Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ezt miért csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csináljátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ezt arra értem hogy elég sok lány siránkozik hogy nem talál egy normális srácot...meg hogy nem is nagyok az elvárásai.szinte csak annyi hogy szeressék meg ilyenek!

Próbáltam már közeledni ilyen lányhoz,tényleg öszintén nem nyomulva semmi hátsószándék meg ilyesmi de már az elején lekoppintanak...söt facebook is próbáltam már hogy ráirok chat-en...de még csak nem is válaszolt!Ilyen hozzáállással ne csodálkozzon az ilyen lány hogy nem talál magának senkit!(általánositani azért nem akarok)


2011. febr. 26. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak szeretnek siránkozni. Én is ismerek sok ilyet. És engem is idegesít. Habár én is lány vagyok, de akkor is gáznak tartom. De ez csak az én véleményem :D
2011. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van 1-2 ilyen lány ismerősöm...


sírnak rínak, hogy kihasználták őket nincs normális pasi, mindegyik szemét, nekik sosem lesz normális rendes pasijuk, és már nem is kell mert nem is léteznek.

És ezt hangoztatják mindenhol....


És amikor meg szóba jönne egy pasi aki őszintén érdeklődik irántuk akár élőben akár neten arra nagy ívben sz@rnak rá.


Ezek a csajok átlagban 23,24 évesek és nem mondhatnám hogy túl nagy tapasztalattal rendelkeznek mert max 1-2 komolyabb kapcsolatuk ha volt.....


Szóval ezek sajnáltatják magukat, és sírnak mindenkinek, szóval idegesítőek...

2011. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ezt nem csak én mondom,hanem sok férfi haver és ismerös mondta már ugyan ezt!Én már tényleg kezdem elveszteni a reményt hogy valaha is találok egy olyan lányt akivel eltudnám képzelni az életem :P
2011. febr. 26. 18:29
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vok.


Nem vagy egyedül....


Én szakításom után, 8 hónapig nem tudtam összejönni senkivel, mert rittig ilyeneket fogtam ki.....díszpics*kat akik vágynak egy őszinte szerelmes pasira, de senkinek nem adnak esélyt sehol.


Ha soha senkinek nem adnak esélyt akkor még is hogy legyen bárkijük is... de nem???


De nem adtam fel és találtam, igaz kb 30. próbálkozásra a 30. lánynál...:)

2011. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

második...erre csak annyit hogy már igy kort irtál hogy tényleg igyvan...lehet hülyén hangzik de a 16-17-18 éves lányokkal sokkal jobban ellehet lenni mint a 23-24 esekkel!

Szomorú ezt kimondani de igy van...gondolkodtam már fiatalabb lányon is(17-18)de nem tudom...:P

2011. febr. 26. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:

26 vagyok, de max 5 év a mínusz nálam....tény időbe telt találni valakit dehát ez van ilyenek, ez ellen mit tudunk tenni??? Semmit sajnos....


Igen a 18 éves korosztály még más, még úgymond nevelhetők, és nincs még a legtöbbnek az a szűk látoköre...

2011. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok és nem rég lehetett volna egy 24éves barátnöm...de szegénykémnek annyi esze volt hogy...azt lese lehet irni...amugy nem volt nagyképű meg ilyesmi de egyszerűen nem tudom miért de nagyon zavaró volt az egész stilusa a viselkedése...külsöre tetszett de a belsője nem ragadott meg
2011. febr. 26. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak tudod akkor ne sírnának annyit....
2011. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én csak is ilyen lányokat ismerek.Próbálok közeledni,de ezek egyszerűen lekoppintanak ahogy mondod,nem nyomulok,semmi,nem tudom mi történt az elmúlt 20 évben,de 70-es években még minden lány "normális" volt.Ne csodálkozzanak ha nem találnak senkit se maguknak!
2011. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ostoba krvák, a baj csaj annyi hogy apjuk-anyjuk nem pofozta fel elégszer ezeket az elkényeztetett gyökereket!

Be kell pótolni...

2011. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!