Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen barátnőim elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen barátnőim elvárják tőlem, hogy csókolózzak, ez rossz?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam soha, bár ez egy kicsit aggaszt, de szerintem még azért elég fiatal vagyok.. Volt már pár pasim, de egyikkel sem csókolóztam, csak max szájrapuszi volt.. Nektek mikor volt az első csókotok? 13/L

2012. aug. 10. 14:23
1 2 3 4 5
 41/46 Dorcyy99 válasza:
nem vagy fiatal nyugodtan írj rám majd írok
2012. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
még fiatal vagy! nem attól ribanc valaki, mert csókólózik 13 évesen (én 12 voltam) hanem a körülmények madt. akkor csókolózz, ha ott az alkalom és a partner, kerüld a barmokat és ne smárolj, "mert itta az ideje" és nem én sem vagyor ribanc, csak szerelmes voltam, és jött a dolog...
2012. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
hülye kuvvák ne siesd el!!!!!!!!!!!!!
2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Emberek ***** válasza:
szerintem sem kell elsietni.. én most vagyok 15, és kb 1 hónapja csókolóztam először. szerintem ráérsz még vele. nem akarlak visszatartani tedd amit jónak látsz!
2012. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Én 13 voltam, mikor először csokoloztam. Nagyon jó volt, csak nem azzal, akivel kellett volna. Magát a csókot nem bánom, de azt igen, h azzal a harccal volt. Várj addig, míg olyat nem találsz, akit szeretsz
2014. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Olyan vicces visszaolvasni a régi kérdéseimet! :'D Tényleg, sírva röhögök önnön baromságaimon. A lényeg, hogy 15 évesen csókolóztam először, azzal, akit szerettem.

Jó, hogy van ez az oldal, sok dologra rávilágított. Mondjuk, hogy 13 évesen egy befolyásolható kislány voltam. 16/L

2015. szept. 8. 20:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!