Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaim, muszáj ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, muszáj ezt csinálnotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


először is ez nem mindenkire vonatkozik, hanem úgymond azokra, akik nem értik, miért nincs barátnőjük meg stb. (aki nem érzi ide valónak magát nyugodtan lépjen tovább)


Szóval, a feljebb írt csoport rinyál, hogy én egy szerető, kedves srác vagyok, kicsit ronda, de megértő és kedves a lányokkal blablabla..

De most őszintén ez kit érdekel? Ez nem elég.

Ha te jobb nőket akarsz felszedni, de rondának érzed magad, talán nem otthon kéne verni a f4rkadat meg nézni a falat, hanem megfogni egy súlyzó vagy akár saját testsúllyal elkezdeni valamit. Nem kell izomagyúnak lenni, de ez is valamelyest tükrözni az igényességedet.

Persze itt most nem a mackósakra gondolok, mert azok a srácok kifejezetten bejönnek tök jó csajoknak.. csak azért mégse egy piszkafa legyél, akit az első lenge tavaszi szellő elrepít..

Ne a gép előtt ülj, lolozz egész nap meg codozz, hanem menj ki futni vagy mittudomén..

A másik a kommunikációs készség. Ehhez nem árt némi baráti kör, akikkel el tudsz menni ide-oda és tudsz hülyülni, nevettetni.

Hogyha odamész egy lányhoz ne érezze már a lépteiden, hogy csak d_ugni akarsz, pedig a szádat még ki sem nyitottad.

Merthogy sok balf@sz nem hiszi el, de ha jó a beszélőkéd sok csajt meg lehet úgymond hódítani.

Ne azon töprengjetek, hogy a bunkó p'o'csöknek miért van csajuk, neked meg miért nincs, holott te egy Romeo vagy, hanem csak add magad, legyél vidám és kész.


Még annyi minden van a fejemben, amit le tudnék írni, de igazából itt egy csomóan akkora ügyet csinálnak a semmiből, hogy az hihetetlen és már idegesítő, amikor a 15. kérdést nyitom meg, hogy hát nem értem miért nincs barátnőm, holott én vagyok az isten..

Nem akarok itt szónokolni, de talán ha csak egy nagyon picit is elgondolkodsz a dolgok menetén sokminden világossá válik..


ÉS NE LEGYETEK MÁR SZERENCSÉTLENEK, FÉRFIAK VAGYTOK !


2012. júl. 16. 00:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%

Abszolút egyetértek. Hozzátéve, hogy nincs annál szánalmasabb, mint amikor egy férfi rinyál...

El kell tudni adni magatokat, ez abszolút így van!

2012. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Írhatsz még gondolatokat, mert ezek jók.
2012. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően egyetértek, esetleg annyiban nem, hogy nekem nőként a kifejezetten vékonyak tetszenek. Se a mackós, se a kigyúrt.


Persze, szimplán attól, hogy vékony, nem fog bejönni, ha nem helyes.


De abban van valami, hogy valahogy mindenki fel tudja dobni a külsejét.


És annyiféle a nők ízlése (amennyi félék a nők :D), valakinek előbb-utóbb bejön, ha nem csak ül, és sajnálja magát.


Hogy ők már mennyit próbálkoztak? Jah. El tudom képzelni. :D És a sok visszautasítás?


Milyen csajokhoz mehettek vajon oda?


Mert itt az oldalon sokat olvasok arról is, hogy a rendes, szép, ám nem bunkó, nem feltűnő lányok hiába várják, hogy bárki is megszólítsa őket! Ezen is érdemes lenne elgondolkozni. :)

2012. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is kifejezetten a vékonyak jönnek be, talán mert én is az vagyok.


(van barátom, csak azért írom, nehogy megint kapjak tizenöt ismerkedős privit :D

2012. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Vékony alatt azokat értem, akikre ránézel és összetörnek :D


Amúgy elnézést a sok helyesírási hibáért, nagyon gyorsan írtam..


De például most eszembe jutott, hogy vannak olyanok, akik pénzt dobnak ki arra, hogy különböző kurzusok segítségével megtanuljanak csajozni..

Vagy hogy meghosszabbítja a f4rkát, mert az kell a nőnek.. fenét.


Alapvetően az ember is állat, mi inkább az eszünkkel, az alkotni tudásunkkal és egyéb remek képességeinkkel emelkedünk ki az ösztönlény állatok soraiból.

De,ha belegondol az ember lényegében mi is azok vagyunk.

Ebből kifolyólag rengeteg dolog megoldódik.

Persze nem azt mondom, hogy másszunk fel egy fára és ugorjunk a járdán sétáló hölgyek elé, majd vadul verjük a mellkasunkat és ordítsunk.

Szerintem, akinek van némi esze az érti, aki meg nem ... :D

2012. júl. 16. 00:58
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

Én is teljesen egyetértek veled.. Nem is a kérdezgető fajta vagyok,de lehetnék,vagy talán egy éve voltam is..


Tavaly egy végigkockult nyáriszünet után és persze a zabálással és a génjeim hibáztatásával töltött év után ráálltam a mérlegre és 102-t mutatott.. Hát az nem valami kellemes érzés,főleg hogy 18 alatt vagyok.. Sokkolt a dolog,mert ugyan megszoktam hogy 12 éves korom óta feljön évi 10 kiló.. de értitek.. szülők mondják hogy csak a gének a hibásak,erős csontú vagy és fejlődésben is rendesen benne vagy,stb.. Utána meg a képedbenyomják a mekis kaját,hogy egyél malacom. De leesett,hogy nem lehet tovább másokat hibáztatni és reménykedni hogy bárkinek is kellek majd így.. Hibáztathattam volna még egy kicsit a csajokat,hogy felszínesek meg mittudom én.. de őszintén,ki akarna egy ronda,túlsúlyos csajjal összejönni? hát én nem hinném,és nyilván ez fordítva is így van.. szóval nekiálltam futni-gyúrni.. a sulin és ezek kívül csak nagyon kevés időm maradt,azt pedig inkább a régi hobbimra szántam (zenélés) szóval nem maradt idő játszani,tvzni ilyenek,vagy max csak minimális.. viszont a napi több óra edzés,a kemény munka bevált és hihetetlen,és asszem kicsit beteges is,de másfél hónap alatt lejött úgy 10 kiló.. ez adott annyi önbizalmat,hogy folytassam és folytattam is.. a kezdeti lendület sajna mostanra elmúlt,de már 71 kiló (pár napja nem néztem,szal lehet hogy kevesebb is) vagyok és látszik is javulás minden más területen is.. az,hogy valamennyire elértem a célom annyi önbizalmat és erőt ad mindenhez,hogy már-már úgy tűnik hogy egy teljesen más ember lettem.. és mit tettem? amit a kérdező leír.. fogyás után se vagyok egy álompasi.. a fejemet nem is lehet lecserélni,de akkor is.. ezek után,hogy tudom hogy kihoztam amit lehet (de persze nem hagyom abba még) oda tudok menni egy csajhoz és tudok vele beszélgetni.. barátnőm még nincs,de ha nem egy bizonyos lány kéne,hanem csak egy lány,akkor lehet lenne esélyem..

mindegy,sorry a szófosásért,de remélem hogy valakibe sikerül lelket önteni ezzel.. Semmi sem lehetetlen!

2012. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsónak írnám, hogy isszuk a szavaidat és öröm volt olvasni :) Hajrá a továbbiakban ;)
2012. júl. 16. 01:15
 8/34 anonim ***** válasza:
59%

Köszönöm szépen,igyekszem!


Remek ötlet volt ez a kérdés.. Lehet hogy sokakba elindít valamit a kérdésed. Az első lépés a probléma felismerése. Azért azokon akik itt kérdezgetnek látszok,hogy még ez sincs meg. Kell nekik a megvilágosodás,kicsit hülyén hangzik,de igaz. Amit leírtam abból is látszok,hogy bármit meg lehet csinálni,ha igazán akarja az ember.. Egy barátnő kell? Mondják hogy nem elég akarni,pedig de.. Ezen át kell esni.. leszólít valaki egy lányt,el lesz küldve,leszólít mégegyet,megint el lesz küldve és ez mehet így amíg jól esik.. VAAGY rá kell jönni,hogy valamit rosszul csinálunk és azon változtatni kell.. Hacsak nem hiányzik valakinek a fél arca,lehet annyit változni hogy kelljen valakinek.. Itt gyíkon is látom csomószor,hogy az van miért vagytok ilyen kegyetlenek nők,meg stb.. az lenne a jogos kérdés,hogy miért vagyok olyan szerencsétlen hogy nem tudok bevágódni egy lánynál.. Aki ezt teszi fel az már közelebb jár a megoldáshoz,de persze nem mi fogjuk ebben kisegíteni,arra magának kell rájönnie.. Legyetek FÉRFIAK,férfiak...


Egyébként örülök ennek a témának,biztos segítünk ezzel valakinek. Jó lenne látni még pár sikersztorit,amiből lehet erőt meríteni. Tényleg csak így tovább!

2012. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Látod, pont ez volt a célom. Igazából kicsit "félve" írtam ki a kérdést, merthogy majd megkapom most mindenkitől, hogy mit képzelek én magamról, hogy oltom a népet, de szerencsére eddig még nem.

Lényegében a cél az volt, amit leírtál, hogy semmi sincs ingyen és hogy tenni kell a dolgokért. Kellemetlenségekkel, lemondásokkal járhat, de a végén elnyered a jutalmad.

Mert az ember lényegében társas lény és akkor teljes, ha van mellette valaki, aki azzá teszi.

És mondanám a túlsúlyos embereknek: van egy barátom, 130 kiló közeli (de ez mellett nagyon erős is), eljár társaságokba, minden héten van legalább 1-2 nap, mikor eljár. Kedves és jóindulatú mindig vidám és láss csodát, nem egy barátnője lehetett volna már, akik a ronda szóval köszönőviszonyban sincsenek. 20 éves..

2012. júl. 16. 01:41
 10/34 anonim ***** válasza:

Semmi rosszindulat nincs a kérdésben,szóval azzal csak magukat ásnák el..

Viszont azt tényleg jó hallani,hogy igenis lehet a nem túl előnyös adottságokból is jó,boldog életet kihozni.. Mondanám,hogy az ismerősöd szerencsés,de nem az.. Ő keményen megdolgozott a barátnőjéért és meg is érdemli hogy boldog legyen,ha engem kérdezel..

Sokat gondolkoztam és talán egy dolog a kulcs.. El kell fogadni magadat.. Vagy el kell érni hoyg elfogadd magad és ennyi.. Akkor a nők is,és a barátaid is el fognak fogadni.. Igazából mindenki aki kicsit is ismer. Az idegenekkel meg ki törődik? Mindenkinek megvan mindene a boldogsághoz,csak jól kell keverni a lapjait..

2012. júl. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!