Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csináljátok ezt? Miért nem adtok a fiúknak egy esélyt?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem több lánnyal is, mindegyikőjükkel jókat beszéltem, de mikor felhoztam a "találkozás" témát, nem írtak vissza, sőt valaki le is tiltott. Olyan is volt aki beleegyezett, de a találkára nem jött el.
2012. jan. 25. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyan ebbe a cipő én is beleléptem a nyáron. amúgy az a vélemény hogy a mai lányok igazán leszarják hogy te mennyit teszel értük. ha náluk nem ütöd meg a szintet gondolok itt szépségre, pénzre, sármra akkor eltolhatod a biciklit. nem tudod ezt jófejséggel vagy mással kompenzálni
2012. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is így jártam sajnos, pedig olyan nehezen sikerült környékembelei lányt találnom neten, aki ráadásul még nem csak szép, hanem jellemre is szimpatikus volt.


22/F

2012. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ma 21:53


tapasztalom, igazad van


amúgy meg még a csúnyák is elég válogatósak azt tapasztaltam

2012. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 21:54


manapság már mindenki válogatós. ők eltanulták a "szebbektől" mert ha ők megtehetik akkor minden lány megteheti. bár aztán az is lehet hogy a csúnya lány sokkal értékesebb belső tulajdonságot hordoz mint szebb társai :)

2012. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz sok idő kell, hogy egy internetes beszélgetésből találkozás legyen. Ott is kell a bizalom, szerintem a lány úgy gondolta, hogy túlságosan nyomulsz, csak arra kell neked. Szerintem ezt a találka előtt szögezd le nekik.
2012. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom milyen csajoknál próbálkoztatok, de gerinctelenségnek tartom, ha egy lány hitegeti a pasit és nem mondja meg, hogy bocsi, de nem vagy az esetem.

Én úgy vagyok az a legtisztességesebb, ha hamar letisztázom, hányadán állunk. Konkrétan megmondom, hogy ha valaki nem az én esetem, párkapcsolati szempontból, de ettől még barátság kialakulhat.

2012. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22:04 - Tiszteletre méltó hozzáállás, sajnos sokan nem ilyenek mint te.
2012. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudjátok a probléma ott van, hogy az esetek nagy részében, ha megírod, hogy bocs, de nem, akkor mindenféle ribancnak lehord, holott mégis miért lenne kötelező minden egyes jelentkezővel randizni? Ez nem húspiac, hanem párkereső, nem lehet mindenki ideális társjelölt, csak egyesek ezt a saját kudarcuknak fogják fel és rajtad töltik ki a dühüket.
2012. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Itt nem randiról volt szó, hanem egyszerű találkozásról. A baj az, hogy a lányok még csak arra se adnak esélyt, hogy megismerjenek.
2012. jan. 26. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Na de nem találkozhatsz mindenkivel!

Tudod egy társkeresőn hány levelet kap egy lány?

2012. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!