Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálta? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Lányok ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek állítólag bejövök. Megbeszéltünk egy randit, de nem ért rá, mert mentek a családdal nyaralni 2 napra. Ő maga akarta eltolni pár nappal később szombatra, de sajna akkor én nem értem rá meló miatt. Bármelyik másik nap jó lett volna.

Írtam neki egy sms-t, hogy mindenféleképpen szakítok rá időt, de az előző sms-emre sem válaszolt és a mostanimra sem. Pedig előfizetős telója van...

Ezek után már fel sem merem hívni, mert az már túl nyomulós lenne (főleg úgy h 2 sms-emre sem méltóztatott válaszolni).

Mi változhatott meg benne? Pedig előtte odavolt értem, és ő is szervezte a randit, most meg szóba sem akar állni velem ezek szerint.


2010. júl. 9. 23:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
én 23F ő 21L
2010. júl. 9. 23:21
 2/15 anonim ***** válasza:
hmm passz. ezt sajnos csak töle tudhatod meg.
2010. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megér neked ez a lány egy telefonhívást, vagy két sms után feladod?
2010. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mert azt hitte, hogy azért mondod le mert ő lemondta és azt hitte ezzel, hogy te is leakarod őt koptatni. :D ha nem így van(női aggyal gondolkodtam mivel én is az vagyok :D )ha viszont nincs így akkor nem tudom talán csak szex kellett neki(?)...
2010. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

térden állva ne esdekeljek neki?!

azért férfi büszkeség is létezik. gondolom nem feledékenység miatt nem válaszolt...

2010. júl. 9. 23:26
 6/15 A kérdező kommentje:
23:26: de utána szépen írtam egy sms-t, hogy jövőhét hétfő jó lenne-e. tehát nem hinném hogy lekoptatásnak vehette. ha meg igen akkor eléggé paranoid jellem.
2010. júl. 9. 23:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy telefonhívás semmi.HA felhívod megkérded tőle,hogy szeretne e veled még találkozni...Legalább megtudod,hogy ha nem akkor más után kell keresni ennyi.
2010. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
már tudja, hogy megkaphatna, elérte hogy Te pitizz neki! most már nem vagy olyan érdekes, sajnos...
2010. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tudom, élem tovább az életem. nem fogok rá várni.
2010. júl. 9. 23:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha lekoptatásnak vélte akkor önbizalomhiányos lehet szerintem.

De szerintem mindenféleképp hívd fel vagy nem tudok valahol összefutni?Mondjuk véletlenül?:D

2010. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!