Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálta? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Lányok ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek állítólag bejövök. Megbeszéltünk egy randit, de nem ért rá, mert mentek a családdal nyaralni 2 napra. Ő maga akarta eltolni pár nappal később szombatra, de sajna akkor én nem értem rá meló miatt. Bármelyik másik nap jó lett volna.

Írtam neki egy sms-t, hogy mindenféleképpen szakítok rá időt, de az előző sms-emre sem válaszolt és a mostanimra sem. Pedig előfizetős telója van...

Ezek után már fel sem merem hívni, mert az már túl nyomulós lenne (főleg úgy h 2 sms-emre sem méltóztatott válaszolni).

Mi változhatott meg benne? Pedig előtte odavolt értem, és ő is szervezte a randit, most meg szóba sem akar állni velem ezek szerint.


2010. júl. 9. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
NEHOGY felhívd! ha már írtál 2 sms-t, akkor nála a labda. ha nem válaszol, akkor vedd úgy, hogy felejtős. de a büszkeséged maradjon meg.
2010. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ezert kell felhivni es nem sms ezni,de igen hivd fel es mutasd meg hogy te sosem adod fel,ha most feladod egy kis nyuszinak fog latni es tobbet eselyed sem lessz nalla,lehet csak tesztel,hogy meddig messz el erte,es ha elbukod a tesztet akkor banhatod,egy probat meger,nincsen amit veszitsel mar ;)


clyde88

2010. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Naná,hogy hívd fel!A csajozás a pofátlanságról,kezdeményezésről szól,nem a büszkeségről.

Dugás után majd visszakapja a kis játékos leányzó.Hehehe.

Találkakor meg ne legyél számonkérő véletlenűl sem!

2010. júl. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nevetséges az uccsó két válaszadó. komolyan, ide olyasmi is kéne, hogy csak olyanok válaszolhassanak, akik már láttak is élőben nőt, esetleg volt normális kapcsolatuk meg szexuális életük.

ha két sms-t is küldött a srác, és egyikre sem jött semmi reakció, akkor az olyan világos, mint a vakablak. ha a csaj egy kicsit is akarna valamit, akkor adna jelet. azzal, hogy felhívod csak tovább rontod a saját egódat.

2010. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

15 25 os,nekem voltak egyejszakas kapcsolataim is meg normalis kapcsolat is,de ha egyszer nem ismerik egymast,a hulye ri banc nincsen honnan tudja hogy mire szamitson,meg eselyt sem ad arra hogy legalabb egyszer elbeszelgessenek,en a sracc helyeben osszehoznak nehezen egy talalkat,es olyan randi lenne az amilyenben meg nem volt resze,es biztos vagyok benne hogy imadni fogja,a csaj egy hulye bekepzelt rongyos pi csa,mert utannakiabalt ket sracc hogy jaj de jol nezel ki,vagy volt egy ket pozitiv megjegyzes rolla,es azt hiszi mar hogy az ove a vilag,peddig o is csak egy nyomorult ostoba pi na,az ilyen noket utalom.


clyde88

2010. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!