Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mivel szőrteleníts...

Szerintetek mivel szőrtelenítsem a lábam, és a többi helyen? Mostanság fogom elveszíteni a szüzességem érzem, és nagyon szeretem a pasim, és tudom h mindenben fog segíteni. Vki elmondaná h mit kell majd csinálnom?

Figyelt kérdés

lécci mondjátok el az első lépéstől az utolsóig h miből áll az 1. szex :P

csak azért szeretném tudni h mivel szőrtelenítsek, mert ha borotválok akk másnapra szúrni fog a lábam, viszont agyantát és az epilátort nem bírom.

tom h nehéz eset vok, de lécci segítsetek

16L


2011. jan. 4. 16:02
 1/10 nielindi ***** válasza:
veet. ha a gyanta és epilátor tényleg nem jo neked, akkor marad ez, vagy a borotva. amugy nem fogja érdekelni, h kicsit szur a lábad.
2011. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi

és jó ötlet

2011. jan. 4. 16:06
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem veet után még aznap estére szúr a lában, ha reggel leszedtem. :D Ugyanaz, mint a borotva.. sőt nálam vacakabb volt. :S
2011. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ohh:/
2011. jan. 4. 16:24
 5/10 A kérdező kommentje:
vki eltudná mondani h milyen pózban érdemes csinálni előszőr?
2011. jan. 4. 16:25
 6/10 anonim válasza:

pasira bízd a dolgot :D

fájnifog, a tampont rossz felhelyezéséhez tudnám hasonlítani az érzést. és misszionárius :)

2011. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
eppilátort is megfogod szokni, persze, hogy először jobban fáj, bírd ki! Kitartás..:D
2011. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nielindi ***** válasza:
misszionárius. de sokan mondják a lovaglót is, mert akkor te irányítasz, ülsz rá, amig jo neked. pettingeljetek sokat addig is, szex előtt is. lazulj el teljesen, tágitson egy kicsit, legyél elég nedves.
2011. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyantázd le. Egyébként meg tényleg gáz ha nagyon szőrös vagy.
2011. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
disznoporkolo?
2011. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!