Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, szeretem. Mégse lehetünk együtt. Bővebben lent. Elolvasnátok kérlek és megpróbálnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Még nincs egy hónapja, hogy megismertem az interneten azt a 21 éves srácot, aki most nekem nagyon sokat jelent. 2 hete találkoztunk először. Minden jól alakult, bár őt kicsit zavarja, hogy nagy hasam van. Betegség miatt elhíztam, de már dolgozom a pocimon, hogy kisebb legyen. nem az ő kedvéért, hanem mert engem is zavar. az első randin már 20 perc után elcsattant az első csók. aztán a barátaimmal kimentünk inni és kihívtam őt is. jó volt a hangulat, addig a pillanatig, amíg a legjobb barátom fel nem hívta a pasimat, (akivel sajnos sehogy sem tudok szakítani, mert nem hagyja) hogy egy másik sráccal smárolok, ami nem volt igaz, mert csak egy puszit adtam a srác arcára. és ekkor veszekedés kezdődött. a srác tudott a pasimról, de valamiért kiborult és elment. mi is mentünk utána, de eltűnt. aztán egyszer csak ott állt előttem, megfogta a kezeimet és azt mondta, hogy szeret és megcsókolt. olyan édesen, hogy tényleg a szerelmet éreztem benne és be vallottam neki, hogy én is szeretem. A tegnapi napot is együtt töltöttük. Élvezek vele minden egyes pillanatot. De bizonytalan vagyok, csalódni sem akarok. néha hiányzik és akarom néha meg a világért sem akarom látni. és ezzel ő is pont így van. ez a szerelem vagy mi? itt két kérdés van végülis. mit akarhat? és ha akar és én is,akkor hogy az istenbe hagyjam el a pasit, akivel vagyok, hogy vele lehessek?
2012. ápr. 17. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értelek.. :/ Most akkor melyiket szereted? :O


Nekem is volt hasonló barátom.. Nem akarta felfogni, hogy vége van, mindig a nyakamra járt.. Aztán meguntam, megmondtam neki, hogyha nem akad le rólam, akkor feljelentem.. Azóta nem hallottam róla :)

2012. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most az újat szeretem. a régit meg nem tudom elhagyni. viszont ő meg megcsalásnak veszi, de őt már réges rég nem szeretem, de nem bírja felfogni
2012. ápr. 17. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
szóval eddig csak kétszer találkoztatok...ráadásul van párod.
2012. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3x, de harmadszor egy egész napot együtt töltöttünk. de hát minden alkalommal órákat együtt voltunk és minden nap órákat beszélgetünk
2012. ápr. 17. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mind a kettőt hagyd a fenébe!


miért?


1 - 2 hét ismertséget nehezen lehet komolynak nevezni


2 - ha 20 perc után elcsattant a csók, akkor ezt kicsit elkapkodtátok (tudod: ami könnyen jött, az könnyen is megy)


3 - szerintem te magad sem tudod, hogy mit akarsz igazán (a fiút szereted, és melyiket, és miért? vagy csak örülsz, hogy van valaki, akivel jó együtt?)


4 - légy őszinte magadhoz és felelj arra a kérdésre, hogy TE mit is szeretnél?


5 - ha egy pasi már az első randin a szemedre veti, hogy nagy a hasad, akkor az minden csak nem bók...

2012. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!