Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyszer után a homeopátiás...

Gyógyszer után a homeopátiás szer használ?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy babát várok. az orvosom letiltott mindenről amit az asztmámra és az allergiámra használtam, kivéve a Ventolint és az Opatamol cseppet nem vette el. Az asztmára kaptam új pipát. Ám azt mondta az allergiára csak homeos szereket szedhetek!!! Én még a gyógyszer mellett is iszonyat szenvedtem, nem tudom hogy ezután mi lesz? Volt hogy egy tabletta nem is volt elég egy napra!


A kérdésem: úgy hallottam ha a szervezet hozzászokik a gyógyszerhez, akkor a homeopátia utána már nem használ. igaz ez? dec. elejétől nem szedem az allergia gyógyszeremet.(ám kell a szemcsepp és olykor az orrcsepp) esetleg pár hónap kihagyás után "elfelejti" a szervezet a gyógyszert?


2010. jan. 21. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok emberen segít a homeopátiás szer. Még allergiásoknak is. Légyszi próbáld ki, lehet a jövőben pont ez a módszer fogja neked meghozni a gyógyulást. Drukkolok neked.
2010. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. anno kb. 3 éve használtam Pollens vagy mi volt a neve, szedtem is rendesen, de sok látszatja nem volt. azóta pedig csak erősödött az allergiám, mondjuk akkoriban évek teltek el hogy nem szedtem gyógyszert, azért próbáltam ki azt. most pedig szedem a gyógyszert, orrsprayt, szemcseppet, ami mégis kevés. :-(
2010. jan. 21. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van rá másfajta homeopátiás készítmény is, nem csak az amit írtál. Nagyon drukkolok neked. Én nem vagyok babavárós, rég túl vagyok rajta, viszont pollen allergiától szenvedek immár 20 éve. Most már két éve azt tapasztaltam minden évszakban előjön.Ha nagyon szenvedek Chlaritint szoktam bevenni. Az meg szerintem nem igaz, hogy a gyógyszer a homeopátiás szer után nem használ. Vigyázz magadra, és a babára. Tudod még mi a jó állítólag a tengeri sópipa, vagy a tengeri sóval történő inhalálás.
2010. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


nekem az orrfolyás és egyben dugulás, tüsszögés jelentkezik olyan április elején és eltart dec. elejéig.októbertől áprilisig meg az asztma van. én szedtem Lertazint, Nasonex orrsprayt, meg novorin orrcseppet is felírtak olykor, plusz a szemcsepp. ha reggel bevettem egy gyógyzsert, délután ötkor megint bekellett vennem, mert annyira nem hatott. de emellett még akkor is volt garatfolyás.

szemcseppet használhatom, az kell is még most is, s persze még most is dugul az orrom, arra viszont nincs semmim.

2010. jan. 21. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Luffeel-t próbáld ki. Nagyon hatásos, nekem bevált.
2010. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, megpróbálom!


ma vettem Sterimart. kezdetnek...

2010. jan. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!