Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen volt az első csókotok? Mesébe illő vagy rossz? Miért?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek nekem hogy hogyan történt az első csókotok?! Miből éreztétek hogy na ebből csók lesz? Annyira rosszul érzem magam mert már 17 éves vagyok de még soha nem csókolóztam senkivel. És már egyre rosszabbul érzem magam emiatt. Viszont azt nem szeretném, hogy úgy csókolózni először, hogy csak egy buliba istentudja kivel. Elmesélnétek nekem hogy milyen volt a ti első csókotok? 17/L

2012. aug. 8. 20:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem olyan fárasztó az a három óra, ha azzal csinálod, akit igazán szeretsz.
2012. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Ne aggódj én is 17évesen csókolóztam élősszőr 10 hónapja :) a jelenlegi barátommal. Észbontó volt egy kanapén ültünk az egyik plázában és beszélgettünk majd egyszer csak elfogytak a témák a 3.randin és éreztem mikor rám nézet hogy itt lesz valami és hát lett is közelebb hajalt és a szívem úgy vert mint még soha és aztán az arcomat belerakta a tenyerébe és a száját az enyémhez érintette megpuszilt majd kinyitottuk a szánkat és úgy fojtattuk először kicsit fura volt és talán bénák is voltunk de akkor is az a tudat hogy az az első és az idő megszépíti a dolgot és akkor leírhatatlanul boldog voltam mivel azzal csókolóztunk először akit szertünk, és a barátomnak is az volt az első csókja :)18/L
2012. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
nekem házibuliban volt. picit ittunk is szval nem igazán emlékszek h hogyan is jutottunk el a csókolózásig. csak azt vettem észre h már a többiektől távol vagyunk és csókolózunk. igaz h egy addig ismeretlen sráccal volt nagyon jó volt :) és a srác is nagyon aranyos volt :P
2012. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
borzalom.
2012. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tegnap csókolóztam először :) Egy buliban. Természetesen nem ismeretlennel, január óta ismerem a srácot, udvarolgatott, 1 hónapja szoktunk találkozgatni minden pénteken buliban, hívni szoktuk egymást, Facebookon is sokat beszélünk. Idáig mindig csak táncoltunk, kézen fogva jártunk-keltünk a helyen, arcra adtunk puszit a másiknak, de tegnap engedtem neki :) Tánc közben történt, először a nyakam puszilgatta csak. Rám nézett, folyamatosan a szám figyelte, közelebb hajolt. Tudtam, hogy meg fog csókolni, mégsem voltam ideges. Jó volt, de nagyon rövid. Kicsit kesernyés volt, ugyanis ivott már előtte a srác. Utána még kaptam kettőt vagy hármat, szintén ilyen rövideket. Szerelmes egyelőre nem vagyok, ő sem, csupán vonzódunk egymáshoz, aztán ki tudja mi lesz :) Nekem kellemes emlék marad.

17l

2012. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

húúú hát én az első csókomat eléggé elbénáztam :$$ a srác már "profi" volt, és ugye gyakorlottan már dugta volna át a nyelvét, én meg azt se tudtam mit csináljak xDD a srác erre rámnézett és akkor egyszerre elröhögtük magunkat...erre megszólal a srác:- na vááárj, akkor lassítsunk..erre eékezdte buszilgatni a nyakam és végig a számig puszilgatott és amikor a számhoz ért nagyon lassan szájra puszival kezdte, aztán jöhetett a csók, amit már nem bénáztam el....nah az nagyon jó volt :3 ezt azért meséltem el, hogy ne ijedj meg ha elbénázod! az első csók nagyon keveseknek tökéletes...igazából az idő múlásával egyre jobb!! :DDD jah és nem gáz ha 17 évesen még nem smároltál! hidd el az jobban bántana, ha elsietted volna valami idegennel! ;)


15/L

2012. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon jó történet, és köszi hogy válaszoltál! :)
2012. aug. 14. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!