Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mi a frászkarikáért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mi a frászkarikáért ennyire válogatósak fiúk terén?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok annyira válogatós lányok terén, sőt, de nagyon sok más fiú sem ilyen válogatós. Nekik mégis a legjobb pasi kell akár csúnya az a lány, akár átlagos akár szép. Nem túl beképzeltek egy kicsit?
2011. nov. 15. 12:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hát jó h nem állunk le minden jött-menttel :D
2011. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem kiéhezettek, ennyi az egész.
2011. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy jött menttel. Hanem azt, hogy egy átlag pasival. De nekik a legjobb kell. Olyan ami nem is létezik. Aztán meg jönnek ide sírni a sok 20 on éves pasik, hozzáteszem teljesen jogosan.
2011. nov. 15. 12:57
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
én már hasmenést kapok az ilyen kérdésektől.. utálom ha egy pasi nyafog..
2011. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ennyire nem általánosítanék :) Sztem én totál átlagos pasi vagyok mégis kellettem/kellek nem 1 csajnak :) én is magas hangsúlyt fektetek a belső tulajdonságokra, persze a külső is számít de elég tág határok között, és azok a lányok is szerintem így vannak vele akikkel összejövök :) csak megkell találni azt a "kategóriát" aki passzol hozzád és kész :)a plázacicák akik órákat sminkelnek, a fél nő mű stb. azoknál meg ne csodálkozz, hogy olyan pasit akarnak aki szét kondizza az agyát hogy vhogy kinézzen meg reggel 1 órát tölt a tükör előtt... aki túl sokat foglalkozik a saját külsejével az a párjától is elvárja :) persze nem azt mondom, hogy legyen az ember igénytelen de egyik irányba se kell túlzásba vinni :) 21/F
2011. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek a kérdezővel, de én se tom miért. Talán genetikailag így vannak kódolva, h csúnya fiú még akkor se kell nekik, ha senki másnak nem kellenek.
2011. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hát én ennyire nem általánosítanék :) Sztem én totál átlagos pasi vagyok mégis kellettem/kellek nem 1 csajnak :) én is magas hangsúlyt fektetek a belső tulajdonságokra, persze a külső is számít de elég tág határok között, és azok a lányok is szerintem így vannak vele akikkel összejövök :) csak megkell találni azt a "kategóriát" aki passzol hozzád és kész :)a plázacicák akik órákat sminkelnek, a fél nő mű stb. azoknál meg ne csodálkozz, hogy olyan pasit akarnak aki szét kondizza az agyát hogy vhogy kinézzen meg reggel 1 órát tölt a tükör előtt... aki túl sokat foglalkozik a saját külsejével az a párjától is elvárja :) persze nem azt mondom, hogy legyen az ember igénytelen de egyik irányba se kell túlzásba vinni :) 21/F

"

Ebben van igazság, legalábbis az elejében. Viszont annyit hozzátennék, hogy nagyon a külsőségekre ment rá a válaszadó. Nyilván a külső is számít. Nem vagyok álszent, beismerem nekem mindkettő ugyanannyira fontos. Nem olyan egyszerű ám mindenben megfelelő partnert találni. Aki külsőre megfelel az elvárásoknak, az sokszor a személyiségében, a stílusában, gondolkodásmódjában fényévekre van tőlem, akivel meg egy hullámhosszon vagyunk, de közben nem vonzódom hozzá fizikailag és nincs meg a szikra az megint csak nem jó. Nekem ahhoz, hogy bármi komolyat el tudjak képzelni valakivel mindkettőnek stimmelnie kell. Nekem se jó, hogy ez így van, de nem tudok mit csinálni.

20/L

2011. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

A fiúk... hülyék...

A vinnyogó fiúk meg még idegesítőek is.

2011. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent az hogy válogatós? ahhoz megy oda aki tetszik neki, senki nem kezd olyannal aki nem tetszik neki
2011. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14:00 Az odáig rendben van, viszont ha egy neki nem tetsző fiú megy oda hozzá, adhatna esélyt, h megismerje. Viszont ehelyett minden lány az első pillanatban elkönyveli, h van-e nála esélyed, és ha esetleg meg is ismer (barátság céljából), akkor se fog összejönni veled soha, ha nem nézel ki elég jól. Én adnék esélyt egy csúnya lánynak is, ha odajönne hozzám, de ilyen soha nem fordult még elő.
2011. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!