Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik korábban érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik korábban érzelmes, romantikus típusba tartoztatok! Hogyan sikerült bunkóvá, durvává, érzéketlenné válni és ezáltal sikeresebbé válni a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, nem érdekelnek a múlt lányai, mert mindig van egy újabb lány, akivel lehet játszadozni. Aztán meglátom mit tudok kihozni, voltak azért rendesek is, de azok unalmasak a számomra és túl könnyen megszerezhetőek, nincs bennük kihívás, a könnyűvérűek, a flegmák, bunkók, lekezelőek izgalmasabbak, ha egy ilyet megtörök, akkor érzem igazán jól magam és sikeresnek. Gondolom az is sokat lökött a hozzáállásomon, hogy már nem hiszek az igaz szerelemben és egyéb marhaságokban, szívtam eleget már az érzelmeim miatt, nagyon boldog vagyok, hogy már nem is tudok szerelmes lenni egy lányba sem, csak a dugásra összpontosítok, mert csak arra valóak és csak a szex éltet, ennyi, ha így állok hozzá, könnyen elviselem a szeretethiányt és azt, hogy úgysincs olyan lány, aki tudna engem szeretni őszintén, mert ilyen baromság nem létezik, hogy szerelem és" boldogan élnek, míg meg nem halnak" baromság.
2012. júl. 2. 00:08
 42/61 A kérdező kommentje:
Röviden a lényeg, hogy én már csak a szexre hajtok, mert nem hiszek a párkapcsolatokban, szerintem az ember nem erre van teremtve. Tudom milyen rossz házasságuk van anyáméknak és még tudnék sorolni rengeteget, de a szexre mindenki vágyik, aki normális és nem beteg.
2012. júl. 2. 00:13
 43/61 anonim ***** válasza:

Akkor most kisit szétszedem :)


"Félreértettetek, nem érdekelnek a múlt lányai, mert mindig van egy újabb lány, akivel lehet játszadozni."


Magad írtad, hogy a múltbeli sérelmek alakítottak ilyenné.


"Aztán meglátom mit tudok kihozni, voltak azért rendesek is, de azok unalmasak a számomra és túl könnyen megszerezhetőek, nincs bennük kihívás, a könnyűvérűek, a flegmák, bunkók, lekezelőek izgalmasabbak,"


Szóval, még mindig az a réteg vonz, aki szemétkedett veled. Mint régen. Valószínűleg AKKOR SEM vetted észre a rendes lányokat- és most panaszkodsz.

Pedig ezek szerint te magad okoztad a vesztedet. :)


"ha egy ilyet megtörök, akkor érzem igazán jól magam és sikeresnek."


Igen, mert az életed immár erről a szánalmas kompenzálásról szól. Felőlem törd meg őket, én nem sajnálom, engem nem tudnál, akit meg lehet, úgy járt. :) És ha neked elég egy ilyen kompenzációs öröm, az se zavar. Csak picikét nevetséges lenne. Ha nem lenne tényleg sajnálatos.


"Gondolom az is sokat lökött a hozzáállásomon, hogy már nem hiszek az igaz szerelemben és egyéb marhaságokban, szívtam eleget már az érzelmeim miatt, nagyon boldog vagyok, hogy már nem is tudok szerelmes lenni egy lányba sem, csak a dugásra összpontosítok, mert csak arra valóak"


Mert a fiúk mire "valóak"? Hm? :)

Téged ugyan mire használtak? Nem foglalkoztak komolyan veled, ez a baj?


A "nagybetűs" szerelemben én sem hittem, abban hittem, hogy két ember között lehet megfelelő kapcsolat, ha mindkettő úgy áll hozzá. Ezért nem is csalódtam. Reális voltam, és vagyok, így nem kell sérelmeket sem kompenzálnom. :)


"és csak a szex éltet, ennyi, ha így állok hozzá,"


Hajrá, ha jó vagy az ágyban, jól járnak veled. Használnak egy menetre, ha neked több úgysem kell. :) Aki sír utánad, megérdemli, aki normális, úgyis azt mondja: nem kár érted így.


"könnyen elviselem a szeretethiányt és azt, hogy úgysincs olyan lány, aki tudna engem szeretni őszintén, mert ilyen baromság nem létezik, hogy szerelem és" boldogan élnek, míg meg nem halnak" baromság."


Bla-bla... mondd azoknak, akik BOLDOG és elégedett kapcsolatban élnek. Aminek te így az esélyét is eljátszod magadtól.


De a te életed, további sok sikert. :)

2012. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

"Röviden a lényeg, hogy én már csak a szexre hajtok, mert nem hiszek a párkapcsolatokban, szerintem az ember nem erre van teremtve. Tudom milyen rossz házasságuk van anyáméknak és még tudnék sorolni rengeteget, de a szexre mindenki vágyik, aki normális és nem beteg."


Ennek már így TÖBB értelme volt. Semmi akadálya. Sok nő van, aki szintén nem hisz a szerelemben, és csak szexet akar (alkalmit, tartóst). Ha az igények találkoznak, ezzel sincs gond. De azért átverni senkit sem kell. Sem a nőnek, sem a pasinak (szerintem), mindkettő legyen tisztában vele, mit akar a másik. :)


Senki sem vár tőled komoly kapcsolatot, vagy, hogy azt akard, sőt, az olyan partnereknek még kapóra is jössz, akik laza szexuális alapú viszonyt keresnek.


Sok független, jó csaj van manapság, aki nem akarja elkötelezni magát, nem is fizetősek, pénzük is van, stb. Célozd meg azt a réteget, ha elég jó a külsőd, még sikeres is lehetsz náluk.


Vagy maradhatsz a kicsinyes bosszúnál. :)

2012. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

Na végigolvastam a válaszaidat... sok mindent megmagyaráz, hogy miért nem találsz te normális lányt, most ebbe nem is megyek bele, hisz úgyis feleslegesen írnék bármit is.

Csak arra reagálnék még, hogy azt gondolod, így bosszút állhatsz a menő lányokon, akikért mindenki odavan... hahahaha... :)

Nem lehetsz valami nagy szám srác (úgy értem olyan, aki ezeknek a lányoknak bejön, gondolom nem vagy különösebben helyes vagy ilyesmi hiszen eddig nem figyeltek fel rád...), így hát nem lesz nekik nagy törés, hogy szívatod őket.

És ki jön ki az egészből rosszul? Te!

Lehet, hogy nem látod be, és húú de erősnek érzed magad, hogy így "uralkodhatsz" rajtuk, dehát nem így van. Csak elpazarlod erre az életed, és könnyen egy lelkileg megkeseredett ember válik belőled, hisz a gyűlölet és a bosszú nem tud olyan önfeledt boldogságot adni, mint egy beteljesült szerelem.

Igazából nem sok közöm van hozzá, de még mielőtt elindulsz az elkorcsosulás útján és végleg elveszted az igazi személyiségedet, állj meg egy percre és gondold át, hogy mi a fontos. (ezt nem tudhatom, hogy neked mi, csak tényleg gondold át... őszintén boldog vagy e ezzel az új hozzáállásoddal, ha igen, akkor nincs gáz, hajrá)

2012. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem a lányokban kell keresni a boldogságot, egy lány sem tehet boldoggá, ők nekem semmi mások csak szexhez szükséges tárgyak. Ma már így próbálok hozzáállni, mert nem engedhetem, hogy többé érzelmileg közel kerüljek egyetlen egy lányhoz is, hogy aztán szépen kihasználja a lelki gyengeségemet és eltaposson majd egy menő macsóval tovább álljon. Nekem az a feladatom, hogy kiöljem magamból az érzelmes, romantikus énemet, ha ez megvalósul, onnantól kezdve egy lány sem fog tudni nekem ártani soha többet! Akkor leszek igazi bunkó, érzéketlen, szexre hajtó dugógép. Arról nem is beszélve, hogy az életben is sikeresebbek az érzéketlen emberek. Ez mindig így ment. Ha az érzelmek gyengítenek, akkor nem lehetsz jó vezető sem, az érzelmek a gyengeségem forrásai, ki kell ölnöm őket. Nincs olyan lány, akiért érdemes élni, többé nem hiszek a mesékben.
2012. júl. 2. 00:43
 47/61 anonim ***** válasza:
Akkor csináld tovább, jó kis sexgép lesz belőled, akit használhatnak kedvükre a csajok. Nem írom, hogy csak magaddal szúrsz ki, de mással biztos nem. Nem leszel nagy veszteség nekik szerintem. :)
2012. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
De ugye még mindig nem fogtad fel, hogy ezeknek a csajoknak nem is VOLT érzelmes-romantikus énjük? Ezért értelmetlen a bosszúhadjáratod, de időtöltésnek megteszi számodra.
2012. júl. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
Engem nem tudnak kihasználni ezek a lányok többet. Egyébként meg az engem nem érdekel, hogy nem volt érzelmes énjük sosem, vettem észre, hogy milyenek, de igenis tudnak sírni, vagyis megtörhetőek, gyengék lelkileg ők is. Tehát lenniük kell érzelmi kapcsolójuknak nekik is, amitől sebezhetővé válnak.
2012. júl. 2. 01:22
 50/61 anonim ***** válasza:

Az ostoba durva lekezelő pic$ák kiverték belőlünk a tetteikkel és a szavaikkal, amik hisztikben rohamokban és veszekedésekben jelentek meg!

28F

2012. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!