Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami olyan szer, gyógysz...

Van valami olyan szer, gyógyszer ami teljesen érzéketlenné tesz? Szóval, hogy se jót se rosszat ne érezzek, csak létezzek?

Figyelt kérdés
Tudtok valami ilyesmiről? Nagyon fontos lenne :S
2012. jan. 13. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

persze hogy van. kezdj el drogozni. ha neked ettől jobb...D

kis idő múlva semmit se fogsz érezni csak üres tekintettel bámulsz majd előre. se állásod nem lesz se semmid lassan megdö*lesz. tök jó jövőkép nem? de ha ezt akarod hát hajrá

2012. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jobban hangzik, mint a mostani életem :)
2012. jan. 13. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Az érzéketlenség nem jó!

Találj valami életcélt! Munka, párkapcsolat, család.

2012. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem jó, de sokkal jobb mint a folyamatos rossz
2012. jan. 13. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, magas dózisú antipszichotikum, zombi leszel tőle, a világodról alig fogsz tudni.
2012. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én értem a kérdezõt, DE tényleg csak a drog tenne úgy érzéketlenné. az nem jó. életcél kell. nem vagy itt ott duci? lehet egy több hónapos elfoglaltság a sport, mozgás, a fogyás érdekében. mindent kizársz és csak mozogsz. mintha az lenne a legfontosabb és az egyetlen. és hosszútávon meglátod, változni fog a hozzáállásod. jól fogod magad érezni és nem akarsz majd érzéketlen lenni. vagy bármi mást ha teszel. ez csak egy példa volt. nyilván van olyan amiben örömödet leled. azt meg nem akarhatod elveszteni.
2012. jan. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs olyan dolog, csak rossz dolgok. Ha a helyemben lennél, szerintem te sem akarnál többé érezni semmit :) vagy ez vagy az öngyilkosság
2012. jan. 14. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
rám a nyugtató teljesen ilyen hatással van, csak olyankor nagyon beszélgetni sem lehet velem meg semmi mert nem érdekel úgy igazán az egész úgyhogy az se túl jó, meg elég sokat alszok tőle
2012. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De kérdező, mi történt, hogy ennyire magad alatt vagy? Mi a baj? :S
2012. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!