Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt az első csókotok? Mesébe illő vagy rossz? Miért?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek nekem hogy hogyan történt az első csókotok?! Miből éreztétek hogy na ebből csók lesz? Annyira rosszul érzem magam mert már 17 éves vagyok de még soha nem csókolóztam senkivel. És már egyre rosszabbul érzem magam emiatt. Viszont azt nem szeretném, hogy úgy csókolózni először, hogy csak egy buliba istentudja kivel. Elmesélnétek nekem hogy milyen volt a ti első csókotok? 17/L

2012. aug. 8. 20:06
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
kicsit fárasztó lehetett 3 óráig
2012. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De biztos nagyon jó volt! :)
2012. aug. 8. 20:24
 13/27 anonim ***** válasza:
Erre fogsz majd gondolni, hogy a gyk válaszolóinak milyen volt???
2012. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Jó volt,kicsit izgultam,de nem rontottam el semmit(Így utólag tudom,elég nehéz lett volna bármit elrontani:D)

Na nem volt mesébe illő épp.

Viszont volt egy kis kalandom nemrég.

Csak csókolóztunk,semmi más nem történt.Ez viszont valóban mesés volt.A szívem majd'kiugrott a helyéről és alig bírtunk leszakadni egymásról.Forrt a levegő és úgy éreztem,a szerelemnél nincs jobb dolog a világon.

Sajnos ennek vége.De elég maradandó élmény.

2012. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jó, mert az első "barátom" csak azért "járt" velem, hogy féltékennyé tegyen egy lányt, akivel előttem 1 évig járt.
2012. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Végül is mondhatjuk mesébe illőnek, mivel olyannal történt meg, akibe nagyon szerelmes voltam.:)
2012. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as nem nem erre fogok gondolni csak kíváncsi vagyok hogy másnak milyen volt! :)
2012. aug. 8. 20:28
 18/27 anonim ***** válasza:
nonszensz. Se nem rossz, se nem jó. Az ölelés nekem jobban tetszett utána.
2012. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

én is 17 éves vagyok,és kb 2te csókolóztam először.

szóval még emlékszem milyen is ez, mondjuk én sose éreztem gáznak,senki se az alapján fog megítélni hogy mikor csókolóztál először.

És igaz,nekem egy buliban volt az első,és aznap ismertem meg a srácot(egy barátnőm gyerekkori legjobb barátja)

Nos,táncolni hívott,többször is táncoltunk,egyfolytában bókolt,simogatott stb...elég tapasztalt a srác és nagyon tudta a dolgát,én meg nem annyira voltam még ilyen helyzetben szóval olvadtam rendesen.:)

aztán meg akart csókolni,de nem engedtem neki.

úgy ezt még 2x eljátszottuk majd végre beadtam a derekam,és hát mit ne mondjak...valami elképesztően jó volt,sose hittem hogy egy ilyen sráccal lesz még most is beleborzongok,egyáltalán nem paráztam csak jött és kész.Hogy miből éreztem,hát táncoltunk elég közel egymáshoz majd megfogta az arcom,és úgy nézett rám hogy...innen már egyértelmű volt.Aztán szerintem nem vette észre hogy nekem ez volt az első,ugyanis egy kis idő után úgy rendesen felkapott az ölébe és nekinyomott a falnak,és tudom hogy elsőre meg ez így egyáltalán durva h buliba meg nem is a szerelmemmel ésstb...mert persze én is így képzeltem és "nem egy buliban istentudja kivel"de nem bántam meg egyáltalán.:)

és tényleg ne érezd gáznak mert nem az,egyáltalán,én sose képzeltem volna hogy ilyen lesz,de mondom nem bántam meg,és nem is fogom;) he

2012. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
15-ös válaszolo én velem is ugyan az történt :( és a csok is baromi rossz volt
2012. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!