Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen barátnőim elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen barátnőim elvárják tőlem, hogy csókolózzak, ez rossz?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam soha, bár ez egy kicsit aggaszt, de szerintem még azért elég fiatal vagyok.. Volt már pár pasim, de egyikkel sem csókolóztam, csak max szájrapuszi volt.. Nektek mikor volt az első csókotok? 13/L

2012. aug. 10. 14:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Felesleges azért csókolózni,mert elvárják tőled.Még rengeteg időd van.
2012. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Uh... Most eszembe jutott ,hogy én 12 évesen csókolóztam először valaki olyannal akibe nem voltam szerelmes. Akkor, fúú de menőnek képzeltem magam emiatt ,te! Mindig mindenki mondta ,hogy ő mikor csókolózott először, és mindig én "győztem". Ezt akkor jó dolognak tartottam. Menőnek, és a többiek is irigyeltek miatta. De most inkább tartom szánalmasnak... Szégyellem,hogy ezt a dolgot ilyen korán tettem meg, de nem is az, hanem inkább ,hogy valakivel akit egyáltalán nem szerettem.(Csak fellángolás volt.) Mert igazából nem is a kor számít, hanem ,hogy 13 évesen te még biztos nem találtad meg azt, aki erre a dologra méltó lenne.:P Ne érdekeljen amit a kis pisi barátnőid mondanak! Legyél te az érett, hidd el senki sem tartja menőnek a kurvulást. Ha pedig emiatt csesztetnek, állj odébb, mert nem érdemelnek meg téged, csak "menőt" akarnak belőled csinálni.:)
2012. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen 4 pasi? Adsz tippeket, hogyan lehet bnőt felszedni? 17 éves fiú létemre még 1 sem volt :(


Am. aki azt írta, hogy 18 éves és tedd meg vele, nem helyeslem én sem, de ha majd lesz pasid az lehet, hogy idősebb lesz néhány évvel és ez a lányokat nem zavarja, szóval éretlen vagy Te még a csókhoz, mert még azt se tudod, hogy nem a kor számít. Várj még a csókolózással meg a szexszel is :)

2012. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó lánybarátom összejött most egy sráccal 2 napja és nem bírom neki hangoztatni, hogy csak mert az osztályban az összes ribanc csinálta neki attól még nem kéne. (szintén 13 évesek)
2012. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
perszehogy nem is gondoltam még öhm olyan dolgokra..:) és igaz.. hogy 13 évesen még nem kell csókolózni, dehát én is ezt mondom..:)
2012. aug. 10. 17:45
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
ój, jesszus. Én mindjárt 16 vagyok, de nem zavar,hogy egyetlen barátom sem volt, és sosem csókolóztam még. De ez van..L
2012. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
15 voltam, és meg is bántam, tojd le, jó kis barátnők lehetnek!
2012. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
Szerintem totál felesleges csak azért csókolóznod mert a barátnőid elvárják tőled :D am meg egyrészt van időd meg eljön annak az ideje :D
2012. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Ez rossz, bizonyám!

Szerencsére az én barátaim (amúgy sincs sok) nem várnak el tőlem ilyet.

Még nem is csókolóztam XD

Szóval... Mondd meg nekik, hogy te ettől nem tartasz senkit se menőnek, magadat se.

Szintén 13/L

2012. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Jajj, nyugi emberek :D Ne bántások szegény kislányt, hogy 13 évesen 4 pasija volt. Mint mondta, csak szájrapuszi történt. El tudjátok ti képzelni azokat a kapcsolatokat?

-Megfogjuk egymás kezét?

-Oké.

Ilyenek az oviban is voltak! :D Néha szájrapuszi is a takaró alatt, mikor a többiek aludtak, nem? :D

2012. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!