Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretem de semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem de semmi esélyem:' ( valaki tud segiteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma taliztam VOLNA azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok, ugyan abba a kerületbe lakunk és annyit mondott hogy: 15:20 kor park indulj énis indulok..de szerintem más helyre mentem vagy nemtom nem ismerek másik parkot de nem találtam sehol őt és ő se engem. Azóta csak annyit irt hogy ott volt és várt és hogy ne irjak neki többet. Persze én írtam neki de semmi:'( ötletek?? 14/F
2012. júl. 19. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki. Ha facebookon írsz, tuti elolvassa, ha a telót nem is veszi fel. Sms-t is.
2012. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy elolvassa de le se szarja:(
2012. júl. 19. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ez csak egy lerázó dolog volt... :( de ha az, akkor elég aljas! Szóval lehet, hogy csak nem meri, nem akarja megmondani, hogy nem tetszel neki, és így akar lerázni, mintha te lennél a hibás. ez csak egy feltételezés, de ha nincs más park a közelben, akkor valószínűnek tűnik.
2012. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi volt hogy megkértem valakit hogy beszéljen vele és neki elmondta hogy nem tetszek neki:(
2012. júl. 19. 21:55
 5/7 Macs1209 ***** válasza:

Lehet el sem ment, és otthon ült. Aztán persze, mivel

nem találkoztatok (mert ugye otthon volt), lett indoka

arra, hogy megszakítsa a kapcsolatot, ráadásul magadat

okolod miatta.


Ha így áll hozzá, jobb is, ha nem találkoztok. Keress

magadnak más szerelmet.


Strange, but true.

2012. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy többet szóba se állok vele! Köszönöm a válaszokat
2012. júl. 19. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne rohanj utána, ha ő sem akarja! Hsgyd ott, ilyen korban úgy is találsz mást, jobbat, én már csak tudom :DD amugy meg az idő megoldja, lehet az elején nehéz lesz.
2012. júl. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!