Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan válógatósak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan válógatósak a mai lányok?

Figyelt kérdés
Nekik nem jó a rendes,figyelmes srác,nekik a bunkó,tahó rosszfiú kell. Nemcsak a bombázókról beszlek,hanem a szerény,szürke kis tyúkokról.
2012. ápr. 23. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat.

Szó sincs róla, hogy bunkó férfit akarnék, nekem semmi szükségem olyanra, aki leéget nyilvános helyen. Viszont megőrülök azoktól, akik untatnak.

Arról pedig igazán nem tehetek, hogy ki iránt érzek vonzalmat. Egyébként általában azok, akikben van kihívás, céltudatosak, sosem unatkozol mellette és mindig rejt magában valami olyat, amit megismerhetsz.

2012. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 awesomegirl ***** válasza:
Nemkell egyből elköltözni.. nemtudom hol laksz de tuti ott is van/vannak olyan csajok akik szívesen megismerkednének veled. És légyszives fejezd be ezeket h ha el nem üt a busz meg ilyenek.. hiddel ezt megérzi egy lány ha nem vagy magabiztos és a lányoknak olyan pasi kell alimellett biztonságban érzik magukat, nem olyan akiben nekik kell tartani a lelket... ebben kell változnod
2012. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:
Oké. Megteszek,amit tudok. Addig meg eljátszom a magabiztosat. Állítólag ha egy szerepet elég ideig játszik az ember,akkor összeolvad vele.
2012. ápr. 24. 11:47
 64/68 anonim válasza:
46%
válogatós?! xD ezek a lányok bioszexet visznek végbe (annyit jelent:FŰVEL,FÁVAL)lefekszenek akivel akarnak,és akkor dobnak amikor csak kedvük tartja.mert otthon biztos jó nevelést kaptak.
2012. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:

Sok rosszízű kritikát kapott a kérdező, pedig igaza van. Aki rendes lány az nem veszi magára a kérdező kiírását.

Csak az háborodik fel, aki magára ismer. :D

Sajnos a lányok többsége ilyen, ez lehet tapasztalat is(pl. én is ezt tapasztaltam), de nagyon ritka a kivétel, talán 1000-ből 1.

Ja és igen, amelyik nő unalmasnak találja az ilyen srácokat, az az evolúció fogja, ha lehet így mondani, és az szerint keresi a párját.

Általános igazság, hogy a nők a jól szocializált férfiakat keresik, minél jobb tulajdonságokkal, ez az evolúció, ami az állatvilágban is jelen van.

(Mert ugye az ember is egy állat, csak öntudattal rendelkezik.)


Tehát, kérdező nem csoda hogy pórul jártál, a legtöbb nő nem téged választ, ez egy ilyen világ.

És igen, nem szeretik az önbizalomhiányt, az az egyik legnagyobb ellenségük. :) De tudom, ez ellen nem lehet tenni csak úgy.

2015. szept. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

nem értem miért mondjátok, hogy hisztiznek a lányok, vagy hogy rosszindulatúan válaszolnak. vagy elmondták hogy nincs igaza, mit tegyen, csak az sosem tetszik egyik fiúnak se, mert tenni kéne valamit, vagy ugyanolyan stílusban írtak mint a kérdező tette fel a kérdését...

amióta meg itt siránkozik hogy meg fogja játszani magát, meg kéne halnia stb, még meg is sajnálták (nem tudom miért) és elég kedvesen válaszolnak...

amúgy a lányok is mondhatnák, hogy a nőgyűlölő, bunkó fiúk soha nem ismernek magukra ezen az oldalon. most ilyeneket bárki tud mondani.

2015. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ennek a hozzászólásnak semmi értelme nem volt.
2015. szept. 17. 15:32
 68/68 anonim ***** válasza:
66: Ne feledd, hogy a nőgyűlölet nem véletlenül alakul ki. Igen is, tesznek érte a lányok, hogy ez kialakuljon egy srácnál.
2015. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!