Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Tömören a lényeg:

Miután megismerkedek egy lánnyal, jobb helyett facebookon kezdünk el beszélgetni. Elhívom halahova, de nem ér rá persze... Beszélgetünk tovább, minden jól alakul. Aztán másodszorra is elhívom, és itt a csavar. Innentől kezdve a beszélgetések laposak, a csaj egészen passzívvá válik, nem olyan, mint azelőtt. Aztán persze sosincs fent, nem válaszol, és az egészből nem lesz semmi. Mikor még nem is találkoztunk rendesen élőben, nem is ismerjük egymást. Miért csináljátok ezt? Vagy mit lehet ezellen tenni? 16f


2012. jún. 17. 21:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jah, ezek mind szép meg jó ötletek csak már vagy egy fél éve kinéztem a csajt, mert nagyon tetszik! nem hiszem, hogy meg tudnám vele csinálni... főleg, hogy nem jön össze túl gyakran barátnő, mert nem vagyok túl magabiztos fajta
2012. jún. 17. 22:15
 12/14 anonim válasza:
82%
Ha csak zavarba jönne, vagy valami az igaz, hogy a beszélgetés nem laposodna, szóval elhidegült tőled, nem jössz be neki. Lehet, hogy hallott rólad valamit, látott egy képet vagy bármit. Nem hiszem, hogy pár előtte is megtörtént szimpla beszélgetéstől passzívvá válna egy lány. Valószínűleg túl nyomulós voltál. Azt utálják. Azzal egy életre el tudsz taszítani egy lányt. De beszéld meg vele, hiszen az is lehet, hogy egy pletykát hallott, ami nem is igaz. és tudod köszörülni a csorbát.
2012. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezeket mondom, amiket a kérdező az utolsó kommentjében leírt. Én pont ugyanezeket tapasztalom, csak a társkereső oldalakon. Általában még válaszra sem méltatnak. Amiket a lányok művelnek ott fent, az a passzívságnak a netovábbja.

Hozzá kell tenni, hogy ilyen helyzetekben, amikor zajlik az ismerkedés, akkor már ki is alakulhat egy bizonyos szintű kötődés a másik fél iránt. Tehát sok embernek, így nekem is nem lehet csak úgy "elfelejteni" az illető lányt, akivel az ember éppen ismerkednik. Arról már nem is beszélve, hogy ha eleve nehéz is új lányt találni. Sajnos úgy tűnik, itt az a probléma, hogy nem kölcsönös az érdeklődés. De akkor a lány miért kezdett el ismerkedni? Ha pedig valami gondja van ezzel kapcsolatban, akkor azt is le lehetne írni interneten keresztül is, normális, értelmes emberekhez méltóan. Szerintem mindenképpen a lánynak kellene aktivizálnia magát, csak hát sajnos nem teszi meg. Talán meg kellene kérdezni tőle, hogy mi a gond, még utoljára valamit tenni.

2012. jún. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hát velem speckó az volt, hogy eeinte találkoztam egy sráccal, beszélgettünk facebookon, később pedig megint találkoztunk, de utána rájöttem, hogy nincs meg köztünk a kémia, én rosszul éreztem magam beszélgetések közben, feszengtem is. Nem volt egy olyan hú de jó nap... Aztán később ő írt rám facebookon, én pedig próbáltam vele udvarias lenni, de nem volt szívem neki megmondani, hogy nem akarok tőle semmit. Pedig nem vele volt a baj, én próbáltam megkedvelni, meg azt, hogy akarjak kapcsolatot, de az sem hiányzott az életemből... Csendben elváltunk, azóta nem beszélünk.

Kérdező, szerintem ilyenkor a lányok többéségben változás megy végbe, vagy csak egyszerűen elveszti az érdeklődését. Nincs szíve megmondani, hogy érez, ezért inkább kerül. Inkább elbújunk, talán mondhatom ezt több lány nevében, minthogy elétek álljunk. >< Szégyellem, és igyekszem dolgozni rajta, de én is tele vagyok gátlásokkal és bizonytalansággal.

2014. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!