Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Miért csináljátok azt, hogy ha egy férfi bevallja irántatok hogy mit érez, ti azt válaszoljátok (ha nem tetszik a pasi) hogy nem akartok bonyolultabb kapcsolatot éppen... és rá pár nappal már 1 másik sráccal vagytok együtt?
2012. jún. 8. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,ezt honnan szeded, de szerintem (az én esetemben legalábbis) nem törvényszerű,hogy ha szerelmet vallanak nekem,akkor rögtön utána összejövök valaki mással. Haha,szép is lenne.
2012. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szeretne megbántani (vagy bunkónak tűnni), hogy számára "csúnya" vagy, inkább kitalál egy kegyes hazugságot.

Az ember nem mindig lehet őszinte.

2012. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De épp ezaz, nekem személy szerint jobban esne ha megmondaná hogy nem akar velem járni... erre jön a szöveg, h nem akar bonyolult kapcsolatot most... aztán más pasiival látom..nem tudom, hogy hogy megy ez de szerintem ez a lányoknak ciki kicsit, még ha én vok csúnyább akkor is... ha felmerem vállalni mit érzek ne szúrja ki a szemem ennyivel :D
2012. jún. 8. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a másik paiba volt szerelmes és nem tebeléd,ennyi
2012. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ha ezt mondja valaki, akkor nem jössz be neki, ezért találod másnap más srác mellett. Az meg már más kérdés hogy őszintének lenni luxus.
2012. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól látod és szerintem ez nem kegyes hazugság és igenis őszintének kell lenni. Kiváncsi vagyok, hogy azt a lányt aki azt mondta, hogy soha többé nem tud valakit szeretni , mikor jön össze egy másik pasival.
2012. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*az a lány
2012. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen szöveggel le kell rázni a nyomuló csúnya pasit :D

Ha tudsz jobb szöveget írd meg :D :D

2012. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 17:19


Lányok nektek az is csúnya pasi, aki szerintem tök jól néz ki, valami baj van az ízlésetekkel vagy manapság minden lány ennyire a tökéletes külsejű pasit várja?! -.-

2012. jún. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a tökéletes pasit várják a lányok, az hogy meg ki csúnya relatív. Aki az egyiknek tetszik a másiknak nem, így kerek a világ. Szerintem a lánynak is kellemetlen, ha olyantól hall szerelmi vallomást akitől nem akar, abban a pillanatban az ember lánya nem igen tud mit felelni. Ha meg azt mondta volna, bocsi nem tetszel, hidd el jobban örültél volna a nem akarok most kapcsolatot szövegnek.

Amúgy szerintem a "nem akarok bonyolultabb kapcsolatot" (vagy hasonló szövegek) mindig csak arra vonatkoznak, akinek mondják.

Ne legyél letörve én is kaptam már hasonló szöveget, úgy , hogy másnap már barátnője volt; na bumm ... az élet ment tovább.

Aztán egy olyan párom lett aki nem is tetszett, de vettem a fáradságot és megismertem, megszerettem és már nem azt láttam amit a tükör mutat, hanem azt ami belülről jön.

2012. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!