Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik korábban érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik korábban érzelmes, romantikus típusba tartoztatok! Hogyan sikerült bunkóvá, durvává, érzéketlenné válni és ezáltal sikeresebbé válni a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Sok csalódás avagy egyszerüen csak láttuk hogy ez a tipus kell ezért lettünk ilyenek
2012. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
az Inteltől vásároltam egy beépíthető macsó microchip-et az agyamba implantátumnak. Csak az a fránya adatszivárgás ne lenne :(
2012. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
maradj így, hidd el több sikered lesz, csak ne a bulikba próbálj meg csajozni mert azok le se fognak szarni
2012. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy pár csalódás...
2012. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Csak azzal vagyok bunkó aki megérdemli.
2012. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:

A folytonos felültetés miatt.


Nálam pl. az történt, volt egy csaj (13 évesek voltunk akkor) már 18 vagyok, és szegény elég önbefordult, önbizalomhiányos volt, tök jó adottságokkal, kicsit gyerekesebb is volt az átlagnál, de én sokat foglakoztam vele, meg akkoriban ő is velem, és látszott rajta hogy szereztem neki önbizalmat.


Akkor még csak haverok voltunk, de 2 éve összeakart velem jönni, majd lebeszélték róla, és otthagyott, meg leminősitett, meg minden köcsögnek elhordott.


Pedig rengeteg önbizalmam volt, amit ő elvett, vagyis én adtam neki, ő meg elvette.

2012. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Barátnőm ma dobat a pasiját azért, mert átment bunkó macsóba. Nem baj, majd jó lesz a sok anorex szilikonmellűnek. :-)
2012. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdés kb olyan, mintha csajok kérdeznék egymástól, hogy sikerült rendes kislányból érzéketlen szemét r.banccá válni, hogy a pasik nyalják a s.ggüket.:D
2012. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
54%
Idövel rájöttem, hogy ha "darab sz@rként" kezelem öket, akkor pozitív hatást váltok ki.
2012. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült.
2012. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!