Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaim, ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, ti mennyit szoktatok költeni egy randi alatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak amennyit feltétlen szükséges. Lehetőleg 0Ft-ot.
2012. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Én is így vagyok vele,vagy ha már költeni kell,akkor fizesse a lány.Mondjuk nálunk ez nem gáz,mert mi zsidók vagyunk.
2012. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem szoktam randizni
2012. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mondjam meg forintra pontosan az eddigi randijaim átlagát? :D

Hát k*rvára nem tudom. Teljesen helyzetfüggő, ha épp csak egy kávét iszunk, akkor csak annyit költök. Ha moziba megyünk, akkor annyit költök, amibe az kerül.

Ha pl. mittomén állatkertbe, akkor annyit.

Nem azon vagyok, hogy minél több pénzt elverjek a csajra, hogy azzal villogjak neki, de nem is filléreskedek.

2012. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, bocs, hogy írok, de én azt tapasztaltam, hogy a férfiak elvárják, hogy ők fizethessenek a nő helyett is. És nagyon megsértődnek, ha nem engedjük.


Szóval én nem várom el, hogy meghívjanak, de még nem fordult elő, hogy én fizettem volna.

Volt már randi, ahol csak 2000 körül költött a pasi egy teázóban, egy másik meg egy tényleg menő étteremben majdnem 30000-et hagyott ott. És mindkét randit élveztem.

Pesten szinte határ a csillagos ég, egy kisvárosban meg egy pizzázó a maximum, mert másféle étterem nem is nagyon van sok helyen.

2012. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanannyit költök, mint a lány.

Fizessen mindenki felesben, vagy mindenki a sajátját.

2012. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!