én se értem, pedig tényleg így van. A csúnya lányok se adják átlagos szintnél alább, az igazán csúnya fiúktól minden lány undorodik. Igenis csak a külső számít a lányoknak, csak a legtöbben nem veszik észre magukon.
2012. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
ötöskének üzenem nem sok ésszel áldott meg a természet,te miként értékelnéd az egyest? én személy szerint szánalmas és gyenge jellemnek,nem hinném hogy a kérdező efféle kommentekre vágyik,ha valami nem tetszik küldd el nyugodtan a számod mailben megbeszélhetjük,nem zárkózom el senkitől,senkinek sem egyszerű a párkeresés,nekem is volt vele anno problémám,de azért vannak a problémák,hogy megoldjuk őket,de azt mindnekinek magában kell keresnie..
2012. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!