Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik korábban érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik korábban érzelmes, romantikus típusba tartoztatok! Hogyan sikerült bunkóvá, durvává, érzéketlenné válni és ezáltal sikeresebbé válni a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Mert a legutóbbi kifosztott, vagy mi történt? Lecserélt egy gazdagabbra? :/
2012. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

ma 22:51


Igen, persze, de nem is ez a lényeg, hanem amit akkor tapasztaltam először. Egy lány, aki felett én uralkodom, ő teper értem és könyörög, mert szeretne megismerni, valamiért vonzódni kezdett hozzám és csak a jellembeli megnyílvánulásom válthatta ki, ugyanis akkor még képet egyikőnk sem láthatott a másikról. Tudom nem szép dolog, de azóta csináltam hasonlókat és végén ha épp olyan kedvem volt, nem adtam lehetősége, hanem úgy eldobtam a lányokat, mint egy használt zsepit, hiába könyörögtek, sokan ma sem tudják miért küldtem el a fenébe őket. Csak, mert jól esett úgy bánni lányokkal, ahogy ők bántak velem, hogy én voltam a főnök, én rajtam múlott, hogy lesz-e valami köztünk vagy sem. Lehet tök jól meglettünk volna azokkal a lányokkal, de nem érdekelt akkor és most sem már, jól esett végre úgy bánni velük, ahogy velem tették, szó nélkül lerázni őket, vagy egy-egy bunkóbb lekoptatós szöveggel. Ez van, a lányok hatására elindult bennem egy folyamat és időnként jobban előtör, máskor meg a régi jó fiús énem jön elő. Csak a szánalmas érzelmes részem miatt vagyok jó, ha eltudnám nyomni végleg örökké lehetnék bunkó, érzéketlen és nem érdekelne, hogy egy lány mit mond vagy én mit teszek vele és akkor tapadnának rám, mert ez kell nekik egy elérhetetlen, magabiztos, határozott, érzéketlen vezér. Ehhez még ha hozzátszeem a humoros, pimasz részemet és egész jól elvagyok a lányokkal, nem úgy, mint régen a jó fiús, kedves énemmel. Őszintén szólva jobban is szeretek szemétkedni, mint jó fiúnak lenni. Sokkal szabadabbnak érzem magam így ma már, mint jó fiúként, illedelmes, kedves, diplomata stílusban ismerkedve. Ma már nem nagy cucc a szexet sem belevinni az ismerkedésbe és elég jól ki tudom használni. Ezáltal meg tudom határozni, kik az olyan rib@nc féle lányok és kik a szexre nyitottak meg kik az ártatlan szüzecskék. Az a baj, hogy jobban bejöttek a rib@ncfélék, például egyiknél elértem, hogy úgy megbízott benne, hogy meztelen képeket is kaptam tőle két hétnyi chatelés után, pedig nem nézett ki adatlapja alapján rib@ncnak. Egy olyan jellegű képe sem volt! De, ugye sok jókislányban ott a rossz, rib@nc. MÁr tapasztaltam nem is egyszer. Ő is folyton jó kislánynak nevezte magát, aztán mégis kiderült, hogy milyen valójában. Érdekes, hogy mennyire tagadják, pedig azok. Akik meg annyira mutogatják magukat, könnyen lehet, hogy nem is olyan könnyűvérűek valójában, csak önbizalomhiányosak.

2012. júl. 1. 23:17
 23/61 anonim ***** válasza:

Na, kicsit össze vissza írsz. Szóval "bosszút" akarsz állni, mert te is a téged lenéző csajokra tapadtál, mint a többi fiú.


Most kihívást jelentesz nekik, ennyiről van szó, de így meg belefásulsz.


Én jobb módszert találtam: élvezem, hogy én irányíthatok, játszadozom a fiúkkal, de közben semmi bosszú. Szimplán kihasználom, hogy úgyis ilyenek, ha erre vágynak, hát megkapják tőlem. :)


Így lényegében mindenki jól jár. :) Lekezelő vagyok, és nem veszem komolyan, de azért kiélvezem, amit nyújtani tudnak. Nekem nincs jókislányos és bunkó-szemét énem, ez már egyfajta egység, és ez a legjobb.

Nem vágyom bosszúra, mert az kicsinyes, egyszerűen felismertem milyen a fiútermészet, és tudom kezelni. :D

2012. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

Nevetségesek vagytok. Minden nap belebotlok egy "segítség jókislány vagyok és senkinek se kellek, játszanak velem" vagy "segítség rendes fiú vagyok és csak kihasználnak" panaszba, akik a végén szemét bunkók akarnak lenni vagy lekezelő csajok.


Nőjetek fel!

2012. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
Felszedtek pár kiló izmot!
2012. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Ezek a technikák egyébként is legfeljebb kihívás mániás önbizonytatóknak, vagy önbüntető kisebbségi érzéses nőknek/fasziknak fognak bejönni, de ha nektek jó az a selejt is, hajrá.
2012. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim válasza:
Hát ember hidd el nekem, hogy nem csak te vagy ezzel így. Én is ilyen "jófiú" vagyok, és nem nincs barátnőm, nem is volt már egy ideje. Én például ha akarok se tudok bunkó lenni. Egyszerűren nem megy, én nem ilyennek születtem, és szerencsére a baráti köröm jó része se ilyen. Na mármost ami a lányokat illeti, igen mostanában ez az új divat, hogy a lányok a bunkó srácokat a fiúk meg a ribancokat kedvelik jobban, ez is igaz! Azért ezt gondoljuk egy kicsit jobban tovább. Ha hosszútávon akarsz egy lánnyal kapcsolatot létesíteni akkor azt egy olyannal tedd aki azért szeret, mert kedves, romantikusvagy, ne azért mert bunkó f*sz. Egy olyan kapcsolat amiben nem lehetsz önmagad neked se jó mert játszanod kell a keményet, másrész ha az igazi énedet nem tiszteli a párod akkor nem érdemel meg. A másik fele meghogy ugye a sexulis vonzalom. Nah jah azzal sajna tényleg nem lehet mit kezdeni, fránya biológia. De hidd el van olyan hölgy aki tetszik neked és te is neki hidd el. Amugy meg ami a bosszút illeti, hát ja érthető de ez is csak téged alacsonyít le s megmutatja, hogy nem vagy jobb náluk. Ja és a válaszok közzött vannak azok az emberek akik azt írták, hogy most ők is szeretik kihasználni, meg játszani az emberrel, na nekik csak annyit, hogy nem bánom én aki tényleg megérdemli azzal lehet, de aki még mindíg a kedvesek közé tartozik azt hadjuk már békén!
2012. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
De ez leszarlak magasról dolog, inkább működik a lányoknál. Most komolyan hány olyan lány van, aki csak azért teper egy fiúért, mert az észre sem veszi, vagy más lánnyal jár? Rengeteg, szinte mind ilyen, így működtök, lányok. Középsuliban egy csendes, félénk, jó fiú voltam,a kkor voltam a tetőfokán a jó fiúságomnak, ezt bátran mondhatom, akkor kezdtem látni, hogy ha lányt akarok nekem is inni kell, akkor kezdtem először alkoholizálni, akkor voltam először részeg és akkor láttam először milyen menő lehetek bunkóbb stílussal. Hihetetlenül hangzik, de így volt. Amikor részeg voltam az osztáylom összes szép, menő lánya körbevett és az egyik legszebb lány, aki a menők közt is előkelő helyen volt, részegen rám mászott és csak a tapasztalatlanságomon, félénkségemen meg a barátnőjén múlott, hogy nem lett valami több is, mert a barátnőjének emlékszem nagyon nem tetszett, hogy így mászik rám a lány és gyorsan elvitte, pontosabban nekem mondta, hogy húzzak el innen. Mondjuk ez lehetett valami játszadozás is, mert egy elérhetetlen, csendes jó fiúval, akiről mindenki levágja, hogy szűz és sosem volt lánnyal, szokás szórakoznia a menőknek. De mégis fura volt, hogy az az énem, ami a piától előjött mennyire menőbbé tett. Csak a gátlások tűntek el és a pofám nőtt meg. A bunkók is nagyszájúak meg gátlástalanok, ezek fontos, vonzó tulajdonságok. Olyannak is beszóltam és összevesztünk, akivel sosem bírtuk egymást, de egyébként csak csendben tűrtem és sosem mertem felszólalni ellene. Csak azért írom le, hogy aki nem hinné még, hogy mennyivel sikeresebbek a bunkóbb fiúk a lányoknál, az talán belátja, hogy ilyenné kell válnia mindenkinek. Na meg látom a lányok is ezt tapasztalják, hogy ha ők is ilyen irányba változnak máris kelendőbbek lesznek. Amúgy ebben is van igazság, mert én is jobban szeretem a rossz kislányokat, mint a szenteket, a szüzieseket, akiket csak unalmasaknak hívok röviden. Én például olyan lánnyal nem tudok semmit sem kezdeni, akivel még a szexről sem lehet beszélni, mert az szerinte nem olyan fontos dolog. Na ilyenkor szoktam eltűnni és elfelejteni a lányt. Aki ilyet mond annak valami baja lehet, aszexuális barátnőre meg nincs szükségem, amikor tudom magamról, hogy milyen túlfűtött típus vagyok szexuálisan.
2012. júl. 1. 23:31
 29/61 anonim ***** válasza:

Az utolsó litániádnak csak az elejét olvastam. Egyébként előtted szólónak adok igazat.

És hozzáteszem:

1 Nem minden lány ilyen, ismerek olyat, aki úgy rúgna seggbe páros lábbal ha bunkózol vele, hogy meg se állnál valami távoli földrészig.

2 Nem olvastad okoska, a fiúk is így működnek, vagy a fiúk egy része is így működik.


Nem esik le, hogy te is a BUNKÓ csajokra buktál pasiként, azért jött le neked ez a dolog?

Ha rendes csajokkal kezdesz, most nem itt jársz.

2012. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:

Na oké, beleolvastam. Én se jófiú se bunkó nem vagyok. Egyetlen előnyöm a lazaság, ezzel együtt kedvesség, és jó humor.

De még csóró is vagyok. Mondjuk piszok jóképű.

Én is voltam részeg buliba, rám is másztak csajok.

Nem a bunkóságon van a hangsúly. Sok bunkó csaja pártolt át hozzám, agyon is akartak már verni érte nem egyszer.


Az a lényeg, hogy fogadd el magad, legyen önbizalmad, ne legyél függő. Csajokban is ez a vonzó, nem a kis nyámnyila kapcsolatmániás rinyálók.

És ők is ilyen pasikat várnak, se nem érzéketlen, se nem valami pipogya önbizalomhiányos faszi ne legyél, legyél magabiztos és önálló ennyi.

2012. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!