Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Szóval ,miért van az ,hogy amelyik lanytól nem akarok semmit,az feltétlen nyomul rám.Amelyiktől meg akarok az meg elutasit?Nem értem a csajokat :)

20F


2011. dec. 28. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmm...Ismerős...:-| csak kicsit korábbról én 14 vagyok.2 csaj udvarolt nekem és én meg még mindig a régit akartam...
2011. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is teljesen így vagy most, én sem értem, beléjük van kódolva genetikailag szerintem...


20/F

2011. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Istenem..-.-`
2011. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mért van az hogy olyanra nyomulsz akinek nem kellesz az meg nem kell aki nyomul rád?Nem értem a fiukat:)


Te idióta...

2011. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, velem is pont ez a helyet, persze fiúkkal :)
2011. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz
2011. dec. 28. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert nem a saját szinted alatt próbálkozol. Minden csajnak csak olyan pasi kell, aki jobban néz ki, mint ő.
2011. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Dettó ez a helyzet nálam is..://

Ám szerintem erre nincs normális válasz..legalábbis egyértelmű nincs.:|

de majdcsak jön az igazi.;)..

18/L

2011. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Különböző emberek vagyunk, mindenkinek más az ízlése. Nem várhatod el, hogy csak mert megtetszik egy csaj egyből ő is ugyan így érezzen és csak rád gondoljon, a többi meg kopjon le...

Mintha direkt játszásiból tenne így az összes csaj...

De mindenki látja már megint egy pasi sír ezen, egy halom lány van ugyan ebben a cipőben pasi téren, mégse írnak ki ilyen kérdéseket.... -.-

2011. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez általában így működik. Aki nyomul, az túl könnyű, nem érdekes. Akiért kicsit hajtani kell, az már érdekesebb. :D
2011. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!