Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik korábban érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik korábban érzelmes, romantikus típusba tartoztatok! Hogyan sikerült bunkóvá, durvává, érzéketlenné válni és ezáltal sikeresebbé válni a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Bocs fiúk, már nem egészen fogom fel miről csevegtek. De kezdetek egy szórakoztató, ámde rapszodikus szappanoperára emlékeztetni. :D Kár, hogy nem csípem a műfajt.
2012. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

ma 00:43


Tényleg halott akarsz lenni belül? Ez eléggé hülyeség!!!

Mindig létezik egy értelmes és jóravaló csaj aki neked jó lesz!

2012. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
01:37 Hagyd már, hisztiznek egy sort, aztán újra belezúgnak valakibe. Kell néha a lelküknek, ennyi.
2012. júl. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem, soha többet nem hagyom, hogy mély érzelmeket érezzek egy lány iránt. Csak úgy szólok legutóbb kb. két hete sikerült elfojtanom egy ilyen gyengeséget, sikeresen és azóta büszke vagyok magamra. Úgy tűnik elég volt úgy tekintenem a nőkre, mint gonosz, aljas kihasználós ri{ncokra és működött a dolog. Minden nap bemeséltem magamnak és kb. egy hét alatt meg is gyógyultam. Minden férfi társamnak üzenem ezt a remek technikát, ne hagyjátok, hogy újra a lányok uralkodjanak felettetek, mert ti szerelmesek lesztek egy olyanba, aki úgyis csak kihasználna és nem érdemli meg. MInd ilyen, még akiről azt hiszi az ember, hogy rendes, jó kislány, az is megcsal vagy elveszi a pénzedet és a hátad mögött kinevet, kibeszél. Erről jut eszembe, húgom, aki épp ezt teszi a barátjával, csak a pénze miatt van vele és ki is mondta, pedig egy értelmes, rendesnek tartott, egyetemista lányról van szó! Szép húgaim vannak, mert a másik is hasonló, csak ő szexre használjak őket és hagyja, hogy a srácok megvegyenek neki mindent. Igaz ezek a szerencsételenek még maguktól csinálják, mert tinikről van szó, nem úgy, mint nagyobbik húgomnál, ők már felnőttek, még ha fiatalok is. Én ezek után és az általam angyalkának hitt jó kislányok után, már nem hiszem, hogy vannak rendes, szerethető lányok, ezért teszek meg mindent, hogy soha többet ne legyenek érzelmeim lányok iránt, se amúgy. Az érzelmek rosszak és gyengévé, sebezhetővé teszenek, küzdeni kell ellenük!
2012. júl. 2. 02:01
 55/61 anonim ***** válasza:
Esküszöm ezt lementem. :D Ki lehetne adni. A címe mondjuk? "Férfisors". :D
2012. júl. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 copycat001 ***** válasza:
100%

Nem akarok beleszólni ebbe az "önpusztító, bunkó hadjáratodba..", de van , amit le kell szögeznem.

1. nem minden lány ilyen.

2. egyáltalán nem hátrány, ha van valakinek érzelmes oldala, és nem egy tapló.

3.nem leszel nagyobb fiú ezekkel a "megtörés"-nek nevezett olcsó próbálkozásaiddal.

4. ezt az egészet olvasva, az merült fel bennem ( ahogy az egyik kommenelő írta) , páros lábbal rúgnálak seggbe az ilyenekért.

5.AZ ÉRZELMEK TESZNEK MINKET EMBERRÉ!

ui: remélem ez a levélke, és az ebben foglalt pontok könnyebben megértetik veled a való életet. :)

2012. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Rájöttem valamire... te soha az életben nem voltál érzelmes, meg ROMANTIKUS fiú, aki ilyen az egyszerűen nem tud így gondolkodni, mint te.

Sokszor a srácok azt hiszik magukról, hogy attól ők a romantikus kategóriába tartoznak, mert nem kellenek senkinek és visszahúzódóak...stb

Ez nagy tévedés.

Eddig egy darabig sajnáltalak, de ne haragudj most már elnevettem magam, rég láttam már egy helyen ennyi baromságot. :D :D és most ezt ne vedd sértésnek.... de komolyan elképesztő.

Az meg, hogy te milyen felszínes nőket ismersz, az csak téged minősít, hogy csak ilyeneknél próbálkozol, nem is tudom mit vársz... Normális ember nem mond ilyet, hogy minden nőt vagy minden férfit egyformán rossznak gondol... ha kicsit kinyitnád a szemed, láthatnál boldog kapcsolatokat is, ahol a felek tisztelik és szeretik egymást, senki nem csalja meg a másikat meg nem lépnek le egymás pénzével...

Jaaaaaaaj!

2012. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim válasza:

Ez a hozzáállásod rövidtávon sok dugáshoz vezet, hosszútávon viszont magányos öregkorhoz, esetleg rossz házassághoz. Ha hagyod, egyszer úgy megszeretsz majd valakit, hogy el se tudod képzelni az életed nélküle. Nah majd vele annyit kefélhetsz amennyit csak akarsz. (többet mint most hiddel...) Ez a szemléletmódod az édesapádék viszályos kapcsolata miatt alkult ki.


Van különbség a szex és a szeretkezés között. Próbáld ki az utóbbit is.

2012. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

07-02 02:01


Tényleg remek technika hogy egy megkeseredett lelki nyomorék legyél!!! :D

A lányok nem uralkodnak felettünk!!! :D

Úgyis csak kihasználna... Te meg ha síró kiskutyát látnál úgyis csak oldalbahugyoznád! Legalábbis ha neked lehetnek alaptalan előítéleteid másokról akkor nekem is lehet rólad! :D

A húgaid elég sajnálatosak hogy így elferdült az értékrendjük!

Mondjuk bemutathatnál nekik! :D


Láttad az Equilibrium c filmet?


Szerintem te nem vagy rosszindulatú, csak még kicsit hülye ezért nem tudok neheztelni rád emiatt a sok marhaság miatt, de jobb lesz inkább gyógyulni!


Azért aggasztó hogy ennyire gyűlölöd a nőket! Szerintem a nők többsége ennél érdemesebb és sokkal többet ér!


Még azt is megkockáztatom hogy a húgaidat is vissza lehetne téríteni a helyes útra!


Talán ők sem rosszak csak megtévedtek. De én hiszek abban hogy amúgy szerethető értékes emberek lehetnek, csak nem suttyó gazdag menőkocsis pénzes bunkókkal kéne kezdeniük, és talán valaki megtaníthatná nekik hogy mi is a helyes értékrend és hogy mit is kaphatnának egy normális férfitől aki többet ér mint a pénz! Ez nem erkölcsi kérdés, hanem a segítség kérdése, mert az amit csinálnak az emberiség tapasztalatai alapján nem vezet boldogsághoz!



ui: addig is összehozhatnál valamelyikkel! :D

2012. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Hát te tényleg nagyon hülye vagy, már bocsi. Az igaz, hogy egy csomó lány nagyon bunkó meg ribanc meg ilyenek, de a többség normális, rendes, kedves lány. A bunkóságoddal meg nem fogsz semmit sem elérni. Max annyit, hogy örökre egyedül maradsz, és boldogtalan leszel. Ha normális jófiú maradtál volna, akkor meg lehetne családod, és boldog életed. De ha neked ez kell, akkor játszadozz csak a lányokkal, szexszelj velük kedvedre, de neked lesz rosszabb később. De nem akarok beleszólni, ez a te életed, úgy teszed tönkre, ahogy akarod. Azért gondolkozz el egy kicsit! Neked melyik lenne jobb??


ui.: Létezik szerelem, tapasztalatból tudom, mert már 2 éve együtt vagyok a barátommal, és szerelmesek vagyunk egymásba :))


18/L

2012. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!