Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik korábban érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik korábban érzelmes, romantikus típusba tartoztatok! Hogyan sikerült bunkóvá, durvává, érzéketlenné válni és ezáltal sikeresebbé válni a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

ma 23:21


Én sem vagyok az a tipikus bosszúálló típus, inkább a hirtelen haragúba tartozom meg eléggé hangulatember vagyok. Ha épp olyan napom van, hogy szemétkedni akarok lányokkal és úgy látom, hogy meg is érdemli, akkor megkapja, de a nagyon jó kislányokkal nem igazán tudok mit kezdeni, inkább hagyon és dobom őket. Főleg, mert általában, aki nagyon kedves és hízelgő már az elején az ismerkedésnél úgy, hogy még csak képet sem láttunk egymásról, az általában egy nagyon ronda lány, aki a kutyának sem kell, arra meg nincs szükségem, mert én is válogatós vagyok külsőre, na meg jellemre is. De nincsenek azért olyan hatalmas igényeim azért, szerintem sokan tudják teljesíteni. Amelyik bunkózik lányként az általába jobban néz ki vagy nagy az egója és mivel tudja, hogy úgyis sok csicska teper érte, nem akar ő illedelmes, jó kislányként viselkedni, az ilyenek azok, akik köszönni is elfelejtenek. Na őket szeretem a legjobban, velük tudok a legkegyetlenebb lenni, ők azok, akik lekoptattak vagy megbántottak lelkileg. Velük tudok a legjobban játszadozni. Bevetem a pimasz, durva, lekezelő, gúnyoló énemet és várom a reakciókat, volt, akit elsőre elintéztem és soha többet nem írt, de a többség elég kitartós és végül betöröm a pajzsát. De a legjobb, hogy itt én nem veszíthetek, ha eltűnik és nem válaszol az is rendben van, legalább van több időm magamra, ha ír, akkor jól szórakozunk az egymás csípkelődésén és van kin levezetnem a feszültséget, illetve gyakorolnom, tökéletesítenem a bunkóvá váláshoz vezető technikákat. A legnagyobb poén, amikor a végén elérhetőséget kér és elkezd teperni. Még itt is jól lehet szemétkedni. Ja és a legjobb, ha lekopok újra képes írni, értetlenkedik, hogy most mi van, ki lehet ez a köcsög állat. Hát ez kell nekik én meg csak igazodom a kereslethez.

2012. júl. 1. 23:41
 32/61 anonim ***** válasza:

Na ez igazol abban, hogy neked is a BUNKÓ csajok jöttek be. És most azzal töltöd az időd, hogy bosszút állsz rajtuk.

Csodás.


Mellesleg: mit gondolsz, nekik mit ártasz vele? Az olyannak odamondod a magadét, de megy tovább a maga útján, ott van milliónyi pasi neki, aki teper érte.

Ennek én nem látom értelmét.

Alakulhatna jól is, megkedvelitek egymást, de ha neked ez kell.


És megtörsz párat közülük, oké, ettől érzed nagyfiúnak magad? Ez csak azt bizonyítja, hogy még mindig mennyire tudnak befolyásolni!


Ismerek egy csajt, fullos, teljesen egészséges önbizalommal rendelkező, na ő a magadfajtára csak legyintene, akármit beszólsz. Akárhogy nem írsz neki. Azt hiszed, azzal bosszút állnál rajta? Nevetne egy jót, hogy ilyen hülyék is vannak.


Már bocs, de szánalmas, hogy még mindig ennyire befolyásolják az életedet.

Szerencsére én sose kerültem ilyen helyzetbe, és nem is fogok.

2012. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim válasza:

Ha a ribancok kellenek mért nem lepődünk meg rajtad? Én azt hittem te rendes lányt szeretnél... Amúgy meg a "rendes lány" alatt nem azt a típust értem akinek (bocs ha valakit megsértek ezzel) nicns közösségi élete egész nap a könyvetek bújja stb. Nem egy olyan rendes lányt ismerek aki nem ribancoskodik, de ha van párkapcsolata akkor igenis meglehet vele beszélni a sexet, és a megbízik benned és úgy érzi érdemes vagy rá akár csinálhatod is vele.


23:31 - voltam

2012. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%

És tudod miért nem kerültem ilyen helyzetbe? Ezt is megírom neked. Mert engem sosem érdekelt különösebben, összejön-e a dolog. És épp ezért összejött. De nem bunkóztam, nem álltam bosszút.


És csajban is ilyenek a hasonlók, nem csak fiúban.

Ezért nem tudsz sosem bosszút állni az ilyen típuson, akinek rendben van az önérzete.


Mert a tied nincs, haver, ezen gondolkozz el kicsit.

2012. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

23:47


Hagyd a fenébe, sajnos a fiúk szégyene az ilyen. Először lúzer, utána meg bunkózik. És nem veszi észre, hogy maga generálta magának ezt a helyzetet.

2012. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

23:47


Különben akinek egészséges kapcsolatai voltak/vannak, az már úgy látja, mint te vagy én.

2012. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:

Én is kedvelem a csipkelődést, kölcsönösen. Meg a jó kis vitatkozásokat, egymás húzását.

De a kérdezővel nem kezdenék, mert súlyos pszichés problémái vannak, jobb az ilyet békénhagyni.


Nehogy a végén még én is rontsak rajta, és akaratlanul lejjebb taszítsam ebbe a maszlagba szegényt.

2012. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

És kiemelném: a problémáját mégcsak nem is abban látom, hogy bunkó akar lenni. Legyen. Engem például hidegen hagyna, ha beszól, vagy le akar lépni.

Magasról tennék rá. :)


A problémáját én is abban látom, hogy őt még mindig túl érzékenyen érinti ez az egész. Nagyon jó lenne, ha végre függetleníteni tudná magát a "szemét" csajok iránti vonzalmától, a múlt sérelmeitől, és nem folyton rajtuk járna így vagy úgy az esze. Vagy a megszerzésükön, vagy a bosszún, a lényeget illetően oly mindegy. :)

2012. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
Legutóbb egy normális, rendes lánnyal majdnem összejöttem, de dobott egy bunkó állatért. Ja és utólag tudtam meg, hogy nem is volt ő olyan jó kislány, mint amilyennek kiadta magát, de ezt már írtam is szerintem előrébb. Épp az a baj, hogy nem lehet látni előre ki milyen valójában, mert képesek jónak kiadni magukat még a rib@ncok is, ha épp olyan kedvük van, de csak okosak tudnak átverni, mert a butákon átlátok. Nos, ez a lány olyan okos volt, mint én. Látszott az írásán is, hogy értelmes és ezért is kedveltem meg, mert végre úgy éreztem találtam egy normális lányt, akivel jól meglehetnénk. Aztán kiderült, hogy még csinos is és pont az esetem külsőre is. De aztán jött a csalódás.
2012. júl. 2. 00:03
 40/61 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerinted a fiúknál nincs ilyen? Hogy meg akarják téveszteni a lányt? Náluk sem lehet tudni előre semmi biztosat.


Felnőtt ember felül tud emelkedni az ilyesmin, továbblép. Ha kell százszor, ha kell 101-egyedjére is, és nem hordoz sérelmeket magában. Mert azzal magának árt.

És elrontja a lehetőségét annak, hogy majd boldog lehessen valakivel esetleg. :)

2012. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!