Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaim, muszáj ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, muszáj ezt csinálnotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


először is ez nem mindenkire vonatkozik, hanem úgymond azokra, akik nem értik, miért nincs barátnőjük meg stb. (aki nem érzi ide valónak magát nyugodtan lépjen tovább)


Szóval, a feljebb írt csoport rinyál, hogy én egy szerető, kedves srác vagyok, kicsit ronda, de megértő és kedves a lányokkal blablabla..

De most őszintén ez kit érdekel? Ez nem elég.

Ha te jobb nőket akarsz felszedni, de rondának érzed magad, talán nem otthon kéne verni a f4rkadat meg nézni a falat, hanem megfogni egy súlyzó vagy akár saját testsúllyal elkezdeni valamit. Nem kell izomagyúnak lenni, de ez is valamelyest tükrözni az igényességedet.

Persze itt most nem a mackósakra gondolok, mert azok a srácok kifejezetten bejönnek tök jó csajoknak.. csak azért mégse egy piszkafa legyél, akit az első lenge tavaszi szellő elrepít..

Ne a gép előtt ülj, lolozz egész nap meg codozz, hanem menj ki futni vagy mittudomén..

A másik a kommunikációs készség. Ehhez nem árt némi baráti kör, akikkel el tudsz menni ide-oda és tudsz hülyülni, nevettetni.

Hogyha odamész egy lányhoz ne érezze már a lépteiden, hogy csak d_ugni akarsz, pedig a szádat még ki sem nyitottad.

Merthogy sok balf@sz nem hiszi el, de ha jó a beszélőkéd sok csajt meg lehet úgymond hódítani.

Ne azon töprengjetek, hogy a bunkó p'o'csöknek miért van csajuk, neked meg miért nincs, holott te egy Romeo vagy, hanem csak add magad, legyél vidám és kész.


Még annyi minden van a fejemben, amit le tudnék írni, de igazából itt egy csomóan akkora ügyet csinálnak a semmiből, hogy az hihetetlen és már idegesítő, amikor a 15. kérdést nyitom meg, hogy hát nem értem miért nincs barátnőm, holott én vagyok az isten..

Nem akarok itt szónokolni, de talán ha csak egy nagyon picit is elgondolkodsz a dolgok menetén sokminden világossá válik..


ÉS NE LEGYETEK MÁR SZERENCSÉTLENEK, FÉRFIAK VAGYTOK !


2012. júl. 16. 00:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én nem ellenzem a testépítést csak legtöbbször az a baj hogy az izmok a normál fehérjeportol nem fejlödnek ojan gyorsan ahogyan a legtöbb kezdő testépítő elvárná ilyenkor jön a danbol meg a susta én ezt az utat végigjártam én is javítani akartam a kinézetemen semi baj vele csak nem voltam túl izmos elkezdtem testépíteni először normál szerekkel (brutal,cytrogen,d-test.... én elvártem volna egy azonnali gyors izomnövést mivel az izmok 2 hónap alatt nem sokat nőnek elkezdtem unni a tempót és rááltam a danabolra utána pedig a sustára ezek rendes izomnövést értek el nálam de ahogy abbahagytam a testépítést egy időre azonal el kezdett csökkenni az izmaim mérete és nem akarok mindig szteroidokat használni inkább nemnagyn gyúrok összefoglalva nagyon nagy kitartás kell ahhoz hogy valaki szteroid nélkül gyúrjon szteriodokat pedig nemnagyon ajánlom mert van nem kis kockázatuk amikor lekezdtem én sem hittem el csak miután egy barátomnak komoly baja lett tőle

bocsi a regényért de ez a baj azza ha elkezd veleki gyúrni és nincs kitatrása hozzá

és a csajozást nem kell túllihegni nekem sincs sokszor csajm évente 2-3 at összeszedek és ennyi nemtudom miért van de ez van ezt kell szeretni.

2012. júl. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

A kérdés csak azért kellett, hogy le tudjam ezeket írni, felkeltsem az érdeklődést és megnyisd a kérdést, kedves igen okos barátom.

A másik, hogy honnan veszed te (egyel utána), hogy nekem minden bejött az életben?

Kedves utolsónak írnám, hogy kicsit eltávolodott a témától a hsz-e, de persze semmi gond és csak azt írnám, hogy az emberek legnagyobb hibája, hogy a testépítést elkönyvelik a buta és egyszerű, csúnya emberek sportjának, amihez se tehetség se semmi egyéb kvalitás nem kell, pedig ez nem így van.

A kitartás mindenek előtt, aztán a kaja és pihenés, valamint az ésszerű edzések, kiegészítve egy-két táplálékkiegészítővel és fehérjékkel, egyebekkel. (Amik a tévhittel ellentétben nem szteroid)

Valamilyen szinten, azért szeretni is kell ezt a sportot, hogy menjen.


De nem is ez a lényeg, hanem a rinyáló pöc$ökről, akik naponta 1231231 kérdést írnak ki, hogy miért nem jön össze neki, aztán mikor oltják őket sírnak meg anyáznak..

2012. júl. 24. 14:15
 33/34 anonim ***** válasza:

miért nincsen barátnőm pedig rómeo vagyo k??,


alacsonyságommal mit csináljak ? igy persze hogy nyafogok


166 cm

2012. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Utolsó: rengeteg fiút ismerek 160-170 között akiknek semmi gondjuk a csajozással.


Míg sok "égimeszelőnek" igen. Nem ezen múlik.

2012. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!