Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok ilyenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok ilyenek, miért csináljátok ezt a rendes srácokkal?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki jóképű, magas, összejött nem rég egy lánnyal. Együtt voltak pár hónapig, de szakított vele, mert megtudta, hoy a lány közben 3 pasival is megcsalta.


A srác érzemes, türelmes, nyugodt, kedves arc, mégis ilyen csúnyán átverik a lányok, nem is elsőre, de miért? Miért nem becsülitek a jót és miért választjátok a rossz fiúkat inkább?


Én is csendes, érzelmes típus vagyok inkább, nem a rossz fiú féle, emiatt én is így fogok majd járni, ha lesz barátnőm? Ha igen a válasz, akkor inkább maradok egyedül vagy választok egy nagyon csúnya lányt, aki talán képes becsülni a jó fiúkat is, nem úgy, mint a szép lányok, akik képesek megcsalni akárkivel még egy jóképű fiút is.


Ezek után nagyon elbizonytalanodtam és már nem tudok megbízni a lányokban. Nem hiszem, hogy van igaz szerelem, talán nekem is csak a szexre kéne hajtanom, mint egyik rossz fiú ismerősömnek, aki még csak nem is angy szám külsőre, de a hazugságaival, hülye szövegeivel, nagyképűségével és mindenkit lealázó ( még haverjaival is úgy beszél, mintha ő lenne a főnök, a világ ura és őket is képes lealázni emberek előtt, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, hogy ő legyen a nagy menő) stílusával szinte minden nap másik nővel szexel.


Ja és ez nem kamu, én és egyik haverom magunk is tapasztatluk a hihetetlen képességeit.


Szóval ez van a rossz fiúk a nyerők, változnom kéne, vagy engem is ki fognak használni és folyton megcsalni a lányok, ahogy a jó fiúkkal is teszik sajnos. :/



2012. júl. 21. 17:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Hiába alakulsz rosszfiúvá kérdező, az magában semmit sem ér. Sok fiút láttam, aki rosszfiú lett, de továbbra is az olyan csajokra bukott, akik szemét módon bánnak vele.


Nem kell átalakulni, egyszerűen ne a "b.nkó" nőkhöz vonzódj, ennyi a titok! :)

2012. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

*Szóval tökmindegy, a rosszfiú talán sok "rendes" lánnyal összejön. De belezúgni úgyis abba a nőbe fog, aki lekezelő módon bánik vele, és csak kihasználja.


Sok rosszfiú vesztét láttam már így, inkább a fejben kellene változtatni, és észrevenni a hozzád illő lányokat!

2012. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

81%-os igazat beszél. Ismerek nem is egy nagymenőt, aki cserélgeti a csajokat, de kb két év után teljesen kiég, már hatással sincsenek rá az unalmas kislányok.


Ahelyett keres egy "femme fatalet", aki játszadozik vele, és az után megy mint egy kiskutya. A nő megcsalja, otthagyja, visszaengedi, ugráltatja: és a pasinak ez a jó, aztán persze panaszkodik.


Mintha szándékosan szeretnének szenvedni egyesek.

2012. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%
Talán a barátodnak, nem prostituálttal kéne járnia
2012. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. 19/L vagyok. Én csak az én véleményemre tudok alapozni,bár több barátnőm is van,akik a rossz fiúkra buknak,és csak egy van,aki egy jófiúval jár,de már majdnem 2 éve,tudat alatt mégis a rossz fiúk jönnek be neki.

Ebből gondolom,hogy a többség igen,a rossz fiúkra bukik.

Na de térjünk át az én véleményemre,mert csak azt tudom kifejteni. Van egy "rossz fiú" barátom. Világéletében rossz volt,de mióta velem van,megváltozott. Mondhatni,én hatásomra "jó fiú" lett. Ez egy ideig nagyon tetszett. Már 2 éve együtt vagyunk. Bár nagyon szeretem,és nagyon becsülöm,h miattam "jó fiú" lett,meg kell vallanom,én még mindig a rossz fiúkra bukom. Ez azért van,mert nekem mindig a tiltott gyümölcs kell. És a legtöbb lány így van vele. Ez nem jelenti,hogy nincs kivétel. Te ettől még ne változz!

Velem most elkezdett flörtölni egy rossz fiú,aki ráadásul a barátom haverja. Nem mondanám róla,hogy jó pasi. A múltkori buliban ráhajtott több csajra is,mindegyikük lekoptatta. Én viszont egész este őt bámultam titokban,és néha oda is jött hozzám,csak persze a barátom útban volt neki. A lényeg,hogy nem jó pasi,én mégis annak látom,mert tiltott gyümölcs,és azok mindig vonzanak sajnos.:(

Én azt mondom,hogy majd 25 év fölött lesznek olyan csajok bőven,akik a jó fiúkat akarják,hisz jó férjet akarnak,és addigra kibulizzák magukat,kiélik magukat,nem kell már nekik rossz fiú. Persze a tiltott gyümölcs,mindig is az marad.

2012. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

ma 18:05


Ez a nő nem prostituált. Egy cégvezető, majdnem egy millát keres. De nem a pénzéért van vele a fickó, mert ő is elég módos. Vagy kire írtad?

2012. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ja,a kérdező barátjára! Értem.
2012. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű ember lehetsz, ha a hűséget és emberséget a külsőhöz kötöd. Az régen rossz, ha valaki azért nem csal meg, mert mondjuk ronda, és nincs neki kivel, vagy mert ebből adódóan becsül csak meg jobban.


Egyszerűen olyan lányt kell találni, aki empatikus és érett, és tudja, hogy mit akar. Ha kefélgetni, akkor nem megy bele egy kapcsolatba, ha pedig komoly kapcsolatot, akkor nem kefélget másokkal, ennyi. A ribiket meg meg kell tanulni kiszűrni.

2012. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

ma 18:06


Ez azért lehet, mert sok lánynál a kihívás dominál. Igen, ezzel egyetértek. Benne lehet a csajokban.


Rossz, érdekes, meg kell változtatni, "betörni", de aztán amikor ezek megvalósulnak, és rendes kis jófiú lesz belőle, kell egy újabb kihívás!


Valaki, aki ellentmond, aki izgalmas, "tiltott gyümölcs", akit lehet formálni, javítani. :)


Ismert a jelenség. :D

2012. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

*Meg aztán olyan véleményt is hallottam, hogy egy rosszfiút "irányítani","birtokolni" sokkal nagyobb cucc egy csajnak, mint egy szende kis jófiút.


Ha egy rosszfiú tesz a kedvedre, akkor az nagyobb érdem, mert egy jófiú természetéből fakadóan úgyis a kedvedre tesz, alapból, ott a csajnak nincs kihívás, semmit sem kell tenni érte.


Ezek tényleg benne lehetnek, de azért ne túlozzuk el!

2012. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!