Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaim, muszáj ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, muszáj ezt csinálnotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


először is ez nem mindenkire vonatkozik, hanem úgymond azokra, akik nem értik, miért nincs barátnőjük meg stb. (aki nem érzi ide valónak magát nyugodtan lépjen tovább)


Szóval, a feljebb írt csoport rinyál, hogy én egy szerető, kedves srác vagyok, kicsit ronda, de megértő és kedves a lányokkal blablabla..

De most őszintén ez kit érdekel? Ez nem elég.

Ha te jobb nőket akarsz felszedni, de rondának érzed magad, talán nem otthon kéne verni a f4rkadat meg nézni a falat, hanem megfogni egy súlyzó vagy akár saját testsúllyal elkezdeni valamit. Nem kell izomagyúnak lenni, de ez is valamelyest tükrözni az igényességedet.

Persze itt most nem a mackósakra gondolok, mert azok a srácok kifejezetten bejönnek tök jó csajoknak.. csak azért mégse egy piszkafa legyél, akit az első lenge tavaszi szellő elrepít..

Ne a gép előtt ülj, lolozz egész nap meg codozz, hanem menj ki futni vagy mittudomén..

A másik a kommunikációs készség. Ehhez nem árt némi baráti kör, akikkel el tudsz menni ide-oda és tudsz hülyülni, nevettetni.

Hogyha odamész egy lányhoz ne érezze már a lépteiden, hogy csak d_ugni akarsz, pedig a szádat még ki sem nyitottad.

Merthogy sok balf@sz nem hiszi el, de ha jó a beszélőkéd sok csajt meg lehet úgymond hódítani.

Ne azon töprengjetek, hogy a bunkó p'o'csöknek miért van csajuk, neked meg miért nincs, holott te egy Romeo vagy, hanem csak add magad, legyél vidám és kész.


Még annyi minden van a fejemben, amit le tudnék írni, de igazából itt egy csomóan akkora ügyet csinálnak a semmiből, hogy az hihetetlen és már idegesítő, amikor a 15. kérdést nyitom meg, hogy hát nem értem miért nincs barátnőm, holott én vagyok az isten..

Nem akarok itt szónokolni, de talán ha csak egy nagyon picit is elgondolkodsz a dolgok menetén sokminden világossá válik..


ÉS NE LEGYETEK MÁR SZERENCSÉTLENEK, FÉRFIAK VAGYTOK !


2012. júl. 16. 00:38
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de miért kell butának lenni? Nem azt írtam, hogy kötelességed "gyúrni", ha sportolsz mellette, hanem azt, hogy ne legyél otthonülős kockagyerek chipset zabálva..

Amúgy meg én sem mehetek egy bizonyos súly felé, mert én is olyat sportolok. 75kg a nagyon max nálam.

Amúgy meg a gyúrás, amit akik tisztelnek kondinak hívnak, egyenlő a testépítéssel, tehát sokan nem azért csinálják, hogy erősek legyenek..

2012. júl. 16. 12:53
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért akartok 75 kg felé menni? Még az is sok már lassan. A nők többsége ma már nem 100 kg izmot akar. :/
2012. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Szerintem azért, mert sokan úgy érzik magukat jól. A másik, hogy azért ad némi önbizalmat és végül meg mivel rondának sem mondható (akármennyire nem jön be a nők többségének) még mindig rengeteg nőnek tetszene.

Bár én, mint mondtam nem ez a kategória vagyok.

2012. júl. 16. 13:17
 24/34 anonim ***** válasza:
78%
16-os vagyok. Én 170 cm-hez vagyok 65 kiló. Nem szedek semmi kiegészítőt, és a rizst sem eszem csirkemellel. Lehet ezen vitatkozni, hogy a nőknek az izmos, vagy a nem izmos kell, de MAGAMNAK tetszem jobban, mióta gyúrok, és ez az ami számít. Nem tudom itt írták-e, de én azért szeretem, mert nincs nagyon időm másra. Itt meg szeretek lemenni, gyúrok egy órát, és haza. Komolyabb, többet kívánó sporthoz nincs kedvem, időm, energiám. Megértem, hogy valakinek nem füllik a foga hozzá, de mint mondtam, nekem az adott önbizalmat, hogy szálkás vagyok, hogy nagyobb a karom, szélesebb a vállam. Lehet felszínesnek nevezni, de ez van.
2012. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

A lényeg nem az,hogy mit teszel azért hogy elfogadd magad,hanem hogy megtegyed és boldog legyél úgy.

Én pl mindig is sovány akartam lenni,sosem vágytam izmos szétgyúrt testre,vagy kockákra a hasamon,csak egyszerűen egy normális testalkatú srác akartam lenni. Még dolgozok rajta,hogy igazán elégedett legyek magammal,de tudom hogy egyszer meglesz.

Viszont ismerek olyan gyereket,aki 50 kiló és azért hajt hogy felszedjen magára egy kis zsírt/izmot. Ő úgy érezné jól magát,én pedig szinte eldobom az agyamat azon,hogy hogy lehet ekkora hulye. Tőlem meg persze azt kérdezgetik hogy miért nem gyúrok rá,miért nem kezdek el szálkásítani. A válasz tudjátok milyen egyszerű? Én így érzem jól magam és pont.


De mindegy,nem ez a lényeg,hanem hogy mutassátok meg annak a csajnak,hogy férfiak vagytok és ha valamit el akartok érni,azt el is tudjátok.. Ezt el is kell hinni,mert másképp úgysem adod el magad,de ennyi a titok.


Persze tudni kell hogy kell odamenni,mit kell mondani és hogy,de igazából ha van önbizalmad szinte bármi beválhat. Nem a csá dugunk kategóriára gondolok,hanem normális emberi lények szavaira. Egyébként tuti segítene ha valaki elmagyarázná hogy mit is kéne mondani. Női szempontból pedig méghasznosabb lenne (köszi annak a lánynak aki leírta a kis történetét:p). Térítsük észhez a népet! :D

2012. júl. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
42%

Na szóval az én sztorim, hogy kigyúrt vagyok, külsőre szép, de az évek során úgy alakult a személyiségem, hogy a beszélőkém még javításra szorul.


Kisgyerekként mondhatni szociopata voltam. Visszahúzódó voltam és csendes, óvodában mindig egyedül játszottam, ha szerepelnem kellett azt nagyon rosszul viseltem, előadáson legszívesebben elbújtam volna. Iskola alsó tagozatban nem voltak barátaim, mindig kiközösítettek, nem tudtam barátkozni. Olyan 7. osztály fele világosultam meg, akkor kezdtem szociális életet élni. Hogy mitől változtam meg azt nem tudom. Hirtelen mindenkivel jóban lettem, már vágytam rá hogy a figyelem középpontjában legyek. Az elfecsérelt gyerekkoromnak az eredménye, hogy nem lettem eleve az a felelőtlen, merész, már-már bunkó, viszont magabiztos és határozott fiú, akire a mai lányok buknak, viszont szokatlanul jól vág az agyam. Az utóbbi egy-másfél évben jöttem rá a hiányosságaimra és a problémák pontos okára és megoldására, azóta fejlesztem a személyiségem.


Odafigyelek, hogy magabiztos legyek, vagy legalább annak tűnjek, nem félek kicsit bunkó lenni. Az első csajom volt a kemény lecke, hogy a bizonytalanság, a teszetoszaság nem vezet eredményre. Oké, tudom elsőre mindenki bénázik, nem tudtam még semmit, de megtanultam mi kell egy nőnek. Elsősorban lazának kell lennem, mert onnan már nincs messze a magabiztosság. Ha kell iszok is de mindenképp meg kell őriznem a lazaságomat, az olyan kisugárzást, hangulatot biztosít amivel már jól lehet csajozni.


Volt, hogy felfigyeltek rám a lányok a szép kinézetem miatt, de a dumám már béna volt így bszhattam az egészet. Kb fél éve csajozok és már most látszik a javulás, egyre jobban tudok beszélni a semmiről, egyre bátrabb vagyok.


A fejlődés kulcsa a gyakorlás, hogy jót gyakorolj ahhoz megfelelő tudás kell és hogy ne add fel, sok kitartásra van szükséged. 1-2 év és nőcsábász lesz belőlem is. Van aki a génekre fogja a hibáit... hogy ő nem született bátornak, ő mindig is béna lesz, neki nincs kitartása. Az ilyet csak sajnálni tudom... engem is próbáltak már meggyőzni, hogy én ilyen szociopatának születtem, én sose lehetek társasági ember, sose lesz jó a dumám, de mindez csak jó kifogás! csak kifogásokat keresnek hogy ne kelljen tenniük semmit.


a gyúrásról... vagy ahogy én nevezem általános erőnléti edzés. A gyúrás szóról a sok buta ember a színpadon pózoló óriásokra, a szteroidokra asszociál. Ez a sport sokkal összetettebb annál hogy emelgetünk pár súlyzót. Igen, lehet úgyis csinálni. Meg lehet változatosan edzeni, okosan, hogy ne szakadj össze, gyors maradj, az izmaid valóban erősek legyenek és ne úgy nézz ki mint egy hústorony, hanem mint egy görög isten. Én mellette karatézok például, ami szintén remek sport, ami nincs meg a kondizásban, az megvan a harcművészetben és nem csak harcolni tanítanak meg, hanem lelkileg is sokat fejlődhetsz. Na, egy szóval edzeni is ésszel kell. Én nem azért csinálnom, hogy a csajoknak megfeleljek, hanem azért, hogy amikor tükörbe nézek elégedett lehessek magammal és tudjam, hogy a legjobbak között vagyok.


Elnézést a szófosásért, remélem került bele hasznos információ is, én mindenesetre örülök, hogy írni legalább sokat tudok. akit érdekel, hogy tanulhat meg magabiztosnak lenni és alapvetően mi kell a csajozáshoz, az olvasgasson itt vagy töltse le a könyvet: www.highstatusmale.com vagy magyar oldal, bár nem valami jó de kiindulási alapnak még megfelel: pua.hu

2012. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
66%

Na akkor jöhet az én sztorim.


A beszélőkémmel nincsen baj. A környezetemben lévők egy humoros, intelligens embernek tartanak.


Régebben egy szemüveges, duci gyerek voltam. Nem oltam túlsúlyos 100 mázsás, de nem volt valami vonzó akkor sem.

Most már nincs szemüvegem, meg én is végzek afféle "általános erőnléti edzéseket". Szóval nem nevezném testépítésnek azt amit csinálok.


A lányok gyakran szemeznek velem.De ennek ellenére nem rendelkezem hűde nagy tapasztalatokkal.


Az évek során a tapasztalataim a kövezkezőek:

Az egészhez pénz kell és kész.


Félre ne értsetek! Nem azt mondom, hogy a nők csak akkor jönnek az ember közelébe ha gyémántnyakláncot lebegtetek a szemük előtt.

Csupán pénz kell ahhoz, hogy részt tudjál venni olyan dolgokban aminek szerelem/szex a vége.

Pénzből el tudsz menni bulizni/ismerkedni. A haverjaim nagy része is fesztiválokon vannak most .


Ha pedig már van kapcsolatod akkor a kapcsolat fenntartása érdekében fontos a pénz.

Nem lehet ugyanis örökké lemenni a parkba kutyát sétáltatni. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én elvinném őt egy étterembe, egy wellness hétvégére stb.

Ha ezek nem történnek meg akkor a nő az asztalra csapja a táskát és már jön is a sablonos "csakitthonülszésnemcsinálszsemmit" szöveg.

2012. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó: ahhoz kell a pénz, hogy TE magad tudj menni bulizni. Eddig ok. Csaj ismerősök is rosszul viselték, amikor a csóró szépfiú folyton kölcsönkért. Ennek ellenére a csóró szépfiút választották. :D


De ott van példának egyik fiú ismerős, na, neki pont annyi pénze van, hogy saját magát befizeti, tehát kb annyi, hogy nem élősködik a csajon.


De nagyon sikeres. Ez bizonyára abból is fakad, hogy manapság a csajoknak is kb. annyi pénzük van, néha több is, mint a srácoknak.


Hacsak nem 30 évesen akarsz valami 16 éves fruskát felszedni, aki nem keres.

2012. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ez a kérdés is kimerítette a rinyálás kategóriáját. BTW nem is volt benne kérdés.
2012. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
60%
Kedves kérdező! Attól, hogy neked minden összejött, nem kell itt okoskodni mert szerintem ez krvára nem minden esetben igaz amit te írsz!
2012. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!