Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nem egy hétköznapi fiú vagyok. Kortársaimnál sokkal komolyabb vagyok, sőt mi több igen rendesen dolgozik bennem az empátia éppen ezért nekem nem szexre kellenek a lányok, hanem arra, hogy szerethessek valakit, aki viszonozza a szeretet.

A lényeg: volt egy lány, aki élte a mai fiatalok megszokott kis életét, és azt mondta nekem, hogy meg akar változni, elege van abból, hogy csak kihasználják stb.

Valamiért nem jött össze vele a dolog, de azért magamban örültem, hogy sikerült legalább egy lányt rádöbbentenem arra hogy másként is lehet élni, és később megtudtam, hogy ugyanott folytatja a pasizást és a kicsapongó életet, ahol abbahagyta. Akkor mire volt jó ez a nagy lelkizés, meg hogy nem szereti h kihasználják és meg akar változni?

Ez eddig 2x történt meg velem, úgyhogy gondoltam most már megkérdezem.


2009. szept. 20. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

vannak ilyen mazochista lányok, sajnos. Ezek betegek.

Komplexusaik vannak, szóval pszichológus kellene nekik.

Én 25 éves lány vagyok, de a kihasználósakat gyorsan lapátra tenném:-)

2009. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
azt elmondanám, hogy nem minden lány ilyen, de a fiatalok nagy része igen, utána majd sírnak, hogy jön az aids, abortusz meg ilyenek...akkor már késő lesz, ez az ő életük, nem szabad beleszólni, egyébként engem is 18 éves létemre tök hülyének néznek, hogy szeretek olvasni sci-fi, fantasy és krimi könyveket, meg sokkal "elvontabb" vagyok, nem izgat a 24/7 buli meg az ilyen stílusú dolgok...ez van ne foglalkozz velük...
2009. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pedig annyira szeretnék nekik segíteni, mindenféle hátsószándék nélkül! Hiszen megnyugtató lenne őket (nem csak ezt a kettőt, hanem az ilyen lányok többségét) egy komoly, stabil párkapcsolatban látni!

Amúgy nem 15-16 évesekről van szó, hanem 19 és 21. Én 21F vagyok, tehát még én sem vagyok egy matuzsálem.


Utolsó válaszoló: a bulizással nincs semmi baj, csak az ehhez kapcsolódó életvitellel, hiszen attól hogy egy lány elmegy bulizni nem muszáj lefeküdnie senkivel...

2009. szept. 20. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Vannak fiúk, akik nem szeretnék elkötelezni magukat, szeretnének előtte mindent kipróbálni. Gondoltál már rá, hogy vannak ilyen lányok is? Az meg, aki sír, hogy kihasználják, maga sem tudja mit akar. Döntse el. Ne aggódj, nem neked kell megváltanod, de rendes vagy, hogy megpróbálod. :)
2009. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A probléma gyökere ott van, hogy az emberiség 99%-a nem úgy gondolkozik, mint te. 19 éves vagyok, hasonló felfogással mint te, talán kicsit nem gondolom annyira komolyan.

A barátnőm kiment egy hónapra külföldre, ott megismert egy srácot, 3 hetet voltak együtt úgymond, de ez elég volt arra, hogy hazatérvén feldobja a 7 hónapos kapcsolatát velem, azzal az indokkal, hogy ő túl sok álmot és energiát invesztált abba a gerinctelen mocsokba, aki csak adta alá a lovat.

Soha többet nem leszek képes megérteni az egyes emberek gondolkodásmódját. De nem is akarom. Néha elgondolkozom rajta, hogy nem lenne e kib@aszás gyereket csinálni erre a földre, már a csöppség szempontjából.


Ilyen alapon, szerintem csak addig akart megváltozni, vagy legalábbis addig hitegette veled, amíg volt esély arra, hogy lesz köztetek valami. Aztán nem lett, most már jó neki az egyéjszakás kaland. Majd jön a sürgősségi, a terhesteszt meg a szakadtgumi...


Díjazom a felfogásodat, de sajnos ebben a mai világban hamarabb találsz egy magadhoz valót, minthogy megváltoztass bárkit is.


19/F

2009. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: és hogy ismerted a barátnődet: tudtad, hogy ő is ilyen könnyű vérű, vagy teljesen másnak ismerted meg és csalódtál benne?
2009. szept. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!