Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok ilyenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ilyenek, miért csináljátok ezt a rendes srácokkal?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki jóképű, magas, összejött nem rég egy lánnyal. Együtt voltak pár hónapig, de szakított vele, mert megtudta, hoy a lány közben 3 pasival is megcsalta.


A srác érzemes, türelmes, nyugodt, kedves arc, mégis ilyen csúnyán átverik a lányok, nem is elsőre, de miért? Miért nem becsülitek a jót és miért választjátok a rossz fiúkat inkább?


Én is csendes, érzelmes típus vagyok inkább, nem a rossz fiú féle, emiatt én is így fogok majd járni, ha lesz barátnőm? Ha igen a válasz, akkor inkább maradok egyedül vagy választok egy nagyon csúnya lányt, aki talán képes becsülni a jó fiúkat is, nem úgy, mint a szép lányok, akik képesek megcsalni akárkivel még egy jóképű fiút is.


Ezek után nagyon elbizonytalanodtam és már nem tudok megbízni a lányokban. Nem hiszem, hogy van igaz szerelem, talán nekem is csak a szexre kéne hajtanom, mint egyik rossz fiú ismerősömnek, aki még csak nem is angy szám külsőre, de a hazugságaival, hülye szövegeivel, nagyképűségével és mindenkit lealázó ( még haverjaival is úgy beszél, mintha ő lenne a főnök, a világ ura és őket is képes lealázni emberek előtt, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, hogy ő legyen a nagy menő) stílusával szinte minden nap másik nővel szexel.


Ja és ez nem kamu, én és egyik haverom magunk is tapasztatluk a hihetetlen képességeit.


Szóval ez van a rossz fiúk a nyerők, változnom kéne, vagy engem is ki fognak használni és folyton megcsalni a lányok, ahogy a jó fiúkkal is teszik sajnos. :/



2012. júl. 21. 17:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

A haverodnak egy ribancal volt dolga. :D (bocsi)


Nem minden csaj ilyen,de sajnos legtöbbünk az.Én pl. nem szeretem az olyan rosszfiúkat,a normálisak jönnek be.Sajnos engem is mindig átbasznak.Csak ki kell várni amegfelelő lányt,úgyis eljön egyszer.E miatt nem kell parázni,csak felállni,és tovább keresgélni...

2012. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
ne általánosíts. én pl. ilyet soha sem tennék/tettem.
2012. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Én is olyan helyzetben vagyok, mint a történetben szereplő. Annyi a különbség, hogy engem egy palival csalt meg és ráadásul mindig azzal b@sztatott, hogy én nem vagyok alkalmas hosszútávú kapcsolatra, mert még nem volt olyanban részem... Röhej.
2012. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Vikcsoo válasza:

figyelj!

szerintem nincs igazad..:/ mert ez fordítva nagyon igaz, hogy a fiúknak mindig azok a lányok kellenek, akik ribancok, megcsalják őket, és nem szeretik őket igazán. viszont akik szeretnék őket és megbcsülnék, azokkal bunkók és magasról le vannak szarva..és nem mindenkinél a "rossz fiúk" a nyerők.. szerintem. dehát ti tudjátok.. énis teljesen kivagyok..:c ezvan .:/ ja és korod ?

2012. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 ASOT ***** válasza:

ha szerencséd lesz nem így fogsz járni hanem találsz majd egy rendes lányt ki majd szeret és boldogan éltek míg meg nem haltok...


van rá esély..nem sok de van. Ne add fel, és ne szeress bele fülig az első lányba aki az utadba akad...

2012. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

ma 17:33


Erre csak annyit, hogy én már nem is lányt szerettem igazán, de ők csak észre sem vettek, összejöttek inkább valami állattal. Komolyan egyre erősebb az a meggyőződésem, hogy nem csak jóképűnek kell lenni, hanem bunkónak is, ha nőt akarsz magadnak.


Már vén vagyok 22, úgyhogy emiatt sem sok esélyem vanlányoknál, mindig jönnek a korkülönbsgé szöveggel. Az a másik, amit bírok a mai lányokban, de ha jön egy tapló 30 éves, akkor nem gond, hogy ő csak 16 éves. -.-"

2012. júl. 21. 17:37
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszfiú/jófiú kérdés, hanem egyszerűen a csajok sem monogámok, és ez mostanában jön elő (egyeseknél).


Akiket én ismerek, és csalják a pasijukat, kb tök ugyanolyannal csalják, mind egy lére megy náluk.


Még kinézetre is néha. Mert több szépfiú jobb, mint egy szépfiú??


DE nem minden lány ilyen, nem feltétlenül fog megcsalni!


Különben olyat is ismerek, aki balhés rosszfiúval van (egyet), és az meg pont jófiúval csalja, szóval ezt felesleges belekeverni.

2012. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:37

Ennek a fordítottja igaz. Azért nem tudtok csajozni, mert ti fiúk azokra a lányokra buktok, akik lekezelők, aláznak benneteket.


Valamiért ez vonz benneteket, nem tom miért.

Így sok rendes csajt észre se vesztek. :)


Sőt: egy csajnak flegmának, megalázó stílusúnak, lekezelőnek kell lennie ahhoz, hogy belezúgjatok. Ezt csaj körökben úgy mondják: "nem éri meg jókislánynak lenni".


- Mert nehezebben vesznek észre.

- Ha észre is vesznek, unalmas leszel,nem becsülnek meg!

2012. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Tessék, itt leírják, hogy működtök ti pasik! És ez még enyhe is! :)


[link]

2012. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

ma 17:41


HÁt még jó fiúnak mennyire nem éri meg lenni! :/


Amúgy van itt olyan jó fiú, aki át tudott változni rosszá?


Priviben írjon már nekem! Kéne pár tanács, hogy tudnék átalakulni.

2012. júl. 21. 17:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!