Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok ilyenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ilyenek, miért csináljátok ezt a rendes srácokkal?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki jóképű, magas, összejött nem rég egy lánnyal. Együtt voltak pár hónapig, de szakított vele, mert megtudta, hoy a lány közben 3 pasival is megcsalta.


A srác érzemes, türelmes, nyugodt, kedves arc, mégis ilyen csúnyán átverik a lányok, nem is elsőre, de miért? Miért nem becsülitek a jót és miért választjátok a rossz fiúkat inkább?


Én is csendes, érzelmes típus vagyok inkább, nem a rossz fiú féle, emiatt én is így fogok majd járni, ha lesz barátnőm? Ha igen a válasz, akkor inkább maradok egyedül vagy választok egy nagyon csúnya lányt, aki talán képes becsülni a jó fiúkat is, nem úgy, mint a szép lányok, akik képesek megcsalni akárkivel még egy jóképű fiút is.


Ezek után nagyon elbizonytalanodtam és már nem tudok megbízni a lányokban. Nem hiszem, hogy van igaz szerelem, talán nekem is csak a szexre kéne hajtanom, mint egyik rossz fiú ismerősömnek, aki még csak nem is angy szám külsőre, de a hazugságaival, hülye szövegeivel, nagyképűségével és mindenkit lealázó ( még haverjaival is úgy beszél, mintha ő lenne a főnök, a világ ura és őket is képes lealázni emberek előtt, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, hogy ő legyen a nagy menő) stílusával szinte minden nap másik nővel szexel.


Ja és ez nem kamu, én és egyik haverom magunk is tapasztatluk a hihetetlen képességeit.


Szóval ez van a rossz fiúk a nyerők, változnom kéne, vagy engem is ki fognak használni és folyton megcsalni a lányok, ahogy a jó fiúkkal is teszik sajnos. :/



2012. júl. 21. 17:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

ma 20:29


Hát nem hiszem, hogy annyira kelendőek lennének. Sok csajt hallottam, hogy azért "dobta" a pasit, mert már képtelen volt elviselni milyen visszataszító. Persze- aztán a csaj lett a "szemét".


Én sem "úgy" vagyok "érzéketlen", nem szándékosan durváskodok, még csak nem is használok durva szavakat. Inkább valahogy a viselkedésem csapódik le úgy. Nem vagyok elég figyelmes, nem "kapcsolok", hogy mi esne jól a másiknak.


De mondom, részben magamból indulok ki. Például állítólag nem vagyok együttérző, de én sem igénylem.


Bár még ez sem igaz, mert ha veszi a fáradtságot, hogy megismerjen, állítólag rendesnek talál az illető, csak ezeket a (számomra) külsőséges kis kedvességeket hiányolja. :)

2012. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Neverwalkalone ***** válasza:

20:09 Üdv Sorstárs! :D ÉN is mindig a közös hangot keresem inkább és hogy mindenkinek jó legyen...

Talán ezért lettem egyedülálló 4,5év után... Jó fiúnak lenni jó dolog, de nem érdemes. Hogy meglehet e változni, kizárt és őszintén Én nem is akarok! Akkor egyrészt a saját elveimet köpném szemközt, másrészt olyan lennék aki soha nem akartam lenni, valószínű ezért is vagyok már több mint egy éve egyedül... És nem általánosítás de a csajok 80%-a nem törődik a magunk fajtákkal. A kevés kivételre várok Én is, tudod még hiszek a mesékben...

22f

2012. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
én azt mondom hogy legyél olyan amilyen, mert ha változol akkor minden ribanc rád fog szállni, így meg csak azok, akiket igazán érdekelsz..:) és hát nem minden lány csalja meg a pasiját, szóval várj az igazira;)
2012. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!