Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaim, muszáj ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, muszáj ezt csinálnotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


először is ez nem mindenkire vonatkozik, hanem úgymond azokra, akik nem értik, miért nincs barátnőjük meg stb. (aki nem érzi ide valónak magát nyugodtan lépjen tovább)


Szóval, a feljebb írt csoport rinyál, hogy én egy szerető, kedves srác vagyok, kicsit ronda, de megértő és kedves a lányokkal blablabla..

De most őszintén ez kit érdekel? Ez nem elég.

Ha te jobb nőket akarsz felszedni, de rondának érzed magad, talán nem otthon kéne verni a f4rkadat meg nézni a falat, hanem megfogni egy súlyzó vagy akár saját testsúllyal elkezdeni valamit. Nem kell izomagyúnak lenni, de ez is valamelyest tükrözni az igényességedet.

Persze itt most nem a mackósakra gondolok, mert azok a srácok kifejezetten bejönnek tök jó csajoknak.. csak azért mégse egy piszkafa legyél, akit az első lenge tavaszi szellő elrepít..

Ne a gép előtt ülj, lolozz egész nap meg codozz, hanem menj ki futni vagy mittudomén..

A másik a kommunikációs készség. Ehhez nem árt némi baráti kör, akikkel el tudsz menni ide-oda és tudsz hülyülni, nevettetni.

Hogyha odamész egy lányhoz ne érezze már a lépteiden, hogy csak d_ugni akarsz, pedig a szádat még ki sem nyitottad.

Merthogy sok balf@sz nem hiszi el, de ha jó a beszélőkéd sok csajt meg lehet úgymond hódítani.

Ne azon töprengjetek, hogy a bunkó p'o'csöknek miért van csajuk, neked meg miért nincs, holott te egy Romeo vagy, hanem csak add magad, legyél vidám és kész.


Még annyi minden van a fejemben, amit le tudnék írni, de igazából itt egy csomóan akkora ügyet csinálnak a semmiből, hogy az hihetetlen és már idegesítő, amikor a 15. kérdést nyitom meg, hogy hát nem értem miért nincs barátnőm, holott én vagyok az isten..

Nem akarok itt szónokolni, de talán ha csak egy nagyon picit is elgondolkodsz a dolgok menetén sokminden világossá válik..


ÉS NE LEGYETEK MÁR SZERENCSÉTLENEK, FÉRFIAK VAGYTOK !


2012. júl. 16. 00:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%

Persze, ez mind szép és jó, meg van benne igazság. Csak tudod, amikor az embert már sorozatban 30 lány visszautasítja, onnan már kedve sincs több lányhoz odamenni, már előre tudja, hogy kudarc lesz a vége és az eluatasítás afáj, kutatók is kimutatták, hogy az elutasítottak fájdalmat éreznek, az agy így reagálja le a dolgokat. NIncs értelme szépítgetni, vannak a szép fiúk és vannak a reménytelenek, akik még ha fel is hoznák magukat sem kaphatnánk olyan lányt,mivel jellemre ők inkább a visszahúzódó, önbizalomhiányosak.


Ahogy mondani szokták sz@rból nem lehet várat építeni! Ez van.


egy sokat csalódott srác

2012. júl. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj tudom jól énis hogy így van,de nem muszáj félénksrácnak maradnod.. Mindenkiben benne van a több évnyi sikertelenség és remeénytelenség,de egy ponton túl szerintem már nem számít.. Amikor odamegyek a lányhoz van amikor én is parázok,az első pár mondaton mindig sokat hezitálok és satöbbi,bennem van,hogy mégis csak én vagyok a ronda pasi,és ott a 30 jóképű,de azért általában összeszedek valami elérhetőséget és ilyesmit,még ha több nem is lesz,el nem küldenek.. Sosem sablonszövegekkel vagy hülyeségekkel megyek oda,és mint mondtam az első pár szó után már letudom az izgulást és rendesen tudok beszélni vele.. De ez idő.. volt amikor haverrommal mentem.. ketten odamentünk és elkezdtünk dumálni.. főleg ő én pedig csak álltam mint egy hülye,aztán pár perc után én is becsatlakoztam a beszélgetésbe és voálá.. mostmár egész hamar eljutok arra a szintre és egyedül is odamegyek,bátorítás nélkül..


a sok csalódás tényleg elveszi a kedved,de talán túl magasra rakod a lécet.. mi a célod neked amikor odamész? ne egyből a hálóba akard vinni.. az elején elég az is ha elbeszélgetsz vele,szórakoztatod.. végén biztos kapsz námbört is..

2012. júl. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
65%

ma 01:58


A hozzáálláson kell változtatni. Azzal, hogy "úgysem jön össze" már eleve elkönyveled magadban, hogy nem fog. Ez egy kudarckerülés.


De másképp is hozzá lehet állni. Tényleg az a legfontosabb, hogy fogadd el önmagad!


Másodszor: indulj ki abból, hogy mit veszíthetsz? Legalább megpróbálod. 50-50%.

Ne arra koncentrálj, hogy úgysem, mert akkor biztos nem. Hanem arra, hogy némi esélyed mindenképp van. Fogd fel lazábban az egészet.


Nincs csajod? Akkor ennél "rosszabb" már úgysem lehet, fogadd el a jelenlegi helyzetet, ne görcsölj rá, indulj ki abból, hogy így is teljes, boldog ember lehetsz. Ha összejön egy kapcsolat, akkor az egy plusz.


Mindkét nemet azok vonzzák, akik önmagukban, függetlenül is boldogok, mert ha látszik, hogy a társba próbálsz kapaszkodni, akkor az riasztó lehet.

2012. júl. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi ,h ide pofátlankodok lányként :D

Ezt próbálom megfogalmazni a fiúknak már mióta.

Sikersztori:

16 éves vagyok. van egy nővérem ő 18 lesz. kettőnk közül mindig én voltam a kis dagadt malac, ő meg a hűűűűűűűűűű gyönyörű és vékony. soha nem vett észre mellette senki.Sőt, volt ,hogy egy csávó azért játszotta el,hogy összejön velem, mert azt akarta,hogy ismertessem össze őt meg tesómat. Ezek után én változtattam a gondolkodásomon, és amint elmentem bulizni (és ott sem vettek észre) ,rájöttem,hogy ennyi nem lesz elég.Viszonylag arányosan néztem ki, szép arc,mellben erős , de hasam volt azért. Valahogy sikerült kikupálódni, mára olyan dumám van, hogy általában az emberek megkedvelnek 5 perc alatt.még mindig husis vagyok(ezt már többek szerint csak a régi önmagam mondatja velem),de 15-20 kilót leadtam, az arcomon a hibákat egy kis alapozóval eltudom fedni, öltözködésemet úgy állítom össze,hogy előnyös legyen,de csinos is. Most magamra tudom mondani,hogy jó nő vagyok :D 8 hónapja van barátom,de az emberek megnéznek, ami azért jól esik.

Mikor múlthéten elmentem a nővéremmel bulizni,hozzám dupla annyi pasi jött , mint hozzá, amin azért meglepődtem nagyon ,mert ő tipikus 50 kiló vagyok vaságyastól ,én meg...:).



Kedves férfiak. olyan nincs,hogy ok nélkül elvagytok utasítva. Ha egy srácnak volt dumája, amíg szingli voltam, nem küldtem el. Ha odajöttek hozzám,hogy jaaaj milyen szééép vaaaaagy *-* ilyen barátnőt akarok *-* leszel a barátnőm ?*-* persze, h mondom h hellószia :D

Egy nő megérzi,hogy van e önbizalmatok.Legyen! mind vagytok olyan jók,mint mások! Ha már eltudsz úgy indulni bulizni,hogy azt tudod mondani,hogy most jó a hajam, vagy jó a ruhám vagy jó az illatom, az már siker.Miért? mert jó rajtad valami, és ha valaki megnéz, eltudod hinni,hogy tetszel neki, és nem azt nézi, h fúj,hogy néz ki. (remélem érthető volt)

bocsi a szófosásért :D

2012. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

11,


azért azt elképzeltem most, hogy egy bárba belép a tesztalany, tele érzékelőkkel a fején (mert mérjük, hogy az agya fájdalmat érez-e mikor visszautasítják), mögötte a csapat kutatóval és így megpróbál csajozni.

éljen a tudomány!

2012. júl. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
32%
Az enyém nem annyira sikersztori, nézőpont kérdése. Én is változtattam picit, csak én egy-két új ruhát is beszereztem. Erre jön a kifogás, hogy nincs pénz. Nekem sincs, én használt ruha boltokból "túrtam" össze marha jó göncöket. Mellette elkezdtem gyúrni, és elhitettem magammal, hogy jól nézek ki. Azóta vannak gondok, barátnőt nemigen keresek, de önbizalommal két csajt már ágyba vittem, amiből az egyik olyan volt, hogy korábban álmodni se mertem róla. Gyúrásnak amúgy az is előnye (felszínesen hangzik, meg nagyon egyszerű dolognak, de) régebben drukk volt bennem, hogy ha valami miatt levettem a pólóm (,vajon tetszik e majd). Ma már ez abszolút nincs. Mert ha leveszem a pólóm, tudom, hogy tetszeni fog a lányoknak. Nem vagyok Arnold, de szálkás vagyok, és jó testem van na. Lehet megint jönni, hogy nincs pénz, én havi 5ezerért járok, ennyije nagyon kevés embernek nincs. Van önbizalmam, és ez az, ami megvehetetlen.
2012. júl. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

"Persze itt most nem a mackósakra gondolok, mert azok a srácok kifejezetten bejönnek tök jó csajoknak.. csak azért mégse egy piszkafa legyél, akit az első lenge tavaszi szellő elrepí"


Én "piszkafa" vagyok. Mellette hosszútávfutással, alpinizmussal foglalkozom. Sosem aláznám meg magam a gyúrással és inkább sportolok a szabadban mint 60 négyzetméteren izzadt, komplexusos emberekkel emelgessek vasdarabokat mert az jön be a lányoknak. Lehet, hogy ezek a gyúrós emberkék "jól néznek ki", de az izmuk kb. semmit sem ér max. annyit, hogy tökéletes körülmények között rövid ideig meg tudnak emelni egy súlyt. Az nem egy nagy teljesítmény. Amúgy nekem ezekről a kopasz, izomgyerekekről minden eszembejut csak az igényesség nem.

2012. júl. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
8%

17. Ne hidd, hogy annyira bejön a lányoknak! Mellesleg lehet szép sport, kitartó munka az is. Kinek mi.

Ettől független sok csajt taszít.

2012. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Mármint az izomagyúakra írtam.
2012. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Én is ilyen srác vagyok... olyan jó beszélőkém van.. hogy ne hidd el.. volt olyan, hogy a lány sírva röhögött mellettem és kapaszkodott belém...

És nem vagyok csúnya sem...(Adam Lambert-re hasonlítok)

Gyúrni meg szoktam...kurv*jó testem van... haverjaim meg is szokták jegyzni, hogy b4zd meg :)(Full Force Mass 5000-ret szedem :) )

Ezelőtt is azért nem lett kapcsolatom 1 hónapja, mert nem akart elveszíteni mint barátot...Deee megcsókolni megcsókolt...

Én meg úgy vagyok, hogy már azt sem tudom mit csináljak...ezzel a lánnyal meg, hogy hogyan tovább...

2012. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!