Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, akik korábban érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik korábban érzelmes, romantikus típusba tartoztatok! Hogyan sikerült bunkóvá, durvává, érzéketlenné válni és ezáltal sikeresebbé válni a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

8-as. Én évekig így voltam, rendes kislány, odaadó. Észre se vettek, nem becsültek meg.

Most szemét vagyok, semmibe veszem, kihasználom őket, és TÉNYLEG futnak utánam, le se tudom vakarni magamról, szó szerint ny.alják a seggem. :-))


Szóval jobban megéri szemét r.bancnak lenni, így válogathatok!

25/L

2012. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Higgyétek én akarok a legkevésbé ilyen bunkó állattá válni, de ha a jó fiús énem nem kell nektek, lányok, akkor már nincs más választásom. Én személy szerint mindig is utáltam ezeket a bunkó, izomagyú idiótákat, de egyben irigyeltem is őket, mert ezeknek mindig volt nőjük és tényleg férfiasabbak, mint egy tipikus jó fiú, akit kihasználnak vagy semmibe sem vesznek a mai lányok. Én is tapasztaltam mennyit érek a jóindulatommal, békés, türelmes, kedves természetemmel. Már egy ideje átalakulóban vagyok, szerencsére én is rájöttem, hogy mivé kell válnom és most valahol a két jellem típus közt vagyok, de a vérbeli bunkótól még mindig távolabb sajnos, talán ahhoz születni kell, azért is tettem fel a kérdést, mert bár már észrevettem a változást, ami a lányok felém irányuló negatív reakció miatt indult el bennem, illetve én sem vagyok hülye, látom kik a sikeresebbek a lányoknál és az életben. A legnagyobb gyengémnek az érzékeny, érzelmes énemet tartom ezt úgy folyton visszam, hogy mindenkivel durván beszélek és lenézően. Eleinte fájt, hogy ilyennek kell lennem, de már egészen belejöttem és jobb dolog, mint jó fiúnak lenni, egy a gond, hogy nem mindenkivel tudok ilyen lenni, mert ott van az illedelmes, jó fiús oldalam is, a diplomata, aki a békére és a normális, tiszteletteljes kommunikációra törekszik. Jó lenne kiölni és totál érzéketlenné válni végre!
2012. júl. 1. 22:46
 13/61 anonim ***** válasza:

Egyébként ez azért van mert a pasik fordítva vannak bekötve. Szerintem a kérdezőt is a szemét érzékeltlen "r.bancok" vonzották eddig, a rendes csajokat nem vette észre.


Ha ez kellett neki, ne panaszkodjon!

2012. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Ja igen, egyelőre csak neten, de leteszteltem a bunkó stílust ismeretlen lánynál úgy nyitottam az ismerkedést, hogy pimaszkodtam, gúnyoltam kicsit és össze is vesztünk, azt hittem tilt, de fura mód, hirtelen elkezdett érdeklődni és teperni nálam, fura volt és utána már valahogy nem volt kedvem tovább bunkózni vele, de úgy tűnik a hatása megvolt, mert azóta is szokott rámírni, azt hiszem kedvel.
2012. júl. 1. 22:49
 15/61 anonim ***** válasza:

Amit leírsz, azzal csak az a gond, hogy mindkét nem hasonlóval küszködik. Előbb-utóbb a rendes csajok is rájönnek, hogy nem buli ha egy bunkó kihasználja őket. És rákontráznak. Mint én mostanában. És piszkosul élvezem, hogy lekezelhetem a pasikat, mégis mindig van pasim, mert ÍGY kellek, így ők könyörögnek a kapcsolatért. Míg addig szinte semmibe vettek.


De ez így nem lesz más hosszútávon mint a nemek harca. :/

2012. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
"pimaszkodtam, gúnyoltam kicsit és össze is vesztünk" A csipkelődés vonzó lehet, nem jelenti, hogy a csajok a bunkókra buknak. Én is szeretem a kicsit vadóc fiúkat, de csak azért, mert ha csipkelődik, akkor szépen kontrázhatok arra is, és úgyis enyém az utolsó szó. :D
2012. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:

Igen, ha egy lány rendes, odaadó, akkor nem vonzódnak annyira hozzá. Jobban megéri érzéketlennek, hidegnek lenni, nem venni komolyan a fiút.

Akkor fognak futni utána ezerrel. :) Fordítva vannak bekötve, ahogy mondod, de ez van.

2012. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
A bunkóságról annyit, hogy velem bunkó akart kezdeni a múltkor, de lekezelő voltam vele, azóta pincsi kiskutya módjára keres. :D
2012. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

ma 22:47


Erre csak annyit tudok mondani, hogy mindenkit az vonz, akihez először is testileg tud vonzódni, sajnálom, ha egy kedves, de kövér lányhoz nem tudok szexuálisan vonzódni, így max barát lehet belőle és ezen semmi sem tud változtatni. Voltam kövér lánnyal, nekem nem ment, többet enm erőltetem magam olyanra, akivel nincs legalább testi vonzalom meg, aztán a jellem az bonyolult, mert sok lány tudja játszani a jó kislányt, bizony tapasztaltam. Legutóbbi lányról sem gondoltam volna, hogy egy pénzéhes rib@nc, olyan jól adta a jókislányt.

2012. júl. 1. 23:03
 20/61 anonim ***** válasza:

Akkor még összetettebb a dolog. Különben ez tipikusnak mondható a "túl" jókislányok néha szemetebbek tudnak lenni. De itt nem erről van szó.


Engem például a pénz sose érdekelt (szerencsére van), csak azt vettem észre, hogy amíg rendes, odafigyelő voltam, addig rosszabbul mentek a dolgok.


És a fiúk bizony azok után futottak, akik abszolút emberszámba se veszik őket néha. :S


Én se akartam érzéketlen lenni, de így, hogy ilyen laza és nemtörődöm lettem, hirtelen egész rajongótáborom lett a legjobb pasikból. :D

2012. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!