Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Mostmár négy csaj is eljátszotta velem azt, hogy megbeszélünk egy találkozót, és vagy kitalál valamit, az utolsó pillanatban mikor már ott vagyok, vagy a még rosszabb verzió mikor egyszerűen csak el sem jön és föl sem veszi direkt a telefont, aztán utólag mond valamit..Könyörgöm!!Ha nem akar találkozni akkor miért nem mondja el vagy szól hamarabb??
2012. máj. 1. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Öreg, teljesen megértelek. Velem ezt srácok játszották be, és marha idegesítő. Fogalmam sincs mi értelme van.

21L

2012. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
://
2012. máj. 1. 18:45
 3/5 ASOT ***** válasza:
mert nem merik megmondani az őszintét, nem egyenesek...vagy van párjuk és csak egy jó időtöltés volt, szórakozás.
2012. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem még soha sem történt ilyen. Egyszer én várakoztattam meg sajnos egy lányt, mert nem cseréltünk telefonszámot és egy óráig ott várt rám, de nem tudtam menni. De tanulságos volt, mert egyáltalán nem volt mérges, mert járni akart velem, de én vele nem. 23F
2012. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elbuktál a csicska tesztjeiken

tanulj-

[link]

2012. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!