Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Tömören a lényeg:

Miután megismerkedek egy lánnyal, jobb helyett facebookon kezdünk el beszélgetni. Elhívom halahova, de nem ér rá persze... Beszélgetünk tovább, minden jól alakul. Aztán másodszorra is elhívom, és itt a csavar. Innentől kezdve a beszélgetések laposak, a csaj egészen passzívvá válik, nem olyan, mint azelőtt. Aztán persze sosincs fent, nem válaszol, és az egészből nem lesz semmi. Mikor még nem is találkoztunk rendesen élőben, nem is ismerjük egymást. Miért csináljátok ezt? Vagy mit lehet ezellen tenni? 16f


2012. jún. 17. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet csinál veled egy csaj akkor nem jössz be neki csak nem meri megmondaani vagy esetenként tényleg nem ér rá bár attol még nem változik a beszélgetés szinvonala
2012. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2012. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen miért csináltam. ez bukó. felejtsd el, és lépj tovább. jártam énis ugyanígy
2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen miért csinálta. ez bukó. felejtsd el, és lépj tovább. jártam énis ugyanígy
2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Az ilyen nőket majd megveri az élet valami műmájer balf*sszal, aki jól kihasználja őket testileg-lelkileg.
2012. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de mit tegyek? beszélgessünk tovább? erőltessem a dolgot? vagy hagyjam a fenébe? (csak az meg nem megy :S)
2012. jún. 17. 22:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Szard le a pébe. Nekem egyszer bejött... igaz, utána más okból számonkértem a csajt, és úgy leoltottam egyetlen csúnya szó nélkül, hogy azóta se áll szóba velem :D
2012. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt,de én megleckéztettem.

Sztem te is tedd ezt! Ha más nem,a lelkecskédnek jót fog tenni.


Szépen játszd még egy kicsit a hülyét. Hívd el megint valahova,de ügyesen. Mond azt,h:- Most nem érek rá,de majd felhívlak,és elviszlek valahová! Majd hagyd faképnél.

Erre nem fog tudni mit mondani.


De számítani fog rá,h majd hívod...csak hogy te nem hívod. Sőt,soha többé nem kereset,innentől mintha nem is létezne. Így legalább úgy tűnik mintha te dobtad volna.


Én rendszerint ezt a taktikát alkalmazom az ilyen típusú csajoknál,és hidd el nekem,qrva jól esik.;D

2012. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

felejtsd el, és lépj tovább. mit nem értettél ebből ?:D


a bosszúhadjárattal meg nem értek egyet, sztem rohadtul kicsinyes, szánalmas, gyerekes....soroljam még? csak azt mutatnád meg vele, hogy gyenge vagy, és nem bírsz tovább lépni :)

2012. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!