Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mért csináljátok ezt sokan?

Figyelt kérdés

Pl. hogy ha elkezdünk levelezni, chatelni, ismerkedni és én mondjuk még nem láttam rólatok képet, s szeretnék, de nem adtok, majd tovább beszélgetünk, és azután is csak nagyon kevesek hajlandóak magukról egy szimpla önarcképet külfeni/feltenni?

Mire jó ez? Nem monokinis fotót kérek, csak egy sima képet rólatok! Ha ennyi (több órányi, napnyi) beszélgetés után is szégyenlitek magatokat, akkor minek kell egyáltalán társkeresőre regisztrálni? Tök felesleges! Inkább akkor maradjatok szinglik, ha ennyire sem vagytok képesek!

Már bocsi a kivételnek!

Aki pl magára ismer, attól szívesen fogadnék mondjuk egy jó magyarázatot! De más is megteheti, ha úgy érzi tudja mi lehet a háttérben ilyen eseteknél! Köszi!



2012. jún. 16. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Félnek a visszautasitástól, hogy megmutatja a fényképét és nem fog neked tetszeni, aminek meg van az esélye.Lehet attól fél hogy ismeritek egymást és szégyelné hogy lássa valami ismerős, hogy társkeresőre regisztrált.
2012. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az arctalanság biztonság
2012. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én régebben, mikor használtam ilyen oldalakat, csak azoknak küldtem képet, akik tényleg szimpatikusak voltak és el tudtam volna képzelni velük valamit. Ha úgy érzem, h nem akarok tőle semmit vagy nem annyira szimpatikus, de azért egyszer elbeszélgetek vele, akkor nem küldözgetek, mert ilyenből sok van.
2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt sejtettem, de mindenkinek 100x elmondom, hogy én nem ezt nézem egy lányban legfőképp, és mivel már elég sokat beszéltem velük amikor kérem, így nem értem miért nem derül ki számukra, hogy a személyiségük vonz elsősorban... Én tényleg el tudok fogadni egy mondjuk kevésbé szép lányt, mint akivel 2 szót alig tudok váltani, de gyönyörű...
2012. jún. 16. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha privátban sem merik megtenni, tehát e-mailben, msn-ben, akkor az tényleg furcsa. Elképesztő, érthetetlen ez a passzívság, amit tanúsítanak. Olyan is volt már, hogy én küldtem, miután az illető lány megígérte, hogy utána ő is fog nekem magáról. Miután ez megtörtént, el is tűnt, többé nem írt semmit sem, nemhogy képet küldött volna ő is nekem. Az rendben van, hogy valószínűleg nem tetszettem neki kép alapján, de ha már megígérte, akkor legalább betarthatta volna azt, amit ígért. És ha jól emlékszek, nem is egy lány csinálta már ezt. Sajnos a társkereső oldalak ilyen léhűtő lányokkal vannak tele. Hát, az ilyenek temessék el magukat jó mélyre, az lenne a legjobb!
2012. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert én nem egy fotó vagyok bennem jóval több van mint egy arc
2013. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!