Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen barátnőim elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen barátnőim elvárják tőlem, hogy csókolózzak, ez rossz?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam soha, bár ez egy kicsit aggaszt, de szerintem még azért elég fiatal vagyok.. Volt már pár pasim, de egyikkel sem csókolóztam, csak max szájrapuszi volt.. Nektek mikor volt az első csókotok? 13/L

2012. aug. 10. 14:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Hát..ez ellen szól az előttem levők kommenjeivel,és amúgy 12 éves vagyok,és nem csókolóztam még,és még szájrapuszi se volt:-P nekem nem is kell még..de szó:

az a lényeg,hogy nekem eddíg csak 1 olyan fiú volt,aki még mostis,és már nagyon pici korom óta mindenkibe szerelmes voltam:D nem tudom,hogy hogyan jöt,de ez van,és szerintem ha csókolózol is,akkor csak azzal,és csak akkor amikor akarod,és ne ők szabják meg neked,mert hidd el,hogy az nem lenne túl szerencsés...hajrá:)

2012. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
öööh hát utolsó előtti komira ..köszi:D hát kb:) és többieknek is köszi, és nem engem kéne leszólni, mert volt olyan aki 13 évesen már szüzességét is elveszítette..-.- de a jó válaszolóknak tudom hogy nem kéne rinyálnom emiatt de mindig ezt mondják, és már idegesít..
2012. aug. 11. 22:53
 33/46 anonim ***** válasza:

Szia.

Nos, az a helyzet, hogy én is 13 éves vagyok.

Én idén nyáron csókolóztam elődzör, akkor 12 éves voltam még. :)

Nem bántam meg, sőt.... Nekem egészen jól esett..

Igazából nem szerelemből tettem, hanem.. Inkább leírom a sztorit.

Nos, felelsz vagy merszeztünk, éshát a végére eldurvultak a dolgok... Egy fiúnak meg kellett csókolnia, de én utáltam őt, így nem engedtem.. Kimentem a faházból (táborban volt. :DDD ) És elmentem egy barátnőmhöz..

Aztán visszamentem, és mondták hogy jó akkor nem kell, de akkor más lesz a feladatom.. És aztmondta a másik rohadt helyes fiú, hogy ő majd megteszi a másik fiú helyett.. Nem gonndoltam hogy tényleg megteszi, és amint leültem az ágyra, odajött és megcsókolt.. Rohadt jó érzés volt, nem bántam meg.. Talán majd később megbánom.. Egyenlőre nem. xdd

Nem leszek tiniribanc sem, megpróbáltuk hogy ~járunk~ de valahogy nem ment a dolog.. xd

Így hanyagoltuk..

Tehát, én azt tanácsolom, hogy ne a barátnőidre hallgass, hanem magadra, ha úgy érzed hogy korai, akkor az, én speckó ha nem akartam volna egyáltalán, neki sem engedtem volna, de ez történt..

Nem is menőzés képpen tettem, hanem csak mert akartuk igazán..

Majd eljön az idő.. Nem vagyunk egyformák. :) Remélem segítettem.

2012. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Húha... Én szerencsére nem ilyen tarasasagban voltam.

Nekem a barátaim/ barátnőim sese akarták, hogy csókolózzak 13 évesen. Sőt a barátnőm még 15 évesen is ellenzi.

Nyár elején összejöttem a barátommal és szülinapom alkalmából (mivel nyáron van) megcsókolt.

Persze kaptam tőle más ajándékot is de nekem ez volt a legjobb.

Sose fogom elfelejteni...

15/L

2012. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
Nem kell foglalkozni velük. Ha nem akarsz csókolózni akkor nem csókolózol. Ennyi. De ha annyira idegesítenek akkor mondd azt nekik, hogy már csókolóztál, oszt cső.:D
2012. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

szerintem az nagyon fontos,hogy (bocs előttem levő válaszadók) csak akkor tedd meg,ha te is akarod,ha szeretnél,akkor ne foglalkozz azzal,hogy "jajj túl fiatal vagy! úristen,már 4 pasid volt?!?!?!?!"

szóval,ha érted....te is akarod,vagy csak a barátnőid?


gondolkozz;)

2012. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
én 13 éves múltam és nem csókolóztam még szájra puszi se volt pedig volt egy szerelmem és szerettem volt kézen fogás ölelés arcra puszi, és mikor meg akart csókolni nem engedtem azért mert éreztem hogy valójában nem is szeretem úgy és szakítottam vele. És mivel én kiskoromban is mikor a mesékbe láttam ,akkor döntöttem el emlékezetes csókot szeretnék nem holmi futó kapcsolatot igaz már nagyon izgat mien lehet de várok az igaz szerelemre.De ne aggódj nem attól leszel menő vagy különc mert nem csókolóztál .és ne hallgass a barátnőidre .
2012. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
aha ez rossz!nagyon milyenek a te barátnőid!am meg 13 vagyok szintén.Én se csókolóztam.Ráérünk még ne de?
2012. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:

ennyi idősen én is azt hittem hogy kilógok a sorból de aztán leszartam..és végülis megtörtént.jó volt:)

várj vele.eljön majd annak is az ideje.

és már nem azért de attól mert van olyan lány aki 13évesen már csókolózott attól még nem feltétlenül k*rva!!-.-

2012. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Igen.. az a k*rva aki 13 évesen már nem szűz.. nem éppen az aki 'már' csókolózott:DD:SS
2012. nov. 15. 15:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!