Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt az első csókotok? Mesébe illő vagy rossz? Miért?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek nekem hogy hogyan történt az első csókotok?! Miből éreztétek hogy na ebből csók lesz? Annyira rosszul érzem magam mert már 17 éves vagyok de még soha nem csókolóztam senkivel. És már egyre rosszabbul érzem magam emiatt. Viszont azt nem szeretném, hogy úgy csókolózni először, hogy csak egy buliba istentudja kivel. Elmesélnétek nekem hogy milyen volt a ti első csókotok? 17/L

2012. aug. 8. 20:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%
Hányásízű volt.
2012. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Öklendeztem, mer a nyelvével le akart nyúlni a torkomon.
2012. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
óóóó hát ezek nem túl jó élmények. :s akkor csak a filmekben vannak ilyen mesébe illő első csókok??
2012. aug. 8. 20:10
 4/27 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, van akinek jó, másnak kevésbé.
2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete volt az első csókom. Netről taliztam egy sráccal, ültünk 1 padon és teljesen váratlanul lesmárolt. Nekem nagyon tetszett, és jó volt. De sajnos már régóta nem beszéltem vele. :(
2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
leakart nyúlni a nyelvével a torkomon..
2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Juj, hát nekem mesebeli volt. A barátommal sétáltam és megálltunk egy parknál. Belé túrt a hajamba és csak azt veztem észre, hogy egyre közelebb és közelebb hajol hozzám. Ekkor magpuszilta a számát. Majd szép lassan kinyitotta az övét erre én is. És átdugtuk a másik szájába a nyelvünket. És elkeztunk vele körözni. Kb 3 órán át megállás nélkül csókolóztunk.

És ne érezd emmiatt rosszul magad. Majd egyszer neked is eljön az igazi és úgy fog megcsókolni, ahogy egész életed

be akartad.

Remélem segítettem vagy válaszoltam a kérdésedre

2012. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

7. vagyok.

Azt kihagytam, hogy 15/L

2012. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Finom gyümölcsízű volt, és puha.:3 nagyon jó érzés volt, pláne, hogy nem rögtön szájra ment, hanem arcról közelített a szám felé:)
2012. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várom még! Ja és örülök hogy neked ilyen jól sikerült 7. válaszoló. :)
2012. aug. 8. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!