Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan válógatósak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan válógatósak a mai lányok?

Figyelt kérdés
Nekik nem jó a rendes,figyelmes srác,nekik a bunkó,tahó rosszfiú kell. Nemcsak a bombázókról beszlek,hanem a szerény,szürke kis tyúkokról.
2012. ápr. 23. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagy tévedés !!! Nem kell mindenkit egy kalap alá venni !!

Nagyon sok nő van aki szép,,csinos és a figyelmes srácokat szereti !!

2012. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
92%
én elég jól nézek ki, legalábbis mondjuk úgy, hogy igyekszem, és mégis rendes, figyelmes fiú a barátom. a bunkó, tahókkal a hócipőm tele van, és ez mindig is így volt. a pasik ezen lovagolnak, meg siránkoznak, miközben szerény, szürke tyúknak hívják a csúnyább lányokat. vajon miért nincs barátnőjük?
2012. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 Panda Péter ***** válasza:
84%
rinya-kérdés n+1
2012. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
25%
ezt én se értem talán azért mert a bunkok mellet biztonságba érzik magukat még mellettünk nem nagypofájúak mellet nem szerintem ez az az ok ami miatt nekünk nincs esélyünk persze lehet vannak kivételek is de én ilyennel még nem nagyon találkoztam
2012. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek: vagy talán az lehet a baj, hogy nem beszélsz érthetően. írásjelekről hallottál már?
2012. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
A "tyúk" az csak szinoníma (=rokonértelmű szó) a lányra.
2012. ápr. 23. 13:34
 7/68 anonim ***** válasza:
0%

5

hallatom már de azok túl messze vannak

2012. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 awesomegirl ***** válasza:
100%

Hát ha te olyan rendes vagy akkor mért nevezed a csöndes csajokat tyúkoknak??? Na akkor most ki is a bunkó? ;) -.-

Amugymeg nemmindenki ilyen.. csak ismerkedni kell és találsz olyan csajt aki az ilyen srácokat szereti..

2012. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Minek? Hogy utána kedve szerint dobjon? :S A frnac se tud a kedvükre tenni.
2012. ápr. 23. 13:37
 10/68 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg te is bunkó vagy, mint a többi hisztis kis srác is.
2012. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!